Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

bo nie zauważył zbliżającego się skrzyżowania z Puławską...na całe szczęście przeleciał bezkolizyjnie :wink:

to co w takim razie można powiedzieć o gościu który jechał za nim :?:

Kamikadze? Wariat? .....Grzesiek? :| :roll:

 

:twisted:

 

Konsti, Konsti... tylko on wpadł na to skrzyżowanie pasem do skrętu w lewo...ledwo opanowałem auto jak zaczeła mu dupa latać przy wymijaniu tych skręcających w kierunku Piaseczna i pojechał prosto... a my pyr pyr pyr pojechaliśmy za autkami zgodnie z przepisami jechającymi na wprost i zatrzymaliśmy się na przystanku aby poczekać na picia 8)

 

poza tym mówiłem żebyś Ty prowadziła :twisted::mrgreen: ja to się boje jeździć po ciemku :oops::P

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla PIXELA srebrne WRX STI. Zaparkowałem obok czarnego Forka na parkingu w Tarasach przy Złotej (W-wa

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy motocykla, którego spotkałem dzisiaj przed 8 na al. Krakowskiej.

 

Soplica odpozdrawiam, miło z rana zobaczyć uświniaczonego Subaraka 8)

 

Pzdr

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam kolegę forumowicza w niebieskim Blob eyu combi, którego wywołałem na CB na Kondratowicza przy Jako ;) Jak krzyczałem zwolnij bo Ciebie nie dogonię to zapytał czym Ty jedziesz :roll: Ja Nissanem Primerą ;) a czym jeździsz jeszcze? Też Nissanem Primerą ;) Odpowiedź: "To zmień to jak najszybciej" ;D Do następnego razu! :twisted: Ps: Może i zmienię i zacznę się ukrywać jak kolega ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PostNapisane: So maja 07, 2011 12:13 am

 

Pozdro dla niebieskiego hawka WRXa ze świnką widzianego dziś o 17.50 na Rondzie Mogilskim :)

 

_________________

Zakrzywienie czasoprzestrzeni ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PostNapisane: So maja 07, 2011 12:13 am

 

Pozdro dla niebieskiego hawka WRXa ze świnką widzianego dziś o 17.50 na Rondzie Mogilskim :)

 

_________________

Zakrzywienie czasoprzestrzeni ?? :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen:

Kurczę, chciałem sobie tylko posta nabić a się czepiają... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Serdeczne pozdrowienia" dla jakiegoś imbecyla z niebieskiej imprezy (prawdopodobnie GT), nr rej WD, WG lub WO, który wypalił do mojej niepełnosprawnej koleżanki "jak jeździsz tłusta k...??" w światęczne 3 maja, gdzieś pomiędzy Zambrowem a Białymstokiem. Bo wg. niego za wolno jechała... :? :roll:

 

Mam nadzieję, że nikt z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...