Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Morgiana
takie coś wielkości TIRa w elektrowni - kapic1 coś opowiadał, ale nie zaczaiłam, bo za cienka w uszach jestem :roll:

turbinagazowa.jpg[/img]

O taka jak tutaj. :mrgreen::P

 

w takim razie szczur75 MUSIAŁ ją zabrać, bo nie przypominam sobie czegoś takiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowcy czerwonego oświnionego Swifta, który mnie wczoraj olał na Shellu na Stawkach :twisted:. Wyglądało to tak, że podjechałem, on już tam był przy dystrybutorze dalszym od wjazdu, a więc ja nie widziałem jego świń. On z kolei nie mógł nie zauważyć, a przynajmniej nie usłyszeć mojego wjazdu :mrgreen:. O tym, że swift jest oświniony, dowiedziałem się dopiero podczas tankowania, gdy kierowca swifta, wyjeżdżając ze stacji, przejechał ostentacyjnie obok mnie nie przekazując forumowego znaku pokoju :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego GT na złotych felach, z którym wymieniliśmy kiwkę na Lukoil'u w Piasecznie.

Cysztof tankował na Lukoilu? :shock: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 17.20 na wylocie z Krakowa w stronę Kielc machnąłem oświniaczonej srebrnej turbowannie na złotych felgach a później parę Subaru spotkałem aż do Radomia ale nikt nie raczył odmachać. Fajnego zaparkowanego niebieskiego Forestera w Radomiu zaparkowanego przy ulicy na chodniku widziałem na blachach WR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już jasne dlaczego tak wolno jechaliśmy :twisted:

 

 

to już jasne, dlaczego GE tak mało spalił ;)

9,5l na sete, trasa trasą, ale 100km po mieście jeszcze zrobiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego GT na złotych felach, z którym wymieniliśmy kiwkę na Lukoil'u w Piasecznie.

 

odpozdrawiam - ale nmie widzialem swinek :mrgreen:

i na milosc boska to nie GT :wink: :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego GT na złotych felach, z którym wymieniliśmy kiwkę na Lukoil'u w Piasecznie.

Cysztof tankował na Lukoilu? :shock: :lol:

 

tak- tankowalem wam cole :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na milosc boska to nie GT :wink: :mrgreen:
To tylko zwykły 1,6 GL stylizowany na GTka :P:lol:
na dodatek jeździ na LPG :twisted:

Ups! W takim razie sorki :roll: :wink:

 

odpozdrawiam - ale nmie widzialem swinek :mrgreen:

Jest jedna na lusterku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Chyba raczej na Coca-colę. :P

 

ale to tylko na pojeżdżawkach.

Przecież Cysztof dzisiaj wyraźnie powiedział że colę to tylko na imprezy kupuje :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla

- kierowniczki srebrnego Forka przed Dorochuczą parę min po 19

- kierownika niebieskiej na złotym imprezki WRX spotkanego ok 20 na Statiol pod Zamkiem. Coś kolega wstydził się przyznać do wolniejszego kuzyna prawie z Ukrainy :wink:

- kierownika/kierowniczki grafitowego OBK widzianego chwilkę później na rondzie pod Zamkiem, który pomykał w kierunku Kaliny

- kierownika/ kierowniczki srebrnego s-Turbo LZ... stojącego po 1 na Północnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowcy czerwonego oświnionego Swifta, który mnie wczoraj olał na Shellu na Stawkach :twisted:. Wyglądało to tak, że podjechałem, on już tam był przy dystrybutorze dalszym od wjazdu, a więc ja nie widziałem jego świń. On z kolei nie mógł nie zauważyć, a przynajmniej nie usłyszeć mojego wjazdu :mrgreen:. O tym, że swift jest oświniony, dowiedziałem się dopiero podczas tankowania, gdy kierowca swifta, wyjeżdżając ze stacji, przejechał ostentacyjnie obok mnie nie przekazując forumowego znaku pokoju :twisted:.

 

 

Przemeq wyjaśnijmy sobie raz na zawsze, nie spodziewaj się kiwki po moim ojcu :mrgreen::mrgreen::mrgreen: nawet w moim oświnionym samochodzie.(on uważa, że jestem pedałką, że tak macham każdemu subarakowi :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...