Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nissana Terrano, który z tyłu ma dużą świnkę

 

ten sam Terrano dzis rano na Olszewskiej jak z Chocimskiej wyjezdzalem :mrgreen:

 

btw

Zalegle dla kierownika niebieskiej wanny blob wrx, z niedzieli rano przy EC Zeran, chyba mnie zauwazyl i uslyszal, ale nie moglem machnac bo walczylem o wlaczenie sie do ruchu :wink:

 

Specjalne pozdro dla Sfaragdasa i jego polowki, ktorzy to byli na tyle mili i zostawili liscik z pozdrowieniami za wycieraczka mojego dziadygi na parkingu pod Piotrem i Pawlem na tarcho w sobote po poludniu, BIG YO!

 

Pozdrówki dla czarnego dziadka (turbo?)

 

A o ktorej godzinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ślicznego STI Blue Mica SKxxxxx, oświniaczonego, stojącego ok 13.30 na Wroniej zaraz przy Chłodnej. Znak charakterystyczny - biała naklejka z torem Nurburgring. Obejrzałem z kolegami dokładnie wracając z obiadku - piękna sztuka :!:

Przemeq coś mię się tak wydaję:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ślicznego STI Blue Mica SKxxxxx, oświniaczonego, stojącego ok 13.30 na Wroniej zaraz przy Chłodnej. Znak charakterystyczny - biała naklejka z torem Nurburgring. Obejrzałem z kolegami dokładnie wracając z obiadku - piękna sztuka :!:

Przemeq coś mię się tak wydaję:D

 

Przemeq nie ma katowickich blach, tylko najlepsze - łomiankowskie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stach83 czy to z Tobą rozmawiałem przez szybę na Sobieskiego jakiś miesiąc temu? tak mi się kojarzy, że twoje auto było wtedy srebrno zielone czyli już po lifcie pozdrawiam oczywiście!

 

Jeżeli to Ty jechałeś incognito białą strzałą, to kojarzę sytuację i oczywiście odpozdrawiam :)

 

Jednocześnie pozdrawiam srebrnego GT-ka WE ze świniaczem stojącego wczoraj koło Best Malla jakoś przed 19 jak również srebrnego WRXa zaparkowanego pod Bestem vis-a-vis wjazdu utworzonego od dupy strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę z niebieskiego Legacy Boxer Diesel, spotkanego dziś ok 8 rano na Opolskiej... Kiwka oczywiście była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, kojarzę Pana z Legacy ze spotów :) I Pana Panie Dziedzicu też "kojarzę", więc pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, kojarzę Pana z Legacy ze spotów :) I Pana Panie Dziedzicu też "kojarzę", więc pozdrawiam ;)

Strach się odzywać wśród Panów i Dziedziców :P Ale odpozdrawiam, nie ma to jak banan i machanko z rana. Miłego dnia.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, że niby new age i diesel nigdy nie machają....? No co Ty, to plotka... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gramy

 

 

 

a to co nic nie mówicie :?: :twisted::mrgreen:

 

 

dawaj do spotkań forumowych wątek zakładać, bo z tego co widać to ekipa się może kompletna zebrać :idea:

 

hehehe no coś by można było umówić...hmmm może jakąs plażóweczkę? forumową ;))) Rob pewnie też by się pisał ;)

 

ja tylko jeszcze muszę kregosłup wyleczyć (trzeci dzien rehabilitacji) i bark (a tu czekam na rehabilitację ;) ) ale mogę grać :D

 

ps. i gdzie ten wątek się pytam :?: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gramy

 

 

 

a to co nic nie mówicie :?: :twisted::mrgreen:

 

 

dawaj do spotkań forumowych wątek zakładać, bo z tego co widać to ekipa się może kompletna zebrać :idea:

 

hehehe no coś by można było umówić...hmmm może jakąs plażóweczkę? forumową ;))) Rob pewnie też by się pisał ;)

 

ja tylko jeszcze muszę kregosłup wyleczyć (trzeci dzien rehabilitacji) i bark (a tu czekam na rehabilitację ;) ) ale mogę grać :D

 

ps. i gdzie ten wątek się pytam :?: :P

 

Jestem za a nawet przeciw :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no coś by można było umówić...hmmm może jakąs plażóweczkę? forumową )) Rob pewnie też by się pisał

 

ja tylko jeszcze muszę kregosłup wyleczyć (trzeci dzien rehabilitacji) i bark (a tu czekam na rehabilitację ) ale mogę grać

 

 

z kręgosłupem to i ja mam poważne problemy, ale na piachu, dla zabawy chętnie bym pograł 8)

choć ostatni raz w plażówkę to grałem chyba 20kg temu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no coś by można było umówić...hmmm może jakąs plażóweczkę? forumową )) Rob pewnie też by się pisał

 

ja tylko jeszcze muszę kregosłup wyleczyć (trzeci dzien rehabilitacji) i bark (a tu czekam na rehabilitację ) ale mogę grać

 

 

z kręgosłupem to i ja mam poważne problemy, ale na piachu, dla zabawy chętnie bym pograł 8)

choć ostatni raz w plażówkę to grałem chyba 20kg temu :twisted::mrgreen:

 

hehe jak grałeś 20kg temu to będziesz w przeciwnej drużynie niż Cysztof... tak dla równowagi :mrgreen:

 

i żeby nie było, pozdrowienia dla kierownika czarnego forka S-turbo spotkanego dziś rano na ul Bacha. Kiwka była :) i już jestem pewien że to ten sam forek, którego mijałem wczoraj 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla czarnego dziadka (turbo?)
A o ktorej godzinie?
Ano, jak pisałem, ok. 11:40, Gendziu... :-)

Dzisiejsze pozdrówki dla ciemnozielonego Legasia w kombi ze świnką na pupie, przed którym przejechałem na rowerze dziś ok. 8:45 na przejściu dla pieszych Królewska przy Marszałkowskiej (jechał w stronę Zachęty) - niebieski kask rowerowy już sobie sprawiłem (wczoraj), jeszcze tylko świnki białe muszę przykleić ;-)

Szkoda, że nie ma ubranek rowerowych SWRT albo SPRT :-(

I jeszcze dla niebieskiego STI oklejonego nie świnkami, ale znakami zakazu łóżkowania? ;-) Przekreślone łóżko... Nie sypia? Z nikim? Nie wiem ;-) dziś ok. 13:00 na pl. Konstytucji - skręcił w lewo, w Koszykową, w stronę Ochoty.

No i jeszcze dla na 100% jakiegoś Subaraka, którego słyszałem nad sobą na Trasie Toruńskiej, stojąc na przystanku na Broniewskiego. Około 14:00... Dźwięk się przemieszczał w stronę Wisły :-) DuDuDuDuDuDuDuDuDu!!!!!!!!! Prawidłowo! :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrówki dla ciemnozielonego Legasia w kombi ze świnką na pupie, przed którym przejechałem na rowerze dziś ok. 8:45 na przejściu dla pieszych Królewska przy Marszałkowskiej (jechał w stronę Zachęty)

 

Pierwszy raz od tygodnia w miescie samochodem a nie na rowerze i od razu trafienie :) bo wszystko wskazuje na to, że o mnie chodzi ;)

Najlepszego oraz smacznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...