Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

I chyba wariata Siele w srebrnej turbo wannie na szwajcarskich tablicach :?: skrecajacego w geodetow w mysiadle

 

To musiał być on: zgadza się opis wozu i lokalizacja 8).

 

 

bakupno odpozdrawiam chociaż Cię nie widziałem :)

 

 

Przemeq zgadza się :) ale lokalizacja się już niedługo zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla niebieskiego dropeye WRX kombi na złotych, nadłubanego w "Czterech Suszarkach", w którego towarzystwie przejechałem Rosoła, Dolinką i obok Stegien na Siekierki, jakoś między 20:30, a 21:30. Byłem wyjątkowo na fotelu pilota - koledze dałem posmakować boxera ;-)

Było pomachane i odmachane na "dzień dobry" i "do widzenia" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam granatową, wydaje mi się, wolno ssąca wanne na NOL, widziana przed mometem zjezdzajaca na galerie bonarka w krakowie. Była wymiana swiatlami

 

Tak czulem, ze to Ty.

Chcialem wiecej podyskotekowac, ale troche czasu stracilem na tlumaczeniu najlepszej z zon, ze na 4 pasmowej ulicy 100 km/h to nie jest kosmiczna predkosc.

 

Panie, ale bez swinek i na postojowych swiatlach to chyba ciezko sie po miescie jezdzi, co? :wink:

 

Odpozdrawiam oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla (chyba byłego już) OBKa Fali.

 

Potwierdzam, że byłego. A co - świnia moja jeszcze jest? Miała być odklejona... Ja już czekam na 3.6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieską Imprezę kombi(blob?) na pomarańczowych felgach widzianą dziś na obwodnicy Gdańska, oraz inne Subaraki widziane w drodze po nowe(stare) auto ma trasie Brodnica-Sopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Vasqueza, widzianego dziś o 16.20 na Moście powstańców Śląskich. Bardzo fajnie prezentuje się Pustak z tym spojlerem :)

Równiez Pozdrawiam Vasqueza widzianego na moscie powstanców śląskich o 16.20, Żelazny Ciebie nie widzialem ale też Pozdrawiam bo musielismy się minąć:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, ale bez swinek i na postojowych swiatlach to chyba ciezko sie po miescie jezdzi, co? :wink:

 

skapnąłem sie pozniej, ze tak naprawde mogles mi migac z powodu braku swiatel :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla Vasqueza, widzianego dziś o 16.20 na Moście powstańców Śląskich. Bardzo fajnie prezentuje się Pustak z tym spojlerem :)

 

Zywy dowod ze Pustak moze sie podobac ! :mrgreen:

 

Odpozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek/docent, z autem jest dłuuuga historia. Brat kupił to auto w 2007, jeździło i sprawowało się bez zarzutu. Po wykonaniu swapa na 1.6 turbo ogłosił auto, no i sprzedało się na następny dzień. Gdy auto odjeżdżało do Sopotu to powiedziałem że i tak auto kiedyś gościu rozwali a wtedy wróci do nas... no i wykrakałem na naszą korzyść. Dziś pojechaliśmy z nastawieniem że i tak auto bierzemy, a gościu się zdziwił gdy zobaczył brat bo coś czuł że to my przyjedziemy. No i mazda wróciła do domu, trochę zejdzie zanim odbudujemy ją po tym roku gdy nie była u nas. Jest zapuszczona, zaczyna wychodzić nalot rdzy(brak garażowania), tylny pas wgnieciony, szyba przednia z pajęczyną, przód po stłuczce... ale damy radę. Ważne że jak jechałem to cały czas banan na twarzy, gdy turbo zaczynało dmuchać a bov sapać no i świadomość że teraz ktoś o nią zadba bo ten od którego ja kupiłem i ten od którego brat kupił niedbali o auto należycie.

Na osłodę jeden "malutki" minus bo na 3 pierwszych biegach gdy turbo pompuje występuje brak trakcji, więc jazda z delikatnie wciśniętym gazem.

 

zdjcie0011k.th.jpg

zdjcie0013jd.th.jpg

 

Gdyby można to bym wkleił temat, ale na forum Subaru chyba nie wypada. W marzeniach miałem kupno Imprezy kombi, nawet żonę trochę już zacząłem nastawiać w tym kierunku... ale szkoda było aby ktoś kto nie zna tego auta jak my kupił je i zniszczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, ale bez swinek i na postojowych swiatlach to chyba ciezko sie po miescie jezdzi, co? :wink:

 

skapnąłem sie pozniej, ze tak naprawde mogles mi migac z powodu braku swiatel :mrgreen:

 

 

Moja wersja jest taka:

 

Ustawilismy sie na Grunwaldzkim.

Ruszyles niezle, a ja zamulilem bo zobaczylem na swoim pasie 3 taaakie dziury. :shock:

Potem gonilem calkiem zwawo, by stwierdzic obecnosc swinek (bo KBC dalo mi juz pewne podejrzenia). Wyprzedzilem lewym przed Matecznym i... chyba zaczales do mnie mrugac pierwszy bo zobaczyles swinie na klapie jak mi sie wydaje. :wink:

No a potem to juz bylem pewny na 100%, ze to Pustak (szkoda, ze nie kombi :wink: :mrgreen: naprawde ladnie sie przezenci ) i Vasquez za kolkiem.

 

Nastepnym razem jak bysmy sie zobaczyli, a bede jechal bez zony to shaltujemy sie i zamienimy ze dwa slowa. :wink:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy czarnego Forka ze świnką na lusterku, z którym minąłem się w galerii Mazovia w Płocku. Ja wjeżdżałem a Ty wyjeżdżałeś ale jechałem Felicją kolegi więc nawet nie machałem :wink:

 

 

No i jeszcze zaparkowanego niebieskiego Forka sport 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierowcy czarnego legacy turbo, którego spotkałem dzisiaj pod sggw. Chwilę pogadaliśmy, nie jest z forum a auto naprawdę ładne.

później czekając na kolosa słyszałem i widziałem piękne gt kombi srebrne, które świsnęło bovem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...