Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla taty (chyba?) Qóby, Forek widziany dzisiaj około 8.30 w okolicach Olivii :mrgreen: .

 

Aga, zgadza się, w godzinach 8-16 zazwyczaj tata jeździ - jechał do pracy, mnie można spotkać sporadycznie 16-02 :mrgreen:

Dzięki w jego imieniu i pozdrowienia również :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, właśnie - jakiś tydzień temu przechodziłem koło Twojego namiotu pod Halą M, pozdrawiam :wink: :mrgreen:

Odpozdrawiam w imieniu sowim i Rodziców :)) Teraz lepiej świnkę widać nie ;)

 

No i zapraszam do Nas po Poinsecje na święta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebne GT skrecajaca z Madalinskiego w Niepodleglosci, oraz bordowego WRX ktoremu probowalem uciec ze swiatel na skrzyzowaniu z Odynca. Niestety moja kuchenka gazowa z napedem na 4 kola nie dala rady ;)

 

W obydwu przypadkach wymiany uprzejmosci swiatlowych zaliczone. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika albo kierowniczkę (nie widziałem kto siedział za kierą) blue mica lanosa sti, który jechal za mną od placu bankowego na parking pod metropolitanem dziś rano :mrgreen::mrgreen::mrgreen: fajne były miny niektorych ludziskow jak patrzyli na dwie generacje sti :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Kameleona, co na Ochocie za taksówkę albo kuriera robi, bo gdzie się nie ruszę, tam kombiacz z jakąś trefną ramką na rejestracje :)

 

Pozdrawiam też STI WF**** które właśnie po Filtrowej bulgocze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę czarnej oświniaczonej imprezy hatchback którą mijałem wczoraj tj.5.12.10 w okolicach 15:30 na strzegomskiej ;) tak się zwiesiłem na widok auta i naklejki, że nawet nie zdążyłem mrugnąć ;)

Późno, ale odpozdrawiam. Ja siedziałem z tyłu, brat prowadził ;)

 

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiej, oświniaczonej Imprezy na tablicach NO III... spotkanego dzisiaj we Wrocławiu na Ślężnej, o 17:30. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos pozdrawiania... podpowiedzcie mi, proszę... wybieram się (po raz pierwszy moją Subarynką za zachodnią granicę - wcześniej to były służbowe skody :mrgreen: ) czy tam też się pozdrawia kierowców Subaru? ...żeby nie było, że Polka to się nie zna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos pozdrawiania... podpowiedzcie mi, proszę... wybieram się (po raz pierwszy moją Subarynką za zachodnią granicę - wcześniej to były służbowe skody :mrgreen: ) czy tam też się pozdrawia kierowców Subaru? ...żeby nie było, że Polka to się nie zna :D

 

Mnie dwa lata temu obmachaly mnie dwa scooby na Wegrzech.

Jeden WRX na jakiejs drodze krajowej kolo Balatonu przelecial z predkoscia ponaddzwiekowa, ale zdazyl awaryjkami mrygnac, drugi na M7 (RC MY08) jechal obok mnie przez pare sekund i oprocz efektow swietlnych machalismy do siebie jakbysmy sie nie widzieli 100 lat. :mrgreen:

 

I w zasadzie to byloby na tyle bo wiecej Plejad nie stwierdzono. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos pozdrawiania... podpowiedzcie mi, proszę... wybieram się (po raz pierwszy moją Subarynką za zachodnią granicę - wcześniej to były służbowe skody :mrgreen: ) czy tam też się pozdrawia kierowców Subaru? ...żeby nie było, że Polka to się nie zna :D

Się pozdrawia. Zasady podobne jak u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...