Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Anakinsky'ego, którego Tie-fighter Interceptora prawie przeoczyłem dziś na Rosoła. Niestety jechałem Legasiem żony i siedziałem tak nisko (a w dodatku nie przestawiłem lusterek), że zauważyłem Cię dopiero jak wystrzeliłeś do przodu.

 

Wiem, że to wiesz, ale masz najzajebistszego Forka w tej części Imperium :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawienia dla czerwonej Oskar'owej Wanny GT :arrow: o 14:30 na Alejach od załogi Czarnego Forka. Z naszej strony bez odpowiedzi, jechaliśmy do szpitala... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwaj posiadacze Subaru się spotkali :wink: :mrgreen:

 

_________________

 

 

Ile razy objechaliscie to rondo dookola bokiem? :mrgreen:

 

tym razem tyle :

 

pozdrawiam the.wolf-a obkiwanego przed 10 rano na rondzie przy ul.Lucerny 8) dwaj posiadacze Subaru się spotkali :wink: :mrgreen:

 

jeden w cytrynie C3 a drugi w fordzie Ka :lol: :lol: :lol:

 

 

8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Outback'a na WE stojącego dzisiaj na Smoczej w Warszawie z takim oto znaczkiem :D :

 

http://img149.imageshack.us/img149/5294/imag0010gj.jpg

 

fajne - bo hipisowskie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla AllRad'a u niego w GRASP'ie

 

goory

 

Również pozdrawiam:) aż przerwałem rozmowę z Klientem przez tel jak usłyszałem, że Subaru podjeżdża :) Musiałem wyjść Cię powitać :P Jednak praca z forumowiczami jest więcej niż przyjemna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla mojej kursantki, którą zaraziłem pasją do Subaru i wpadła mi w poślizg na Radzymińskiej przy 60km/h. Było grubo. Jak ja to opanowałem z prawego to... Ale komentarz kursantki po tym wszystkim... Bezcenny :) Trzeba odłożyć parę złoty i na SJS-a w nowym roku :) Subaraków nie odnotowałem dziś w Wawie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam całą masę zaobserwowanych subarakow, ken/wawozowa wczoraj. Siedziałem cały dzień w domu i widziałem ich chyba z 6 z okna. Zwłaszcza wieczorowa pora niebieski gt kombi utkwił mi w pamięci.

Grze

 

Powiedz że ładnie mruczy, no powiedz noooo ;)

 

 

Ładnie mruczy.................................................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

................................. tylko czemu tak cicho :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

No zarycz no ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zespotowanych wczoraj/dzisiaj spotkanych w Jankach...pomiedzy 22.30 a 00.00 Subarakow bylo kilka, i parking pusty... ;)

 

taa.. szczegolnie natomiast niepozdrawiamy ekipy z szalonego gtka spychajacego z trasy po bozemu jezdzace inne samochody..

 

badz co badz, odrobina rozwagi by sie przydala..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niepozdrawiającego :mrgreen: kierownika blue sti new age z niebieskimi chlapaczami i pomarańczowyni felgami który mnie byl wyprzedził na wisłostradzie a potem poprzedzał na podleśnej wczoraj wieczorem :mrgreen:

 

pozdrawiam widzianego dzisiaj rano blue lanosa sti który sie czaił aby wjechać na broniewskiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...