Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowcę niebieskiego STI'06 albo '07, który parę minut temu jeździł sobie w tę i z powrotem po mojej zaśnieżonej uliczce (Staszica) i burczał wydechem.

 

Tym razem to wreszcie ja :twisted:. Próbowałem zaliczyć szybki obiad w łomiankowskich knajpach - najpierw tej przy Staszica/Warszawskiej, zaraz potem Staszica/Kolejowej. W obu było full, wróciłem do domu, po drodze kupując polędwicę w MarcPolu (ona się najszybciej robi).

 

Ta przy Staszica/Kolejowej, jest lepsza 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry pozdrawiam wszystkich, których spotkam w ciągu najbliższych dwóch dni na E77 pomiędzy Krakowem a Warszawą, w samej Warszawie, a później na E30 do Zakrętu, E372 do Żyrzyna, 12 do Radomia i ponownie E77 do Krakowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrną strzalę wrx w tunelu przy dworcu Zachodnim w kierunku Mokotowa [ok 20.30]. Zabuczala, pozdrowila, poleciala dalej. Mam osobiscie prawie 2000 plyt CD. Ale taaaaaakiej muzyki to jeszcze nie mam.

2 godziny wczesniej - w kierunku przeciwnym na trasie Torunskiej przy Powazkach - strzala granatowa ze swinka. Tez pozdrowienia byly.

Od razu czuje sie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrną strzalę wrx w tunelu przy dworcu Zachodnim w kierunku Mokotowa [ok 20.30]. Zabuczala, pozdrowila, poleciala dalej. Mam osobiscie prawie 2000 plyt CD. Ale taaaaaakiej muzyki to jeszcze nie mam.

2 godziny wczesniej - w kierunku przeciwnym na trasie Torunskiej przy Powazkach - strzala granatowa ze swinka. Tez pozdrowienia byly.

Od razu czuje sie lepiej.

 

odpozdrawiam z tunelu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Czegoś, co mi przez godzinę siedziało na ogonie na trasie Sierakowice-Słupsk między 6:00 i 7:00 rano. Na pewno była to 4-napędówka, a sądząc po światełkach to najpewniej Forek w poprzedniej budzie. Kierowniku Cosia, jeśli jesteś forumowiczem, to fajnie się z Tobą jechało i kopało wszystko, co się ruszało... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pozdrowienia łączone ze skopaniem :-D

Serdeczne pozdrówki dla kierownika czarnego Foresterka Boxer Diesel dziś w Al. Niepodległości, pod SGH, około 18:00...

Staliśmy na prawym pasie w stronę Mokotowa (kończy się 100 m za skrzyżowaniem z Rakowiecką). Foryś pierwszy, ja - drugi. Pomyślałem - nie będzie do końca łatwo, bo na środkowym pasie, na który musielismy się szybko wbić, stał mały "terenowy" wynalazek Forda - Maverick chyba...

Zrobiło się zielone, poszedł Foryś, poszedłem za nim, Maverick tak sobie jakoś dalej mielił kółkami na światłach :twisted::twisted::twisted:

Wjechałem na lewy, wyprzedziłem Forka, dałem awaryjkami, za chwilę Foryś się ze mną zrównał po prawej i Kierownik pomachał.

Zatem skopaliśmy wszystko, co się ruszało :-) ja na ledwie 3.5-4-mm zimówkach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonego Nissana ze świnką na tylnej klapie, ok 7:20 przy Zawiszy pozdrawiam :)

 

Hahaha to Ty????? :D Żebym ja wiedział to na światłach bym bombki odebrał :wink:

Pozdrawiam serdecznie :))) Na lusterkach też są ;) Wcześniej 3x zatrąbiłem jak Ciebie wyprzedzałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla aharke w Legacy i oswiniaczonego granatowego (?) Forestera dzisiaj na Puławskiej ok. 8.15.

 

 

Dzięki dzięki :D również pozdrawiam.

 

Od jakiegoś czasu trochę tych świń znowu widać na puławskiej :wink:

 

Pozdowienia dla wszystkich mijanych w drodze do fabryki.

 

Adam (aharke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cysztof - ale Ci gra ta muzyka.

W tym tunelu to sciany sie trzesly, Tynk sypal z sufitu.

Pchelek z tunelu.

Czy to jest silentracer [pewno nazwe pokrecilem - ale dla mnie za trudna] - ten instrument do ogłuszania ludzi. ?

 

hehehe specjalnie jak wjezdzam do jakiegokolwiek tunelu zostawiam sobie lekki rozbieg...

wplywa to na czujnosc innych kierujacych i podnosi znacznie poziom bezpieczenstwa 8)

co za wydech nie wiem ale jest mega glosny i czasem mnie to drazni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysztof.

Nasz ziomal Raju [to przez niego mam subaru. Kilka lat temu chcialem zmienic samochod z AUDI 100 na cos lepszego. Wpadlem do salonu Pana Andrzeja Kopera - tak zupelnie przypadkiem i bez zadnej mysli ze chce nowy samochod. Usiadlem przy Raju i rzeklem ze zamierzam zmienic auto a cos dobrego. raju rzekl "to ja mam dla ciebie cos fajnego - choc przewioze cie". Wsiadlem i po 5 sekundach wiedzialem ze to jest TO. To tak ma marginesie].

Wiec ten Raju narail mi fajny tlumik - wlasnie beda mi go zakladali. Ciekaw jestem wrazen.

Podobno to jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...