Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownika czerwonego STI '06 z którym wczoraj obmachaliśmy sie w centrum Limanowej :)

Widzialem tego STI ostatnio na parkingu pod Bonarką chyba. Najpaskudniejsze STI jakie widziałem, jak mozna do takiego auta załozyc kołpaki :shock:

 

 

czy miał kołpaki to nie zauważyłem :roll: jeśli miał to fuuuuuj, :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego sedana STI MY11 na blachach KR720.. (chyba) spotkanego na moście grota w kierunku centrum przed 17. :wink:

 

Pozdrawiam również kierownika srebrnego Forestera na czarnych felgach, który z wielkim hukiem cisnął na Jerozoliskich koło Blue City w kierunku Pruszkowa koło 17:30. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotkanych Subaraków w Kazimierzu Dolnym od 03-05.12.1010r. Do jednego Legaca combi pomachałem to mi odtrąbił :D Może forumowicz? Oraz dla obmachanego niebieskiego buga z naleśnikiem ze świnką na lewym lusterku przy stacji Orlen na ulicy Kazimierza Wielkiego :) Chyba jakbym Ci wszedł pod machę to byś mnie zauważył :P A tak zero reakcji :roll: Oraz dla: dsc6771q.jpg

Ale to chyba nie forumowicz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc nietypowe pozdrowienia. Pozdrawiam kierowce czarnego SUBARU niestety nie pamiętam czy to byl GTek czy WRX czy STI czy może Forek Diesel, pamiętam ze by czarny i pod OBI, pod ktorym OBI niestety nie pamiętam bo wszystko mialo miejsce w moimi łózku, ostatniej nocy, w moim śnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) po chwili namysłu i dojsciu żółtka doszedłem do wniosku, że ... jestem zdrowo rypnięty :lol:
Nie martw się. Jak to już nie raz tu pisano - jesteś wśród swoich :twisted: mi też po wczorajszym wieczorze na parkingu śniły się jakieś drifty :-)

Już mi nawet Małżonka życzy na dobranoc, żeby mi się Subaraki śniły :lol: Chyba mnie troszkę rozumie... Troszkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, czy ktoś malował felgi w Markach jakieś 3 msc temu, chodzi mi o granatowego GTka kombi na rejstracji WN jeśli dobrze pamiętam. Z tego co widzę na zdjęciach z Barbórki z Bemowa GTk (o ile jest to ten sam) dostał ładne pomarańcze. Akurat się mijaliśmy na Słoneczej, tak mi się przypomniało więc pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk skywalker, odpozdrawiam, ja to byłem :) Właśnie w wątku krakowskim pytałem, czy to Ciebie spotkałem :) Jak zobaczyłem srebrnego GTeka, od razu przeczuwałem, że to Ty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę czarnej oświniaczonej imprezy hatchback którą mijałem wczoraj tj.5.12.10 w okolicach 15:30 na strzegomskiej ;) tak się zwiesiłem na widok auta i naklejki, że nawet nie zdążyłem mrugnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...