Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika czarnego STI WExxxxx, spotkanego po raz pierwszy ok 12:00 na Czerniakowskiej, z którym lecieliśmy do Konstancina . Po drodze dołączyła jeszcze Vergette (chyba :-) ) i prowadziła całą naszą trójkę Przyczółkową.

Kierownika STI spotkałem powtórnie znów na Czerniakowskiej ok 19:30 :-) Oczywiście wymiany uprzejmości nie mogło zabraknąć.

 

PS. Wydech w Twoim STI brzmi przepięknie... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewen, jeśli na lusterkach i klapie były czarne prosiaki, to mój. Ale piszę to czysto informacyjnie, w sobotę byłem wtedy w Krokusie w poszukiwaniu saneków i jabuszków do zjazdów :):D a w niedzielę Forek spał :) Weekend miałem arcyudany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="socko"]Pozdrowienia dla kierownika czarnego STI WExxxxx, spotkanego po raz pierwszy ok 12:00 na Czerniakowskiej, z którym lecieliśmy do Konstancina . Po drodze dołączyła jeszcze Vergette (chyba :-) ) i prowadziła całą naszą trójkę Przyczółkową.
Kierownika STI spotkałem powtórnie znów na Czerniakowskiej ok 19:30 :-) Oczywiście wymiany uprzejmości nie mogło zabraknąć.

PS. Wydech w Twoim STI brzmi przepięknie... :-)[/quote]
dzieki, a wydawalo mi sie ze supersprint nie ma tego bulgotu, ale ja go tylko w srodku slysze :D pozdrawiam serdecznie, dobrze ze troche czarnych subarakow na ulice wyleglo.co do Vergette( chyba) to naprawde bylo szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Vergette( chyba) to naprawde bylo szybko...

 

Było. Jak na łuku na Przyczółkowej złapałem jakąś kałużę, to już myślałem, że zaraz będę siedział w kartoflach, ale na szczęście gumy znów złapały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę niebieskiego STI'06 albo '07, który parę minut temu jeździł sobie w tę i z powrotem po mojej zaśnieżonej uliczce (Staszica) i burczał wydechem.

 

Tym razem to wreszcie ja :twisted:. Próbowałem zaliczyć szybki obiad w łomiankowskich knajpach - najpierw tej przy Staszica/Warszawskiej, zaraz potem Staszica/Kolejowej. W obu było full, wróciłem do domu, po drodze kupując polędwicę w MarcPolu (ona się najszybciej robi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki (nie widziałam, kto prowadził, bo tak zaparowane szyby były :P ) srebrnego forestera na nr WX 49???, którego wpuściłam łaskawie (tylko dlatego że zauważyłam wystające spod śniegu świniacze :twisted: ) przed mojego Złomka w korku w Pruszkowie, na ul. Kraszewskiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JackaD z wiśniowego pozdrawiam. Poranek w drodze z Ciszycy do Konstancina...

 

-- 13 gru 2010, o 15:24 --

 

a ty przypadkiem nie śmigasz po Konstancinie? Bo widuję podobne auto do twojego ze świniaczem na lusterku nawet się pozdrawialiśmy ale jakoś ktoś mi nie odpisał tu
pisz zażalenie do mstar'a - ew. do jego Żonowozu :D

a tak na serio - rzeczywiście jakoś Maciek tu ostatnio nie zaglądał...

 

Rzeczywiście, kilka tygodni minęło :roll: W tym czasie w Konstancinie przybył jeden blue sports N/A... Pozdrówka dla Was!

 

-- 13 gru 2010, o 15:25 --

 

I jeszcze Vergettowóz pozdrawiam - wczoraj ok. 16.00 wjazd o Konstancina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JackaD z wiśniowego pozdrawiam. Poranek w drodze z Ciszycy do Konstancina...

 

-- 13 gru 2010, o 15:24 --

 

a ty przypadkiem nie śmigasz po Konstancinie? Bo widuję podobne auto do twojego ze świniaczem na lusterku nawet się pozdrawialiśmy ale jakoś ktoś mi nie odpisał tu
pisz zażalenie do mstar'a - ew. do jego Żonowozu :D

a tak na serio - rzeczywiście jakoś Maciek tu ostatnio nie zaglądał...

 

Rzeczywiście, kilka tygodni minęło :roll: W tym czasie w Konstancinie przybył jeden blue sports N/A... Pozdrówka dla Was!

 

Przybył, wziąłem go za Ciebie w piątek :D

Poza tym widziałem tego Sportsa WR Blue AT z Otwocka, wczoraj stał na Kabatach.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JackaD z wiśniowego pozdrawiam. Poranek w drodze z Ciszycy do Konstancina...

 

-- 13 gru 2010, o 15:24 --

 

a ty przypadkiem nie śmigasz po Konstancinie? Bo widuję podobne auto do twojego ze świniaczem na lusterku nawet się pozdrawialiśmy ale jakoś ktoś mi nie odpisał tu
pisz zażalenie do mstar'a - ew. do jego Żonowozu :D

a tak na serio - rzeczywiście jakoś Maciek tu ostatnio nie zaglądał...

 

Rzeczywiście, kilka tygodni minęło :roll: W tym czasie w Konstancinie przybył jeden blue sports N/A... Pozdrówka dla Was!

 

Przybył, wziąłem go za Ciebie w piątek :D

Poza tym widziałem tego Sportsa WR Blue AT z Otwocka, wczoraj stał na Kabatach.

Pozdro!

 

Się narobiło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, ale bez swinek i na postojowych swiatlach to chyba ciezko sie po miescie jezdzi, co? :wink:

 

skapnąłem sie pozniej, ze tak naprawde mogles mi migac z powodu braku swiatel :mrgreen:

 

 

Moja wersja jest taka:

 

Ustawilismy sie na Grunwaldzkim.

Ruszyles niezle, a ja zamulilem bo zobaczylem na swoim pasie 3 taaakie dziury. :shock:

Potem gonilem calkiem zwawo, by stwierdzic obecnosc swinek (bo KBC dalo mi juz pewne podejrzenia). Wyprzedzilem lewym przed Matecznym i... chyba zaczales do mnie mrugac pierwszy bo zobaczyles swinie na klapie jak mi sie wydaje. :wink:

No a potem to juz bylem pewny na 100%, ze to Pustak (szkoda, ze nie kombi :wink: :mrgreen: naprawde ladnie sie przezenci ) i Vasquez za kolkiem.

 

Nastepnym razem jak bysmy sie zobaczyli, a bede jechal bez zony to shaltujemy sie i zamienimy ze dwa slowa. :wink:

 

Pzdr.

 

Trzymam za słowo :D Do nastepnego

 

BTW mam swinie na lusterku kierowcy, tylko przy rozmiarach tego lusterka moze byc mniej widoczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...