Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla danielosa354, Dziedzica_Pruskiego, Oskara, Kamila (dlaczego Audi...?? :mrgreen: ) i Giecha z pilotem :wink: :P , z którymi miałem niebywałą przyjemność upalania Subaraków na trasie HT -> Plac xxxxxx -> Lubicz -> Czyżyny Airport ;)

Nie ma to jak Subaru Rumble do poduszki :)

 

Pozdrawiam również nieobecnych, szkoda, że nie udało się wystąpić w pełnym składzie, następnym razem będzie lepiej ;)

 

Special thanks 4 Bociek za czapeczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6:25 w drodze do pracy, rodzicieli Simon'a w srebrnej imprezce, których spotkałem przy Macu na puławskiej w Pyrach

 

 

Odpozdrawiam w imieniu rodziciela, byl bardzo zajety kierowaniem, wczoraj pierwszy raz za kolkiem subaryny w zimowych warunkach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:00 skrzywozanie kolo Laminy w piasecznie, niebieska turbowanna ze swiniaczem, wymienilismy z kierownikiem pozdrowienia

 

1:45 GT'ek skrecajacy do Maca z pulawskiej w pyrach, pozdrowiony dlugimi

 

wszystkie Subarynki spotkane w ASO Koper, oraz innych mijanych dzis :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie Pana, który jechał bliźniaczą do mojej czerwoną Imprezą kombi na starych czarnych numerach WTF..... Jechaliśmy sobie razem Modlińską i potem obwodnicą Jabłonnej aż do Legionowa. Wymieniliśmy kiwki. :D

 

Pozdrawiam również Gacka555, który jechał swoim Civickiem rajdowym mostem Grota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela nowego STI sedana 2010 spotkanego wczoraj pod Leroy Merlin. Kierownik wyjechał z lekkim driftem zaraz za nim próbował tego kierownik w Fiacie Cinquecento i to była głupia decyzja :lol: Więcej tego chyba nie będzie próbował 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF

 

WTF? :mrgreen:

 

STI sedana 2010 spotkanego wczoraj pod Leroy Merlin

 

Jak sedan, to chyba 2011.

 

Pozdrawiam przy okazji załogę srebrno-grafitowej tribeki, którą uratowałem z lekkich tarapatów wpuszczając na skrzyżowaniu Żelazna/Grzybowska. Potem razem jechaliśmy Marszałkowską i odmeldowałem się lekką marchewą :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia:

 

1. Z soboty wieczora (27.12), dla Legasia z Lubaczowa albo Łańcuta, który wyprzedził był mnie (a wydawało mi się, że jadę szybko, nawet za szybko, jak na warunki) przed Rzeszowem i nawet nie pomrugał kierunkowskazami.

 

2. Z wczoraj dla Justynki, jadącej około 14 od Jarosławia w kierunku Przeworska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam również nieobecnych, szkoda, że nie udało się wystąpić w pełnym składzie, następnym razem będzie lepiej

 

 

odpozdrawiam w imieniu nieobecnych :P

 

pozdrawiam tez kierownika:

-pięknego czerwonego justy w za limanową w kierunku nowego sącza, które widziałem w środe,

-srebrne wrx?/sti? z czerwonymi chlapaczami, w piątek po południu na alejach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnej Imprezy WRX/STI, z którym wymieniliśmy znaki przyjaźni dzisiaj, ok 9:35 na aleji 29 Listopada na wysokości wiaduktu kolejowego :) Kiwka była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnej Imprezy WRX/STI, z którym wymieniliśmy znaki przyjaźni dzisiaj, ok 9:35 na aleji 29 Listopada na wysokości wiaduktu kolejowego :) Kiwka była :)

 

Heja, odpozdrawiam! Coś mi się spoty ostatnio nie układają, za to przynajmniej kiweczka była 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika czerwonego STI '06 z którym wczoraj obmachaliśmy sie w centrum Limanowej :)

Widzialem tego STI ostatnio na parkingu pod Bonarką chyba. Najpaskudniejsze STI jakie widziałem, jak mozna do takiego auta załozyc kołpaki :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...