Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak, zaraz za matecznym Cie widzialem, pomyliłem sie, z przyzwyczajenia napisalem Wielicka. Trąbiłem i specjalnie wyjechalem swiniaczem troche na linie na srodku i mrugłem długimi ale chyba nie widziales. Pozdro w takim razie, wiedzialem ze szybko na siebie trafimy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj (tzn. z piątku 26.11):

 

- srebrny Legacy kąąąąąąąbbbiiiiii oświniaczony (rej. WW...) widziany w Łodzi pod marketem Real.

 

to ja :) legac bedzie miał w tym tyg juz łódzkie blachy ;)

 

Dopiero kupiony :)

 

Pozdrawiam

 

To do Ciebie chyba machałem w poniedziałek na Tuwima, jak sobie grzecznie staliśmy w korku. Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, Kurczę, specjalnie patrzę w tamtym miejscu na przeciwległy i Cie nie widziałem.... :shock: Czym jechałeś?? Stałeś w korku??

 

Pozdrawiam również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Impreza:)

 

Tak swoją droga to ja Ciebie juz tam kiedys widzialem, tez jakos w tych godzinach w tym samym miejscu na moscie, jakis miesiac moze dwa temu, pisalem na forum pozdrowienia ale nie odpisales wtedy:) Tak pozatym smiem twierdzic, że albo ktos Ci czasem bez Twojej wiedzy podbiera Forka i go upala albo Twoj forek ma brata blizniaka albo jestes mega zapominalski. Ten Forek co go 2 tyg temu widzialem na Biezanowie obok autostrady był identyczny :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem Cię eMTe przeoczyć, serio, nie widziałem. A Ty parkujesz często na chodniku koło wspomnianego ronda...?? Bo jeśli tak, to tam mnie często można spotkać, a zdarza mi się widzieć tam taką imprezę RS, nawet model by się zgadzał :)

Czasami mój ojciec śmiga tym Forkiem, a ja jeżdżę jego :) Taka zamiana :)

A wtedy na Bieżanowie to nie wiem kto jeździł, może mój brat ale się nie chce przyznać....?? :roll:

 

I rzeczywiście wtedy pisałeś mi pozdrowienia, 29 września.... :shock:

Ja coś ostatnio zamyślony jestem, więc sorry jeszcze raz :D

 

-- Śr gru 01, 2010 1:18 pm --

 

eMTe, sprawa pozdrowień się wyjaśniła, pisałeś 29 września, a jestem na forum od.... 7 października :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, ja właśnie tamtędy do kontrahenta jeżdżę i się zastanawiałem, czyj to okaz RS-ki :)

 

Pozdrowienia jeszcze raz :)

 

PS: Jutro się chcą ludzie z Krakowa spotować, wejdź na wątek jeśli jesteś zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę prosić o wyrozumiałość dla mojego rodziciela, który powozi dziś MissPiggy. Proszę na niego nie trąbić, nie mrugać i nie gestykulować w sposób dziwaczny, gdyż mimo, że ostrzegałem to może nie załapać o co kaman :P Poza tym wolałbym, by skupił się na kierowniczeniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj (tzn. z piątku 26.11):

 

- srebrny Legacy kąąąąąąąbbbiiiiii oświniaczony (rej. WW...) widziany w Łodzi pod marketem Real.

 

to ja :) legac bedzie miał w tym tyg juz łódzkie blachy ;)

 

Dopiero kupiony :)

 

Pozdrawiam

 

To do Ciebie chyba machałem w poniedziałek na Tuwima, jak sobie grzecznie staliśmy w korku. Pozdrawiam. :D

 

Mogłem nie zauważyć :( Musiałem tez niestety zdjąć świniaki (żona marudziła, że za duże, brzydkie i takie tam...) ale będzie trzoda na tyle ( mniejsza ), obok jabłuszka białego ;).

btw. gdzie takiego świniaka kupię?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Q oraz dla kierowników granatowego GT na złotych oraz dla Brzozusia w WRX kombi :wink: Wszyscy widziani dzisiaj rano w okolicach Smorawińskiego-Poniatowskiego

 

 

Odpozdrawiam na "Lublin spoty" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieskie STI MY11 na blachach KR

Ja takie dziś widziałem na ok 17:45 w na Moleriera w korku :D

 

 

 

 

Na puławskiej przy KIA ok 18:15 jadącego GT'eka niebieskiego/granatowego w strone centrum, ladnie chodził wydech :mrgreen:

 

-- Cz gru 02, 2010 8:19 am --

 

6:25 w drodze do pracy, rodzicieli Simon'a w srebrnej imprezce, których spotkałem przy Macu na puławskiej w Pyrach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieską imprezę GT, spotkaną dzisiaj ok 7:36 na światłach na wysokości Bonarki, kierunek Wieliczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich kibiców i sympatyków BLAUGRANY!!! :mrgreen:

 

Odpozdrawiam. :mrgreen:

 

Jednocześnie pozdrawiam wszystkich Forumowiczów z Dawoja w Łomiankach. :mrgreen:

 

Przyjazd tutaj dzisiaj na letnich oponach był interesującym doświadczeniem. 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...