Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Na oko wydaje sie, ze ma calkiem duzo blachy na klapie. :wink: Faktem jest, ze te wielkie oczy wygladaly urzekajaco. :mrgreen:

 

I zapewne dla tych wielkich oczu pojawiła się ta naklejka :mrgreen:

Właścicielka mogła też być zakochana w pojazdach z pod znaku Plejad... To tak jak z tym niebieskim, rajdowym "maluchem" z napisem: "Prawie jak Subaru" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla kierownika Outbacka, z którym pogadaliśmy wczoraj chwilkę w serwisie ogumienia na Potockich w Warszawie :-)

Zgodziliśmy się, że w Subarakach nie ma problemu z brudem - lekko ubłocona Impreza czy Outback wyglądają rasowo :-)

Pozdrówki dla srebrnego/beżowozłotego? Hawka N/A, z którym mijaliśmy się dziś o 8:30 w korku na Płowieckiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkie Subarynki ( a było ich kilka ) spotkane dzisiaj w Warszawie i w Jankach w godz. 8.30 - 14.00 i szczególnie kilkasztuk, które parkowały dzisiaj przy szpitalu MON na Szaserów, gdzie ostatnio często bywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla Sieli :wink:

PS: nagłośnienie dało ciała, nic nie słyszałem...

Ale i tak śmieszny zbieg okoliczności :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pozdrowienia dla srebrnego WRX ? bez loty, startującego wczoraj spod Norauto około 14:20 (była świnia na lusterku)

 

Odpozdrawiam!! To na bank byłem ja, wyskoczyłem po bańkę motula :) Spieszyłem się jak diabli i nie rozglądałem dookoła po jedynych słusznych markach :)

Do zobaczenia na najbliższym spocie choć ciężko nam idzie to ugadywanie się :/

 

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam kierownika niebieskiego Buga WRX(/TEIN) :) z wysokim skrzydełkiem, z którym pogoniliśmy sobie dziś ok. 11:00 przez Gocław i Siekierki aż do ZUSu :-) Mruganko, machanko i uśmiechy były jak trzeba. Było bosssko :-) Fajny przejazd :-) Dwa niebieskie i warczące Bugi

Miłe pocieszenie po wczorajszych wieczornych 10 pkt. + 400 zł na Siekierkach :evil::cry:

Chociaż Policmajster z Vectry bardzo miły :-) "Ja wiem, że dla tego auta to żadna prędkość, ale wie Pan..."

Zgodnie z religią SUBARU największa prędkość była na łuku, nie na prostej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek/docent, bedziesz w tvn turbo? :wink:
Hihi :-) Tym razem byli bez ekipy - z TVN Turbo jeździli tam tydzień temu... Ale wtedy akurat mnie tam nie było :P w sensie jeździłem, ale nie zostałem gwiazdą showbusinessu ;-)

Natomiast Pan Policeman pytał, czy chcę, żeby to do nich wysłali materiał, bo potrafią po prostu opatrzyć to komentarzem i puścić...

Ale po co mi to "I kolejny przypadek - jeszcze jedno niebieskie Subaru Impreza z kierowcą uznającym 150 km/h za prędkość bezpieczną w mieście".

Zatem nie przeniosłem na nich praw autorskich do nagrania i upublicznienia wizerunku ;-)

Może jeszcze kiedyś będzie okazja... Tfu, tfu! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo potrafią po prostu opatrzyć to komentarzem i puścić...

 

 

Tiaa... od tych ich komentarzy niedobrze sie robi... :roll:

 

Poznalem gdzies kiedys goscia, ktory ten program robi, pisze teksty, etc. Gosc do tego stopnia odjechal w swoj swiat, ze chcial mi udowodnic, ze ma lepsza ogladalnosc niz Top Gear... Po tym stwierdzeniu odechcialo mi sie z nim gadac :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo potrafią po prostu opatrzyć to komentarzem i puścić...
Tiaa... od tych ich komentarzy niedobrze sie robi... :roll:

Poznalem gdzies kiedys goscia, ktory ten program robi, pisze teksty, etc. Gosc do tego stopnia odjechal w swoj swiat, ze chcial mi udowodnic, ze ma lepsza ogladalnosc niz Top Gear... Po tym stwierdzeniu odechcialo mi sie z nim gadac :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A to dobre, dobre... Grubo odleciał, hehe :-)

Ehhh... Tego jednego żałuję z Polsatu Cyfrowego po przesiadce na Cyfrę... Nie mam TG :-( :-( :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia:

* dla kierownika czarnego hawka wolnegossaka, mijanego na wiadukcie DTŚ (awaryjki poszły w ruch)

* ScorpioGemini, mamuśka widziałem Cię w Pszczynie :P

* starego srebrnego Legasia kombi na światłach pod dworcem w BB - kiwałem w ostatnim momencie

aaa i oklejonego Bug'a WRX/STI na światłach w Pszczynie

 

To tyle na dziś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...