Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

niebieskie STI MY11 na blachach KR

Ja takie dziś widziałem na ok 17:45 w na Moleriera w korku :D

 

 

 

 

Na puławskiej przy KIA ok 18:15 jadącego GT'eka niebieskiego/granatowego w strone centrum, ladnie chodził wydech :mrgreen:

 

-- Cz gru 02, 2010 8:19 am --

 

6:25 w drodze do pracy, rodzicieli Simon'a w srebrnej imprezce, których spotkałem przy Macu na puławskiej w Pyrach

 

 

Ten GieTek to mogłem być ja :) Odpozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właścicieli oświniaczonych samochodów różnych marek (tych nie-subaru było jakoś więcej) spotkanych dziś przed południem w MTS Rally. :)

 

 

odpozdrawia właściciel największej świni z tych tam obecnych. :-)

 

pozdro

goory

 

 

P.S.

Na nissanie oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakinsky, bo źle rozumiałem the.wolf, a myślałem ze ktoś na prawdziwe STI w naszej budzie :D

 

nie śmiał bym się z twojego auta :P a ty przypadkiem nie śmigasz po Konstancinie? Bo widuję podobne auto do twojego ze świniaczem na lusterku nawet się pozdrawialiśmy ale jakoś ktoś mi nie odpisał tu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla spotkanych wczoraj Cygan77 w GLu, Forka STi Wannabe srebrnego na targowku przy glebockiej, oraz dzisiaj rano nebieska Impre stojaca w korku na wale miedzeszynskim.

 

na Wale rano to ja! odpozdrawiam! z B. Czecha na Wilanów jechałem 2h :x

przy okazji pozdrawiam Vergette spotkaną dzisiaj przed 9.00 w korku na Sobieskiego, pomiędzy Orlenem na Mangalii a Sikorskiego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty przypadkiem nie śmigasz po Konstancinie? Bo widuję podobne auto do twojego ze świniaczem na lusterku nawet się pozdrawialiśmy ale jakoś ktoś mi nie odpisał tu
pisz zażalenie do mstar'a - ew. do jego Żonowozu :D

a tak na serio - rzeczywiście jakoś Maciek tu ostatnio nie zaglądał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji pozdrawiam Vergette spotkaną dzisiaj przed 9.00 w korku na Sobieskiego, pomiędzy Orlenem na Mangalii a Sikorskiego 8)

 

Hmmm, odpozdrawiam serdecznie 8) ... o tej porze jeszcze spałam, jeśli to było dzisiaj czyli czwartek, pewnie mój mąż jechał, tylko, skąd on tam się wziął :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...