Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam srebrnego Forestera MY07 KR....JK(??), który przejechał obok mojego zaparkowanego na chodniku srebrnego Forestera MY07, wczoraj o 19:30 na ulicy Makowskiego na Azorach w Krakowie :) Widziałem Cię chwilę przed tym, jak miałem wsiadać do samochodu :) Była naklejka na klapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam kierownika niebieskiego Buga WRX(/TEIN) :) z wysokim skrzydełkiem, z którym pogoniliśmy sobie dziś ok. 11:00 przez Gocław i Siekierki aż do ZUSu :-) Mruganko, machanko i uśmiechy były jak trzeba. Było bosssko :-) Fajny przejazd :-) Dwa niebieskie i warczące Bugi

:twisted:

 

WRX Bug na Teinie i z wysokim skrzydłem to najpewniej Harvester, lokalizacja też pasuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam kierownika niebieskiego Buga WRX(/TEIN) :) z wysokim skrzydełkiem, z którym pogoniliśmy sobie dziś ok. 11:00 przez Gocław i Siekierki aż do ZUSu :-) Mruganko, machanko i uśmiechy były jak trzeba. Było bosssko :-) Fajny przejazd :-) Dwa niebieskie i warczące Bugi

Miłe pocieszenie po wczorajszych wieczornych 10 pkt. + 400 zł na Siekierkach :evil::cry:

Chociaż Policmajster z Vectry bardzo miły :-) "Ja wiem, że dla tego auta to żadna prędkość, ale wie Pan..."

Zgodnie z religią SUBARU największa prędkość była na łuku, nie na prostej :twisted:

 

Co powiedzieli jak żeś chciał nagrać filmik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Miłe pocieszenie po wczorajszych wieczornych 10 pkt. + 400 zł na Siekierkach :evil::cry:
Co powiedzieli jak żeś chciał nagrać filmik :)
:-) Jak już pisałem - bardzo miły gość z Policji :-)

Chciałem tylko pstryknąć fotkę ekranu ze stopklatką z "150.5" na środku, bo tak zostawił, a on, jak to zobaczył, rzucił "Jak Pan chce nagrać filmik, to Panu puszczę. Pan powie, kiedy Pan będzie gotowy, to uruchomię" :-D :-D :-D

Przemek/docent, jaki smutny głos na nagraniu... :mrgreen:
Te 400 zeta to traktuję jako podatek od zapinania, ale żal mi było tych 10 pkt... :( Bufor mi się wydatnie zmniejszył... Eh te Subaraki... :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem - bardzo miły gość z Policji :-)

Chciałem tylko pstryknąć fotkę ekranu ze stopklatką z "150.5" na środku, bo tak zostawił, a on, jak to zobaczył, rzucił "Jak Pan chce nagrać filmik, to Panu puszczę. Pan powie, kiedy Pan będzie gotowy, to uruchomię" :-D :-D :-D

Znaczy się, Policjant też człowiek :) albo fan Subaru :roll: Z drugiej strony, kto nie kocha Subaru?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 400 zeta to traktuję jako podatek od zapinania, ale żal mi było tych 10 pkt... :( Bufor mi się wydatnie zmniejszył... Eh te Subaraki... :twisted:

 

Ja jako Instruktor też mam 10 pkt, a mogło być 27 ;) To przez całe wakacje musisz się hamować tak jak ja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, panowie. Ja już miałem, żeby nie skłamać, 8 kontroli drogowych w ciągu pół roku!! I ani najmniejszego, tfu, jak na razie, mandaciku :) A mam takiego farta, że jak tylko mnie zobaczą, to muszą mnie zatrzymać i jest dobrze, jak tylko na dokumentach się skończy, bo dwa razy już mi fiskali samochód i dwa razy grozili zabraniem dowodu rejestracyjnego ;)

 

Tym naszym wołomińskim misiom raz podpadłem i od tamtej pory mają na mnie oko, głównie dlatego, że po moim mieście jeździ...jedno bordowe Legacy. Moje. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam Pana w volkswagenie TDI daremnie probujacego podjechac pod leciutenkie ale zlosliwie zasniezone wzniesienie na skrzyzowaniu w Iwicznej. Mam nadzieje, ze znalazl sobie jakis objazd, albo ze mu zona doniosla obiad, bo nie zapowiada sie, zeby udalo mu sie jeszcze w tym roku podjechac :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted:

 

 

P.S Pan bardzo nie chcial mnie wpuscic przed siebie,za co potem zostal straszliwie i bezlitosnie za kare objechany. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam Pana w volkswagenie TDI daremnie probujacego podjechac pod leciutenkie ale zlosliwie zasniezone wzniesienie na skrzyzowaniu w Iwicznej. Mam nadzieje, ze znalazl sobie jakis objazd, albo ze mu zona doniosla obiad, bo nie zapowiada sie, zeby udalo mu sie jeszcze w tym roku podjechac :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted:

P.S Pan bardzo nie chcial mnie wpuscic przed siebie,za co potem zostal straszliwie i bezlitosnie za kare objechany. :P

Hihihi :D:twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam Pana w volkswagenie TDI daremnie probujacego podjechac pod leciutenkie ale zlosliwie zasniezone wzniesienie na skrzyzowaniu w Iwicznej. Mam nadzieje, ze znalazl sobie jakis objazd, albo ze mu zona doniosla obiad, bo nie zapowiada sie, zeby udalo mu sie jeszcze w tym roku podjechac :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted:

 

 

P.S Pan bardzo nie chcial mnie wpuscic przed siebie,za co potem zostal straszliwie i bezlitosnie za kare objechany. :P

To było szydercze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...