Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla amateusa obtrąbionego wczoraj około 18 na skrzyżowaniu Osmańskiej z Poleczki :) jechałem oświnioną Meganką :mrgreen: fajny kolor felg 8)

 

ps. i z checią pozdrowiłbym kogoś na wczoraj na trasie Warszawa - Krosno - Warszawa ale nie spotkałem ani jednego Subaraka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem Poranek Leśnika :D Pozdrawiam serdecznie wszystkie 6 czy 7 Forysiów różnych kolorów, generacji i wersji (N/A , Turbo S, BD) widzianych na odcinku Bobrowiecka-Goworka dziś tak 8:30-8:55 :-D

I pozdrówki dla STI pod ślimakami skrzyżowania Siekier/Czerniakowskiej, śmignął w stronę Stegien lewym pasem, dołem, ja stałem w korku po prawej, 8:35(?)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam blue WRX (wlepa Poznańskiej firmy na zadzie) skręcającego z Niepodległości w Domaniewską. Mikro trzoda była i chyba się zrozumieliśmy ;P

 

jechałem oświnioną Meganką

 

Coraz więcej oświnionych innych autek jeździ. Dziś na przykład fajna Tośka Corolla z kierownikiem eksplorującym jedną z dziurek od nosa :) :) :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Srebrne STI skośne mijane i obmachane na ul.Czarnowiejskiej w krakowie dzisiaj koło godziny 11.15 .Pozdrawiam również czarnego WRX również obmachanego na ulicy Krowoderskiej koło 11.30 oraz Niebieskie STI obmachane i obmruganie na moście Grunwaldzkim przed 12.00 ps .fajne soczewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozdrówki dla STI pod ślimakami skrzyżowania Siekier/Czerniakowskiej, śmignął w stronę Stegien lewym pasem, dołem, ja stałem w korku po prawej, 8:35(?)...
Jeżeli to STI było niebieskie to najprawdopodobniej moja padaka, odpozdrawiam 8)

 

Proszę się ujawnić kto wczoraj parkował oświniaczoną imprezą przy DC na Baletowej ok. godz. 17? :roll:

Napisałem pozdrowienia na przedniej szybie ale mogły się zatrzeć :)

 

Dodatkowo pozdrowienia dla kierownika imprezy, który śmignął wczoraj Idzikowskiego w górę również w okolicach 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozdrówki dla STI pod ślimakami skrzyżowania Siekier/Czerniakowskiej, śmignął w stronę Stegien lewym pasem, dołem, ja stałem w korku po prawej, 8:35(?)...
Jeżeli to STI było niebieskie to najprawdopodobniej moja padaka, odpozdrawiam 8)
Niebieska elegancko jak trzeba :-) Jeśli wystartowałeś z tych małych świateł przy łączniku do Sobieskiego jako pierwszy z lewego pasa, który się zaraz kończy, to byłeś Ty :-)

Dlaczego padaka? Ładnie wyglądał i gadał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia najprawdopodobniej dla giety. widzialem jego impreze na grzybowskiej przy mbanku okolo godz 11.30. stała sobie i szeptała kup mnie. szkoda ze nie mam juz kasiory do dyspozycji.

 

a wiec gieta pozdrawiam! :)

 

EDIT:

hehe .i.K.A.L.i. to samo subaru tylko godzina inna. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Fali i jego piszczacych zimowek 8)

 

...i vis-a-vis! :mrgreen:

 

PS: pisk wynika jednak z lekko zapowietrzonego jednego obwodu hamulcowego. Jak mówią w Zakopanem - "hamulcowałem" jedynie przednim prawym i lewym tylnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...