Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownika czarnej niezaturbionej imprezki ktora przemykala za mną przez chwilę na gen maczka wczoraj po poludniu i zaraz chwilę potem kierownika albo kierowniczkę srebrnej imprezi kombi oświniaczonej widzianej na zeromskiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z rana pozdrawiam palacego kierownika czarnego Forka stojacego na Senatorskiej. bylem w drodze do pracy wiec nie zagadywałem ale forek ladnie sobie mruczał.

 

Pozdrowienia!

 

i ogolnie pozdrawiam wszystkich forumowiczów, a co! :D

 

 

ten kierwonik pracuje, chyba w mbanku lub gdzies w tej okolicy, pozdrawialem wiele razy ale chyba tu nie zaglada :|

 

ktos powozi pomaranczowym vw t4 WT..... z czarna swinia na zadzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego WRXa dziś około 18:20 pod TESCO na Gocławiu (stał na parkingu, kierownik właśnie odchodził, ale mnie chyba nie widział, chociaz zawarczałem :-) ) i dla srebrnego Buga sedan (STI?), z którym króciutko śmignęliśmy w kolumnie ok. 18:40 od BMW przy Ostrobramskiej do REALa na Jubilerskiej - omrugany awaryjnymi, chyba odmrugnął długimi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaległe pozdrowienia czasowo odległe, ale trochę mnie nie było

- ASAHI - telefonicznie za szybką konsultację prawną po pocałowaniu czecha w zadek :(

- Misiek_JR - spotkanie pod kawiorową Biedroneczką, no i dodam jeszcze kilkukrotne mijanki z odpoczywającym SVX na ulicy Agrarnej : )

- Zaki79 - zwyczajowo się mijamy autami - tylko jak na razie- pod robotą

- odjechana zielona żaba pod IKEA jakiś czas temu na żywieckich blachach ze świniaczem wielkim na tylnym slupku

 

Bądźcie pozdrowieni : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snake Doctor napisał(a):

a ja z rana pozdrawiam palacego kierownika czarnego Forka stojacego na Senatorskiej. bylem w drodze do pracy wiec nie zagadywałem ale forek ladnie sobie mruczał.

 

Pozdrowienia!

 

i ogolnie pozdrawiam wszystkich forumowiczów, a co!

 

 

 

ten kierwonik pracuje, chyba w mbanku lub gdzies w tej okolicy, pozdrawialem wiele razy ale chyba tu nie zaglada

 

dokładnie chodz widziałem swiniacza na lusterku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego WRXa dziś około 18:20 pod TESCO na Gocławiu (stał na parkingu, kierownik właśnie odchodził, ale mnie chyba nie widział, chociaz zawarczałem )

Odpozdrawiam w imieniu mojego mena 8) 8) Prawdopodobieństwo jest wysokie że to on bo z 2 minuty wcześniej rozmawialiśmy i mówił że zaraz będzie w Tesco. 8)

 

Dla czarnego STi? ze świnkami na obu lusterkach w korku między Arkadią a Potocką około 18.00

 

I dla ciemnego(chyba)GTka pod mcdonaldem przed Łomiankami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego WRXa dziś około 18:20 pod TESCO na Gocławiu (stał na parkingu, kierownik właśnie odchodził, ale mnie chyba nie widział, chociaz zawarczałem)
Odpozdrawiam w imieniu mojego mena 8) 8) Prawdopodobieństwo jest wysokie że to on bo z 2 minuty wcześniej rozmawialiśmy i mówił że zaraz będzie w Tesco. 8)
Jeśli ma skrzydło eSTIajowe i ładnie odetkany koniec wydechu, a do tego parkował na zewnątrz, w ostatnim rzędzie, nosem do Fieldorfa, to on :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16:15 Dla spotkanego Harvestera na skrzyżowaniu ul.Dolinki Służewieckiej z al.Wilanowska, dzięki za wspólną podróż do skrętu w ul.Królowej Marysieńki

Łodpozdrawim :D

 

-- 10 lis 2010, o 03:40 --

 

Dla czarnego STi? ze świnkami na obu lusterkach w korku między Arkadią a Potocką około 18.00

Hmmmm.... To chyba byłem ja :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...