Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Mrowy :D

fajnie prezentuja sie te napisy na autku :mrgreen:

 

Odpozdrawiam i dziękuję. Już się zastanawiałem czemu nie widuję Twojego GT'ka w tych rejonach, ale widzę, że wszystko ok.

 

Wszystko jest ok :D , tylko ludzie z budynku obok pracuja od 7, wiec nie mam szans tam juz parkowac,

a dzis taki luz na drogach byl, ze do pracy dojechalam doklanie w 23 minuty (normalnie dojezdzam w 1h 40min) i moglam stanac na swojej starej, dobrej miejscowce :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kameleona, który stał za moją Starletką na skrzyżowaniu Grójeckiej i Korotyńskiego jakąś godzinę temu.

 

ładnie to tak zawracać po chodniku :?: :!:

 

 

:twisted::twisted::twisted:

 

 

i jeszcze pozdrowienia dla ślubnej małżonki kolegi Polunho - Justa, dzięki ogromne! szczegółowe dane techniczne dostaniesz jutro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego oklejonego GTka spotkanego dzisiaj na wyjeździe z Nowego Sącza - nie wiem co to za miejscowość była ale zaraz zaczynał się Nowy Sącz (dla mnie :P ).

Oczywiście pozdrowienia dla wszystkich subaraków zauważonych i tych niezauważonych dzisiaj na trasie Krynica-Zdrój -> Kraków -> Wrocław -> Legnica -> Głogów :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z rana pozdrawiam palacego kierownika czarnego Forka stojacego na Senatorskiej. bylem w drodze do pracy wiec nie zagadywałem ale forek ladnie sobie mruczał.

 

Pozdrowienia!

 

i ogolnie pozdrawiam wszystkich forumowiczów, a co! :D

 

Odpozdrawiam!!!

 

-- 12 lis 2010, o 19:53 --

 

a ja z rana pozdrawiam palacego kierownika czarnego Forka stojacego na Senatorskiej. bylem w drodze do pracy wiec nie zagadywałem ale forek ladnie sobie mruczał.

 

Pozdrowienia!

 

i ogolnie pozdrawiam wszystkich forumowiczów, a co! :D

 

 

ten kierwonik pracuje, chyba w mbanku lub gdzies w tej okolicy, pozdrawialem wiele razy ale chyba tu nie zaglada :|

 

ktos powozi pomaranczowym vw t4 WT..... z czarna swinia na zadzie ?

 

Odpozdrawiam rownież! Przepraszam ze po czasie ale rzadko zaglądam do tego topicu :( I faktycznie pracuje w mBanku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla niebieskiego STI ze świniakiem na klapie stojącego około 14 na parkingu carefour bemowo

 

O tej porze tam grasowałam, ale to nie STI choc czesto moja RS-ka jest mylona :P

pozdro dla vergette, dzis na powstańców ok 15.30. Te dwie męskie mordy w czarnym passacie przyglądające sie niebieskiej strzale to ja i wawrzon

Hmm, nie odnotowałam :( , ale odpozdrawiam... staram się nie zwracac uwagi na meskie twarze wpatrzone w mój samochód :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie oklaksonował, gdy próbowałem wcelować w bramę od garażu :?: Pozdrawiam :mrgreen:

Na Bródnie ?

 

Jeśli tak to ja :P Pozdro ;)

 

Dokładnie przy galerii Rembielińska. Subarak rano dnia nastepnego jeszcze stał :wink: :mrgreen:

hehe, to napewno ja. czesto bywam :P kumpel z uczelni tam mieszka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie oklaksonował, gdy próbowałem wcelować w bramę od garażu :?: Pozdrawiam :mrgreen:

Na Bródnie ?

 

Jeśli tak to ja :P Pozdro ;)

 

Dokładnie przy galerii Rembielińska. Subarak rano dnia nastepnego jeszcze stał :wink: :mrgreen:

hehe, to napewno ja. czesto bywam :P kumpel z uczelni tam mieszka ;)

 

A zatem pozdrawiam już personalnie :mrgreen:Harv a wiesz może kto takim fajnym, oklejonym, głośnym bugiem tam parkuje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie oklaksonował, gdy próbowałem wcelować w bramę od garażu :?: Pozdrawiam :mrgreen:

Na Bródnie ?

 

Jeśli tak to ja :P Pozdro ;)

 

Dokładnie przy galerii Rembielińska. Subarak rano dnia nastepnego jeszcze stał :wink: :mrgreen:

hehe, to napewno ja. czesto bywam :P kumpel z uczelni tam mieszka ;)

 

A zatem pozdrawiam już personalnie :mrgreen:Harv a wiesz może kto takim fajnym, oklejonym, głośnym bugiem tam parkuje :?:

Też go przyczaiłem, ale właśnie nie mam pojęcia :/ Auto wygląda na zadbane ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej pięknej imprezy mijanej około 11.00 na wjeździe do Rożnowa, machałem ale chyba nie zostałem zauważony, oraz dla wszystkich subaraków mijanych na trasie do Katowic. I zaległe z piątku dla Alfera, mam nadzieję że opony pasują ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...