Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla:

 

- granatowy GTek kombi WI(J) kolo 10tej na Dolince Służewieckiej - kolega mocno zapatrzony w drogę

- niebiestki STi WN (taki jak moj tylko brzydszy :P) kolo 10tej na Puławskiej - kiwka była

 

no i dla ekipy z Mysiadła i Bzyka tam spotkanego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne wyrazy dla kierowcy srebrnego Forka z "groźnymi" świniami spotkanego na Trakcie Królewskim bodaj we wtorek rano oraz zawiadowcy czerwonego GC n/a kombi wpuszczonego dzisiaj na JP2 koło Hali Mirowskiej. W Legionowie koło 20 widziałem również czarnego newage z parapetem, jechał tą główną szosą w stronę Jabłonnej - niechaj pozdrowiony będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika srebrnego oświniaczonego gt spotkanego na światłach róg podczaszyńskiego i kasprowicza wczoraj wieczorem - kiwka była dwustronna choć ja tylko w czapce oświniaczonej byłem i próbowałem ogarnąć moje rozbrykane trzy dziewczyny :mrgreen:

 

pozdrawiam widzianego chwile potem czarnego gt ktory jechal duracza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marro - serdeczne odpozdrowienia. jak wiadomo trudniej ogarnac 3 dziewczyny niż 200 i wiecej koni mechanicznych

 

ano słusznie to Waść powiedziałeś , szczegolnie jak dostają szelmowskiego nastroju :mrgreen:

 

przy okazji pozdrawiam kierownika albo kierowniczkę wrx srebrnego z naleśnikiem i ze swiniaczem na tylnej klapie zaparkowanego na lektykarskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Giechu! Dostrzegłem Cie... 8)

 

Odpozdrawiam :) też zobaczyłem w ostatniej chwili kątem oka niebieski kurnik i ledwo zdążyłem machnąć :P

Postarajcie się zorganizować czas na spota :wink:

 

Pozdrowienia również dla żółtego, oświniaczonego Seata Leona KWI jechałem czwórką w kierunku Wieliczki przed 15. Nie zdążyłem z kiwką, bo się nie spodziewałem świniaka na Seacie :wink:

 

No i pozdrowienia dla GRAFa z dzisiejszego mini spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego ze stacji Bliska na Wilczej, który przebulgotał koło 10-10.30 oraz pozdrowienia dla niebieskiego oklejonego w rajdowe barwy Subaru Sti blob eye na Marszałkowskiej zaraz przy Wilczej. Więcej Subaraków nie zapisałem sobie bo nie miałem czasu i rąk do zapisania :( Oraz dla czarnego WRX-a Hawka na Żabie koło 22.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Sti w jakimś ciemnym kolorze (czarny?) z dużym parapetem (chyba MY07), stojącego dzisiaj około 9:00 rano w korku w Al. Jana Pawła II w kierunku Centrum.

 

Ładnie grał wydech, co poprawiło mi humor przed trudnym spotkaniem. :mrgreen: Dzięki kolego. :mrgreen:

 

No to pewnie byłem ja w drodze na równie trudne spotkanie :-)

 

3" H&S zaczyna mi się coraz bardziej podobać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Gwidon-a z którym zamieniliśmy gczecznościowe Hej - hej :mrgreen: spotkanego dzis rano na broniewskiego i dalej jp2 :mrgreen: śmiać mi się chciało jakiej adrenaliny dostał gościu w tej lagunie :?: coupe czy jakim takim renault-cie na nasze dość szybkie przemieszczanie się :mrgreen: szkoda ze nie bylo okazji aby pokazać że jednak mu nakłamali w salonie i wcale ta renata nie taka szybka jest, a kurcze warunki wymarzone bo ślisko troszkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Gwidon-a z którym zamieniliśmy gczecznościowe Hej - hej :mrgreen: spotkanego dzis rano na broniewskiego i dalej jp2 :mrgreen: śmiać mi się chciało jakiej adrenaliny dostał gościu w tej lagunie :?: coupe czy jakim takim renault-cie na nasze dość szybkie przemieszczanie się :mrgreen: szkoda ze nie bylo okazji aby pokazać że jednak mu nakłamali w salonie i wcale ta renata nie taka szybka jest, a kurcze warunki wymarzone bo ślisko troszkę :mrgreen:

 

Odpozdrowienia i sorki za mój stan umysłu i pamięć :? Nie dość, że choróbsko mnie dopada, to jeszcze jestem po pierwszym od pół roku i to intensywnym treningu. Innymi słowy prawie nie kontaktuję i ledwie żyję. Pocieszam się tym, że przecież może (i pewnie będzie) gorzej :mrgreen:

Nobliwy skądinąd Pan z reno był stanowczo gwiazdą dzisiejszego poranka. Piękny przykład matołectwa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrowienia i sorki za mój stan umysłu i pamięć Nie dość, że choróbsko mnie dopada, to jeszcze jestem po pierwszym od pół roku i to intensywnym treningu. Innymi słowy prawie nie kontaktuję i ledwie żyję. Pocieszam się tym, że przecież może (i pewnie będzie) gorzej

Nobliwy skądinąd Pan z reno był stanowczo gwiazdą dzisiejszego poranka. Piękny przykład matołectwa

 

 

luzik :mrgreen: poranki szczegolnie w taka pogode sa trudneeeee :mrgreen: a ze swojego doswiadczenia wiem , ze po treningu porannym to czlowiek sie cieszy ze dojechal do pracy odpocząc :mrgreen:

 

ps. a jakie trening ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzik :mrgreen: poranki szczegolnie w taka pogode sa trudneeeee :mrgreen: a ze swojego doswiadczenia wiem , ze po treningu porannym to czlowiek sie cieszy ze dojechal do pracy odpocząc :mrgreen:

 

ps. a jakie trening ?

 

Nie tylko poranki, południa też są słabe, jak obserwuję po sobie i współtowarzyszach niedoli :wink:

Taka tam izraelska wojskowa rozrywka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko poranki, południa też są słabe, jak obserwuję po sobie i współtowarzyszach niedoli

Taka tam izraelska wojskowa rozrywka

 

 

jak mówiła moja znajoma angielka ktora nauczyla sie tylko tego jednego po polsku "dzięki Bogu jest piątek" :mrgreen:

 

ps. tylko sie tam nie rozerwijcie wzajemnie bo ta rozrywka to rozrywkowa bywa czasem, jak dla mnie nawet za bardzo rozrywkowa ale byc moze to juz moje lata daly znac o sobie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...