Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika/czkę pięęęknego biało-czarnego SVX-a i dziękuję, że postarał/a się kilka godzin temu zaparkować obok mojego Forka przy Carrefour'ze na Krzykach. Prawdziwa uczta dla oczu! Bez świniacza, co prawda, ale niemożliwe żeby tego tutaj nie przeczytał/a. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przed 10 rano, prawdziwy wysyp Subaraków na Modlińskiej, pozdrawiam:

 

:arrow: Antyka Legaca WL.... ze świnkami na lusterkach

 

:arrow: kierowniczkę Outbacka XT, niestety bez świnek

 

:arrow: i na koniec, tuż przed zjazdem na trasę Toruńską, białe STI, chyba WN... i z lusterkami oświniaczonymi przykładnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego WRX'a z prosiakiem na tylnej klapie widzianego wczoraj koło 17 w Tarczynie

 

Jeśli hawk to mogłem być ja - jak nie ja to i tak pozdrawiam :)

tak tak hawk załadowany czymś z tyłu jechałeś machałem co prawda z yarisa ale bez odzewu ale suma sumarum i tak pozdro :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego WRX'a z prosiakiem na tylnej klapie widzianego wczoraj koło 17 w Tarczynie

 

Jeśli hawk to mogłem być ja - jak nie ja to i tak pozdrawiam :)

tak tak hawk załadowany czymś z tyłu jechałeś machałem co prawda z yarisa ale bez odzewu ale suma sumarum i tak pozdro :D

 

To z tyłu to klatka z psem :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Sti w jakimś ciemnym kolorze (czarny?) z dużym parapetem (chyba MY07), stojącego dzisiaj około 9:00 rano w korku w Al. Jana Pawła II w kierunku Centrum.

 

Ładnie grał wydech, co poprawiło mi humor przed trudnym spotkaniem. :mrgreen: Dzięki kolego. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika oświnionego Audi A6 skręcającego dziś koło 8:15 z Wiertniczej w Bonifacego :-)

 

odpozdrawiam, wiozłem córkę do szkoły S panzerwagenem ... też Cię zauważyłem ale już mi nie starczyło czasu na kiwkę, mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- niebieskiego STI MY'11 sedan napotkanego wczoraj w okolicy robót drogowych kawałek na południe od Otwocka na route 801

- szarego WRX kombi, za którym przejechałem ładny kawałek Wału Miedzeszyńskiego

Oba wczoraj ok. 11 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...