Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STI my06 lub 07 na białych ATS-ach DTM widzianego dzisiaj ok 11.30, stał na skrzyżowaniu Karmelickiej z Garbarską w krk. Nawet nie zdążyłem spojrzeć na lusterka :| Ktoś z forum? Mam pytanie do właściciela i proszę o PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika bialego oswiniaczonego buga kombi, ktorego przed chwila wracajaac z uczelni swoim bugiem minalem na saskiej, i kierownika srebrnego bloba ktorego minalem chwilke pozniej chyba na zwycieskiej albo zwyciezcow :) bialemu bugowi mignalem swiatlami ale chyba kierownik nie dostrzegl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STI my06 lub 07 na białych ATS-ach DTM widzianego dzisiaj ok 11.30, stał na skrzyżowaniu Karmelickiej z Garbarską w krk. Nawet nie zdążyłem spojrzeć na lusterka :| Ktoś z forum? Mam pytanie do właściciela i proszę o PW :wink:

 

ODPOZDRAWIAM

 

Co do pytania to wal na PM :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Szakala który przeuroczo cieszył się do srebrnego STi na parkingu w Reducie ;)

Odpozdrawiam, zatęskniło mi sie za Subarunią :(

 

-- 7 lis 2010, o 01:04 --

 

Pozdro dla mojego Szakala oraz dla Morgiany, a dokładnie jej Subaraka :)

Odpozdrawiam i też się przyłączam do pozdrowień, blackdog bierz bloob-a. zaje.....ście jezdzi, bajeczka :D

 

-- 7 lis 2010, o 01:05 --

 

Pozdro dla mojego Szakala oraz dla Morgiany, a dokładnie jej Subaraka :)

 

dziękujemy i pozdrawiamy obie :)

a co? byliście u mnie na parkingu? :wink:

Byliśmy w reducie oglądać STI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla mojego Szakala oraz dla Morgiany, a dokładnie jej Subaraka :)

 

dziękujemy i pozdrawiamy obie :)

a co? byliście u mnie na parkingu? :wink:

 

Byliśmy :)) Fajnego masz Subaraka :wink: Widać, że fajnei dłubnięty :)

No srebny fajnie lata :twisted: No i na mokrej kostce cztery łapy... Bajka :twisted: Ale szkoda, że nie niebieski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. pozdrawiam kierownika oświniaczonego Opla Agila widzianego dzisiaj ok. 12.30 na Al. Niepodległości, fajnie to wyszło - dwa auta z trzodą na lusterkach, żadne z ich nie było Subaru, ale kierownicy przepisową kiwkę wykonali :)

 

2. pozdrawiam czarnego Forka z trzodą na lusterku widzianego dzisiaj po 12 na Alei Wilanowskiej (w stronę skrzyżowania z Dolinką Służewiecką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla Kierownika czarnego jak sadza Lancera dzisiaj ok. południa w Konstancinie Jeziornej i kilka innych Subaraczków na trasie Kozienice - Góra Kalwaria - Konstancin - Warszawa oraz AUDI, modelu nie wspomne ze świniaczkiem na tylniej klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...