Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla: (na oko) anakinsky'ego 20.20 pod GalMokiem (stałem turbodziadem i salonką) a ok godzinę potem dla GT na skrócie z Ursynowa do Powsina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kierownika czarnego WRXa dziś ok 17.30 Wa-wa most Łazienkowski i jeszcze kawałek na zderzaku :wink:

 

-- 28 paź 2010, o 08:41 --

 

Pozrowionka dla Kierownika czarnego Forka S-turbo WOT.. dziś o poranku na Trasie Siekierkowskiej - sorki za blokadę lewego pasa - zagadałem się w korku :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego Forka z rej. WPI, który wczoraj ok. 18-tej siedział mi na zderzaku pomiędzy Bielawą a Ciszycą (wzdłuż Wisły). Już myślałem, że chcesz się ścigać ;) ale - jak rozumiem - spodobała Ci się moja świnia na klapie :). Też jestem z KJ, chociaż czarny forek ma "miastową" tablicę i ta droga - o tej porze - umożliwia w miarę normalny dojazd do chałupy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kierownika czarnego WRXa dziś ok 17.30 Wa-wa most Łazienkowski i jeszcze kawałek na zderzaku :wink:

 

 

Odpozdrawiam :-) Wczoraj sie trochę zagapiłem, poza tym rzadko zdarza się widzieć oświnioną Tribecę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi białego STI 06 obmachanego w Kątach k. Sochaczewa. Jakież było moje zdziwienie kiedy jadąc z wyciągniętą ręką zobaczyłem, że to nie beben :mrgreen: Z tego wszystkiego nawet nie widziałem, czy świnki miał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego Forka z rej. WPI, który wczoraj ok. 18-tej siedział mi na zderzaku pomiędzy Bielawą a Ciszycą (wzdłuż Wisły). Już myślałem, że chcesz się ścigać ;) ale - jak rozumiem - spodobała Ci się moja świnia na klapie :). Też jestem z KJ, chociaż czarny forek ma "miastową" tablicę i ta droga - o tej porze - umożliwia w miarę normalny dojazd do chałupy ...

 

Także pozdrawiam. Także sobie tamtędy skracam czas powrotu do domu. Także myślałem, że jako ścigant będę odebrany... Także miałem świnię na klapie - do czasu, kiedy mi pewna dama w tył wjechała. Do następnego OSu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowników:

- czarnej SI kombi ok. 15:30 na Puławskiej

- niebieskiego STI z czarną świnią czającego się do skrętu z Dolinki, kiwki były i tak, ja to ten z kawałkiem papieru w nosie :)

- srebrnego STI, który mnie minął po 19 na Fieldorfa i skręcił w Umińskiego - czyżby Mały 5150 zrobił upgrade z WRX? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vergette pozdrawiam :mrgreen: od dziś ostrożniej wjeżdżam na rondko przy Mirkowskiej...

Heh, na rondzie nie można wymieniać zbyt wielu uprzejmości :P

A ty chyba na swojej prywatnej brame zalozysz serwis NissanBagatelny bo wczoraj widzialem tam dwa czarne blizniacze GT-Ry :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...