Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowców:

-szarego STI 06-07 widzianego koło 14.25 na skrzyżowaniu al. JP2 i al. Solidarności

-białego STI 06-07, blachy WB i parę naklejek na nadwoziu, strasznie głośny wydech :twisted: jakieś... pół minuty później, w tym samym miejscu :mrgreen:

-pięknego, niebieskiego coupe GC na złotych, trochę po 15 na Rondzie Radosława widzianego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z rana pozdrawiam palacego kierownika czarnego Forka stojacego na Senatorskiej. bylem w drodze do pracy wiec nie zagadywałem ale forek ladnie sobie mruczał.

 

Pozdrowienia!

 

i ogolnie pozdrawiam wszystkich forumowiczów, a co! :D

 

 

ten kierwonik pracuje, chyba w mbanku lub gdzies w tej okolicy, pozdrawialem wiele razy ale chyba tu nie zaglada :|

 

ktos powozi pomaranczowym vw t4 WT..... z czarna swinia na zadzie ?

 

Na Senatorskiej (mBank, BRE) to pracuje co najmniej kilku kierowników Subaraków. Ze dwa, albo trzy forki ( w tym jeden biały z kołem zapasowym na dachu) i kilka imprez. Część ze świniakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Senatorskiej (mBank, BRE) to pracuje co najmniej kilku kierowników Subaraków. Ze dwa, albo trzy forki ( w tym jeden biały z kołem zapasowym na dachu) i kilka imprez. Część ze świniakami.

 

z kołem na dachu jest srebrny ale kolega nie zapisany na forum, moja błękina Impreza odpozdrawiam z mbanku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zaki79 - zwyczajowo się mijamy autami - tylko jak na razie- pod robotą

Odpozdrawiam! :)

 

Pozdrowienia dla goory'ego z rodzinką, z którymi spiknąłem się na stacji BP w Katowicach :). Miło mi było poznać Cię osobiście.

 

 

pozdro, pozdro.

 

Również było mi miło. 8)

 

Twój WRX to piękna sztuka. :shock:

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...