Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki dla srebrnego GT, którego widzę już drugi dzień zaparkowanego na Czerskiej w okolicy małego Carrefoura :-)

I dla srebrnego Forysia oświniaczonego na lusterku kierowcy z ciemnymi szybami w tylnej części, dziś ok. 8:35 pod Siekierami w stronę Stegien :-) Nie widział mnie... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Fali w imieniu rodzicielki, gdzieś, dzisiaj o którejś :P

 

O proszsz - nawzajem!

Fakt - to właśnie tam było o którejś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla

- kierownika porządnie zabłoconego niebieskiego WRX z trzodą na lusterku zaparkowanego dzisiaj ok. 20.45 przed wejściem do Sadyby

- dla Vergette, która była się zgubiła dzisiaj wieczorkiem na Bruzdowej i nie mogła do nas trafić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich Subaraków mijanych dzisiaj między 9 a 16 na drodze nr 4, trasa Kraków-Tarnów-Kraków :) Było Was AŻ 3 sztuki... Coś mało Plejadowych pojazdów w tym regionie... :( Najsilniej obsadzona Jest chyba Warszawa i Łódź... :) Jak się podział sił nie zmieni w najbliższym czasie, rozważę przeprowadzkę w tamte rejony :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mało Plejadowych pojazdów w tym regionie... :( Najsilniej obsadzona Jest chyba Warszawa i Łódź... :) Jak się podział sił nie zmieni w najbliższym czasie, rozważę przeprowadzkę w tamte rejony :D

 

Pozdrawiam

 

Rzadko ze swego domu w Krakowie chyba wychodzisz :wink: :mrgreen:

Pamietam jak drzewiej scooby spotykalo sie na dobra sprawe tylko w Krakowie i Olsztynie, gdzie jedna z pierwszych i nielicznych mial Holek. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzadko ze swego domu w Krakowie chyba wychodzisz :wink: :mrgreen:

 

Dziedzic, jak Cię proszę, nie rozbrajaj mnie :D

Codziennie do pracy i z powrotem 100 kilosów robię, owszem, w samym Krakowie Subaraków sporo, ale bez trzodki... :( A w trasie do Tarnowa (ok 80 km w jedną stronę) dosłownie kilka sztuk spotkałem!! I wszystkie bez trzodki... :( :shock:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dzentelmena w sniezno bialym, oswiniaczonym oplu corsie, spotkanego przed godzina na ulicy wielickiej (?) w Krakowie 8)

Odpozdrawiam dzentelmena z damą w srebrnym WRXie spotkanym przed godziną na Wielickiej, tak pozatym to jechalismy razem z parkingu podziemnego Bonarki :)

 

Corsacz był snieżno biały jak był nowy, teraz to jest hmm już prawie szary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie pozdrowione jedyne Subaru na trasie WAW-KRK-ZAKOP-SŁOWACJA-KRK-WAW (1200km): SJS w Krakowie - my akurat staliśmy w sporym zatwardzeniu.

To widziane na Słowacji się nie liczy. I świeciłem i machałem a gość był mocno zdziwiony "o co mi chodzi". Ekhm ?

 

A teraz po 1200 km idę się wyspowiadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...