Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kolegi w bordowym OUTBACKu MY99< MY03 na mieleckich blachach spotkanego na wlocie do Rzeszowa (ul Lwowska). Kiwka była :) Oraz dla czarnego Buga WRX US zaparkownego na Popiełuszki w Rzeszowie , białe swiniacze na obu lusterkach obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla Kierownika czarnego jak sadza Lancera dzisiaj ok. południa w Konstancinie Jeziornej i kilka innych Subaraczków na trasie Kozienice - Góra Kalwaria - Konstancin - Warszawa oraz AUDI, modelu nie wspomne ze świniaczkiem na tylniej klapie.

 

Odpozdrawiam :) , S Panzerwagen z trzodą na klapie to chyba ja, bo innego w W-wie jeszcze nie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam gtka spotkanego w Grojcu, gtek niebieski ze swinka na lusterki, wyprzedzil jakies auto i siadl mi na tyle. Pozdrowilem go awaryjnymi i chwile za mna jechal, zrobil malego boka na rondzie i pojechal gdzie indziej :)

 

Sabina 93 2.0T ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika albo kierowniczkę ciemno granatowego wrx MY03 ze świniczem na tylnej klapie i na lusterku i kartka "sprzedam" widzianego na wrzecionie wczoraj po południu :mrgreen: widziałem go jak parkowałem wozidlo ale zaraz potem córka mi zwróciła uwagę "Tato, zobacz świniacz na lusterku" :mrgreen:

 

-- 8 lis 2010, o 10:03 --

 

oczywiście zapomniałem, ale pozdrawiam niniejszym ciemnozielonego gt-ka oklejonego mnostwem naklejek :mrgreen: ktory przewarczal kasprowicza podczas gdy ja czekałem w alei zjednoczenia przygotpowując wozidło do skoku w nadprzestrzeń :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla... kogoś od niebieskiego STI 06-07, blachy WZ, białe felgi. Zaparkowany był przy Warszawskiej w Łomiankach, koło 18.30.

Powiedziałbym, że to Przemeq, ale zaraz ktoś posądzi mnie o obsesję - więc powiem, że to na pewno nie on :mrgreen:

 

No i to nie był "on". Ja wciąż w letnich bucikach, a one są seryjne - złote 8).

 

Ale pozdrawiam. Dziś z kolei około 8:00 widziałem vectrę taką, jak na zdjęciach po wypadku, wyjeżdżającą około 8:00 z Dziwożony i z kolei zastanawiałem się, czy to nie Ty/Twój tata 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pracowitym weekendzie pozdrawiam wszystkich pracujących bo dopiero wstałem :)

 

Odpozdrawiam w imieniu pracujących... :)

 

Ktoś zwrócił uwagę, że na forum jeszcze czas nieprzestawiony...?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika grafitowej Imprezy sedan rej. SK##### ze świniaczem na lustrze widzianą wczoraj ok godz. 15 na DK1 w stronę Częstochowy w Siewierzu na światłach - wystartował na miarę wyścigów na 1/4 mili :D jechałem z naprzeciwka meganką - kiwki nie zdążyło być ze względu na prędkość startu kolegi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już to pisałem.... Forum ma czas przestawiony. Użytkownicy nie mają. Forum wyświetla każdemu jego strefę czasową, to jest do ustawienia w panelu użytkownika.

 

Aaaa, thank you mister :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16:15 Dla spotkanego Harvestera na skrzyżowaniu ul.Dolinki Służewieckiej z al.Wilanowska, dzięki za wspólną podróż do skrętu w ul.Królowej Marysieńki

 

16:30 Obawarczane :twisted: Białe STI, którego Kierownik był kontrolonawy przez policję (mina niebieskiego Smerfa bezcenna :lol: ) miedzy Wilanowem a Powsinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pozdrawiam. Dziś z kolei około 8:00 widziałem vectrę taką, jak na zdjęciach po wypadku, wyjeżdżającą około 8:00 z Dziwożony i z kolei zastanawiałem się, czy to nie Ty/Twój tata 8).

 

Teraz poluj na szarą Insignie kombi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam gtka spotkanego w Grojcu, gtek niebieski ze swinka na lusterki, wyprzedzil jakies auto i siadl mi na tyle. Pozdrowilem go awaryjnymi i chwile za mna jechal, zrobil malego boka na rondzie i pojechal gdzie indziej :)

 

Sabina 93 2.0T ? ;)

 

Dokladnie, wracalem do Krakowa swiezym zakupem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...