Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rzadko ze swego domu w Krakowie chyba wychodzisz :wink: :mrgreen:

 

Dziedzic, jak Cię proszę, nie rozbrajaj mnie :D

Codziennie do pracy i z powrotem 100 kilosów robię, owszem, w samym Krakowie Subaraków sporo, ale bez trzodki... :( A w trasie do Tarnowa (ok 80 km w jedną stronę) dosłownie kilka sztuk spotkałem!! I wszystkie bez trzodki... :( :shock:

 

Pozdrawiam

 

Nie do konca wiedzialem czy chodzi o scooby w ogole czy tylko o gatunek oswiniaczony. :wink:

Teraz juz jasne. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej SI WRX kąąąąąąąbbbbiiiiiii EPA....., która mijała mnie na Politechniki dzisiaj około 16 :arrow: ja sobie ucinałem miłą pogawędkę z Policjantami (96 km/h na ograniczeniu do 50 :evil: ).

Zakręt zaraz przed światłami przy Obywatelskiej jadąc w stronę ronda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej SI WRX kąąąąąąąbbbbiiiiiii EPA....., która mijała mnie na Politechniki dzisiaj około 16 :arrow: ja sobie ucinałem miłą pogawędkę z Policjantami (96 km/h na ograniczeniu do 50 :evil: ).

Zakręt zaraz przed światłami przy Obywatelskiej jadąc w stronę ronda?

 

Na wysokości Urzędu Miasta Łodzi Delegatury Łódź-Górna. Często tam stoją, ja o tym wiem, ale dzisiaj zapomniałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla niebieskiej STI blob/hawk?, widzianej na Płaskowickiej, przy Cynamonowej dziś 19:40. Nie zdążyłem mrugnąć, kiedy przelatywała mi przed nosem. Potem skręciła w Rosoła w prawo... Ładna :-)

I pozdrówki dla białej Imprezy GT z dużym skrzydełkiem, obwarczanej i omruganej zaraz potem - dziś, około 19:50, stojącej przede mną na skręcie w prawo, w stronę Sadyby, koło toru Stegny :-) Poleciała w stronę Sadyby. Ładna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla (najprawdopodobniej) Simona, no chyba że to nie Ty kręciłeś się po rondzie przy pętli na Szczęśliwicach w okolicach 18:00 :roll: :)

 

 

Odpozdrawiam, faktycznie sie tam krecilem 8)

 

no to jak mnie nie zauważyłeś tzn. że mam zdecydowanie zbyt ciche auto ;)

Ja Twoje najpierw usłyszałam, a potem dopiero zobaczyłam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca wiedzialem czy chodzi o scooby w ogole czy tylko o gatunek oswiniaczony. :wink:

Teraz juz jasne. :mrgreen:

 

Moim skromnym zdaniem, to znaczek Subaru powinno się nadawać w Salonie sprzedaży :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Proste pytanie:

SPRZEDAWCA: "Ze świnką czy bez...??"

 

I w zależności od odpowiedzi, odpowiedni znaczek:

 

Wariant pierwszy i jedyny dopuszczalny!!

 

KLIENT: "OCZYWIŚCIE ŻE ZE ŚWINKĄ!!" ----> Klasyczna odpowiedz Ogarniającego Temat Subaru (w skrócie OTS :) ) 8) :twisted:

 

 

 

Wariant drugi, naganny:

 

KLIENT: "Z czym...??!! :?: :!: "

 

W takim przypadku przyklejamy znaczek TOYOTA na czole i delegujemy takiego klienta do odpowiedniego (innego) salonu sprzedaży pojazdów japońskich... :D:D

 

A korzystając z okazji, pozdrowienia dla srebenego Subaru Impreza (RS?) US SPEC (łezkowata), mijaną dzisiaj na ulicy Rżąckiej w Krakowie. Kierowniczka, pomimo trzodki i wszelkich znaków błyskowo-machowych nie miała pojęcia o co mi chodzi... :cry: Ktoś z Forum...??

 

-- Pn lis 22, 2010 5:01 pm --

 

Pozdrawiam Kierowce Oswinaczonego Forka, z którym się mijałem wczoraj koło godziny 15:00 w Krakowie na Bieżanowie obok autostrady na takim pustkowiu :roll:

 

Mój rewir, ale to nie ja.... :) Masz więcej detali tego Forka? (model, kolor, rok?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Wariant drugi, naganny:

 

KLIENT: "Z czym...??!! :?: :!: "

 

W takim przypadku przyklejamy znaczek TOYOTA na czole i delegujemy takiego klienta do odpowiedniego (innego) salonu sprzedaży pojazdów japońskich... :D:D

 

Na ul. Conrada jest o tyle latwiej, ze sprzedawca zawsze moze zareagowac mowiac:

 

- A widzi Pan/Pani... tutaj mamy taki ladny model Mazdy. :wink: :mrgreen:

 

An tapik (zabrzmialo wrecz jak Dzana Krapa chyba) - Sobota: Krk - Konstancin Jeziorna (Mazowieckie, Poland); Niedziela: Kontancin - Krk. Zero, nul, posucha. :( Widac na jesien swinkowozy 'lubiom' w miastach siedziec i nie zapuszczac sie w trase. Ale wim, rozumim... Przygotowania przed zima. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1yearold chyba srebrny, albo grafitowy cos w ten desn. Rok 2006-2007 chyba był bez turbo chociaz do konca pewny nie jestem bo szybko sie minelismy, na pewno miał swinke na lusterku.

 

 

A dokładniej co do rewirów? Bo ja na Bieżanowie chwilowo mieszkam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1yearold chyba srebrny, albo grafitowy cos w ten desn. Rok 2006-2007 chyba był bez turbo chociaz do konca pewny nie jestem bo szybko sie minelismy, na pewno miał swinke na lusterku.

 

 

A dokładniej co do rewirów? Bo ja na Bieżanowie chwilowo mieszkam:)

 

eMTe, :shock: :shock: :shock: No kurcze jakbyś mojego opisywał... :shock: :shock: :shock:

Tyle, że w piątek to ja nie jeździłem swoim samochodem... :shock: :shock: :shock: Widocznie się nudził i sam sobie pojechał pojeździć :)

Ja w rejonie Bieżanowa pracuję :) więc jestem tam średnio 5 razy w tygodniu od rana do wieczora :)

 

Na ul. Conrada jest o tyle latwiej, ze sprzedawca zawsze moze zareagowac mowiac:

 

- A widzi Pan/Pani... tutaj mamy taki ladny model Mazdy. :wink: :mrgreen:

 

An tapik (zabrzmialo wrecz jak Dzana Krapa chyba) - Sobota: Krk - Konstancin Jeziorna (Mazowieckie, Poland); Niedziela: Kontancin - Krk. Zero, nul, posucha. :( Widac na jesien swinkowozy 'lubiom' w miastach siedziec i nie zapuszczac sie w trase. Ale wim, rozumim... Przygotowania przed zima. :twisted:

 

Racja. Sama racja :) A czy to czasem nie jest kryptoreklama pewnego salonu samochodowego...?? :P

 

A nie mówiłem, że się Subaraki pochowały?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, niestety, to nie ja... :( Ale będę Cię wypatrywał "na rewirze" :)

 

Pozdrowienia :)

 

-- Pn lis 22, 2010 5:30 pm --

 

 

 

Wielkiego Brata. :mrgreen:

 

Dobre!! :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, u mnie dwa Forki, srebrny (grafitowy jak się ubrudzi :)) i czarny, obydwa 07 non-turbo z trzodką w ilości 3 i 2 sztuk :) Trudno nie zauważyć :)

 

Ok, będę wypatrywał :D

 

A gdzie się Tobie na Bieżanowie pomieściły aż 4 świniakowozy...??!! Pewnie wynająłeś im spore mieszkanie :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...