Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

....Ale żeby nie było OT to pozdrawiam kierownika GT (PCT) oświeconego ze dwa dni temu pod Galmokiem.

 

Odpozdrawiam :)

 

Z tego co dziś widziałem już nie PCT ;)

 

Zgadza się :)

Teraz LU.... W końcu przyszedł czas na przerejestrowanie mojego zakupu....w ogóle to wciąż jestem w szoku, bo pierwszy raz udało mi się załatwić wszystko za pierwszym podejściem i to nawet bez używania wobec pań w urzędzie słów powszechnie uznawanych za wulgarne :D

 

 

BTW. Ładnie "gada" ta Twoja Wanienka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gendziu, Mikad, jesli to wolno ssak to ja na spocie musze to na wlasne oczy zobaczy bo normalnie nie wierze wam :P

 

vergette, real this is n/a :?:

 

 

Tak to n/a, może wygląda bardziej bojowo, bo to wersja RS, do tego spoiler Orciari, białe Braidy 17, wydech Supersprinta i przednie hamowanie wrx'owe, ale pozostaje 160 konną, bezwiatrakową Imprezą - i tak ją kocham 8)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam ekipę weekendowych, mazurskich niszczycieli :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam moją koleżankę Izę, która zechciała zobaczyć "o co w tym chodzi z tymi subarakami" i wsiadła za kierwonicę mojego wozidła :mrgreen:

 

wnioski:

 

po pierwsze: Iza całkiem fajnie ogarnęła moje wozidło; :mrgreen:

 

po drugie: choroba subarowa nie wybiera i Izę też wzięło :mrgreen: po kilku kilometrach zobaczyłem szeroki uśmiech zadowolenia i podły słowa "teraz wiem o co chodzi w tym subaromaniactwie" :mrgreen:

 

po trzecie: cytat z Izy "ale swoja droga tym samochodem mozna sie bardzo elegancko i szybko usmiercic, jesli sie nie ma wyobrazni"

 

i chyba te ostatnie zdanie oddaje najwięcej w zakresie tzw wyobraźni za kierownicą, której niestety większości polskich kierowców brakuje....... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa kompletnie bym zapomniał, pozdrawiam kierownika srebrnego outbacka chyba na jakichś blachach typu ZS, SZ czy jakos tak z bardzo "ciekawym" świniaczem na tylnej klapie tj. taki świniacz ze zmarszczonymi brwiami :mrgreen: widziany pod metropolitanem dziś rano; pan kierownik chyba nie zauważył mojego wozidła które absolutnie się nie rzuca w oczy "ani go nie słychać ani nie widać" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki świniacz ze zmarszczonymi brwiami :mrgreen:

 

Cus takiego jak widzialem w Kororado?

 

viewtopic.php?f=29&t=135441&view=unread#unread

 

[chwilowo nie mam dostepu do imidzszaka].

 

Trzeba by i u nas wprowadzic bo te nasze swinie jakies zbyt lagodne sa. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...