Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

taki świniacz ze zmarszczonymi brwiami :mrgreen:

 

Cus takiego jak widzialem w Kororado?

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.ph ... ead#unread

 

[chwilowo nie mam dostepu do imidzszaka].

 

Trzeba by i u nas wprowadzic bo te nasze swinie jakies zbyt lagodne sa. :twisted:

 

to jest "kreskowy" świniacz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonego srebnego Hawka Sti z przyciemnionymi szybami, że nawet kierowcy nie widziałem :twisted: w Wołominie przy Urzędzie Skarbowym o 16.47 ;) Oraz o 19.02 niebieskiego Blob eye na złotych na Kondratowicza :) Oraz niebieskiego GT na Wilczej o 22.44 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego od kierownika jasnego OBK :)

 

Hejka, odpozdrawiam. :mrgreen:

To ty stałeś przy Afrykańskiej róg Egipskiej?

Byłem na spotkaniu obok w banku, spieszyłem się i tak jakoś postawiłem za Tobą na klepisku.

A to klepisko przez takich jak ja.... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam moją koleżankę Izę, która zechciała zobaczyć "o co w tym chodzi z tymi subarakami" i wsiadła za kierwonicę mojego wozidła :mrgreen:

 

wnioski:

 

po pierwsze: Iza całkiem fajnie ogarnęła moje wozidło; :mrgreen:

 

po drugie: choroba subarowa nie wybiera i Izę też wzięło :mrgreen: po kilku kilometrach zobaczyłem szeroki uśmiech zadowolenia i podły słowa "teraz wiem o co chodzi w tym subaromaniactwie" :mrgreen:

 

po trzecie: cytat z Izy "ale swoja droga tym samochodem mozna sie bardzo elegancko i szybko usmiercic, jesli sie nie ma wyobrazni"

 

i chyba te ostatnie zdanie oddaje najwięcej w zakresie tzw wyobraźni za kierownicą, której niestety większości polskich kierowców brakuje....... :twisted:

p0kaSz fotTke Izy! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

-kierownika czarnego STI blobeye, jadącego dziś koło 16:40 po Wisłostradzie przy Centrum Olimpijskim

-kogoś od niebieskiego WRX albo STI, też blobeye, jakieś 10 minut leciał Wisłostradą na wysokości mostu Gdańskiego

-kierowcy, co leciał przez rondo Dmowskiego, kolejne 10 minut później. Tym razem już hawkeye, ale nadal niebieski

Yo! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Tilki spotkaną w sobotę na rajdzie weteranów 8)

 

Odpozdrawiam.

Zajęliśmy trzecie miejsce - zatem puchar został wzięty :-)

 

to gratulacje 8)

 

 

pozdrawiam kierownika zaparkowanego na Zajączej przed 10.00 srebrnego Forka WWL..... z naklejką Olsztyn Kocham :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskie STI stojące na ul. Skłodowskiej przy Nazar kebab około 14.30 ( mam nadzieje że kierownik nie kupuje tamtejszych wynalazków :wink: ), oraz legasia zaparkowanego przy ul. Kościuszki przy dworcu i schowanego za kontener, oraz legasia sedan zaparkowanego na ul. Kopernika. wszystko w Kat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...