Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj miałem dzień bogaty w pozdrowienia ;)

 

około 8.00 na Płaskowickiej niebieska impreza kombi blobeye

 

godzina 15 koło banku śląskiego na belgradzkiej, czarny forek

 

na puławskiej około 15:30 niebieski STI hawkeye w stronę centrum leciał

 

na baletowej srebrny wrx a może sti nie wiem bo mnie słońce raziło ;p

 

i w grodzisku znajomy forester na światłach koło skarpy ;]

 

wszyscy obmachani, obświeceni ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam bardzo serdecznie kierowniczkę czarnego Legacy sedan spotkanego przed 9.00 w Sosnowcu na zjeździe na DK 86, oraz pasażerkę, panie po obmachaniu dynamicznie mnie dopędziły i obie kiwały :-)

No miło się dzień zaczął i wreszcie ktoś odpowiedział no moje pozdrowienia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi białego STI 06 obmachanego w Kątach k. Sochaczewa. Jakież było moje zdziwienie kiedy jadąc z wyciągniętą ręką zobaczyłem, że to nie beben :mrgreen: Z tego wszystkiego nawet nie widziałem, czy świnki miał :mrgreen:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Możesz być spokojny o auto. Poznałem, bo miał rejestrację WPI chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranne pozdrowienia dla granatowej wanny WGR... z Racławickiej przed Żwirkami :)

 

a ja nawet miałam Cie pozdrowić, ale widać jak nie obtrąbię to mnie nie widzisz, więc FOCH :P

 

 

 

Pozdrowienia dla Hogi'ego co mnie odwiedził chwilę temu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego stojącego w korku w Alejach Jerozolimskich przed Placem Zawiszy koło 13.20. Machałem z chodnika, ale mnie nie widziałeś bo stałeś na lewym pasie.

 

a to jak do mnie jechał ;)

pewnie jeszcze przez telefon gadał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranne pozdrowienia dla granatowej wanny WGR... z Racławickiej przed Żwirkami :)

 

jezeli ten ktos sie spieszyl po 8, a ty masz blachy z usn to bylem ja. roznica tylko taka ze wanna ma w blu kolorze jest. w kazdym razie odpozdrawiam

 

pozdr dla kierownika forka spotkanego w magdalence pod sklepem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego stojącego w korku w Alejach Jerozolimskich przed Placem Zawiszy koło 13.20. Machałem z chodnika, ale mnie nie widziałeś bo stałeś na lewym pasie.

 

a to jak do mnie jechał ;)

pewnie jeszcze przez telefon gadał :mrgreen:

 

dokładnie tak :mrgreen: I patrzył na stłuczkę, która była na buspasie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla niebieskiego STI na Żwirki i Wigury w stronę Okęcia dziś przed 18:00,

chwilę później dla zielonkawej Agili (!) ze Świnką i napisem forum.subaru.pl na plecach (Poleczki i Ursynów) - kto to?

i dla srebrnego Forysia, którego złapało granatowe nieoznakowane Mondeo na Siekierkach przed mostem o 18:15... Za wolno jechał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego stojącego w korku w Alejach Jerozolimskich przed Placem Zawiszy koło 13.20. Machałem z chodnika, ale mnie nie widziałeś bo stałeś na lewym pasie.

 

a to jak do mnie jechał ;)

pewnie jeszcze przez telefon gadał :mrgreen:

 

 

Dokładnie.

Nieźle pani przydzwoniła...

 

Odpozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

 

A wracałem chyba ze 40 min. do biura. :roll: :P

 

-- 30 paź 2010, o 04:24 --

 

chwilę później dla zielonkawej Agili (!) ze Świnką i napisem forum.subaru.pl na plecach (Poleczki i Ursynów) - kto to?

Niedźwiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- obmachanego kierownika srebrnego WRX dzis okolo 14.25 na skrzyzowaniu Modzelewskiego z Domaniewska

- wlasciciela (amateus?? Sebi??) pieknej granatowej turbowanny widzianej dwukrotnie - raz na myjsce na Al Jerozolimskich okolo 12.50 oraz drugi raz zaparkowana przy Modzelewskiego ok 15.40

- wlasciciela srebrnego forestera XT zaparkowanego na ulicy Limanowskiego, to chyba wlasciciel stal obok auta i mi machnal - w ostatniej chwili zobaczylem bo sie zapatrzylem na forka :mrgreen:

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę Fala, z którym miałem przyjemność zapoznać się wczoraj na Powiślu. :)

 

 

Dziękuję, wzajemnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy Subaru (model nieokreślony), który dziś około godziny 15 jechał najprawdopodobniej drogą w kierunku Warszawy, a który pozostał głuchy (bądź nie posiadał CB) na docinki ze strony jakiś kretynów. "Perły intelektu" typu "ma Subaru, a jedzie jak pipa" czy "wydech to to ma jak u mnie rura do sracza" zbył milczeniem. Brawo! Olewać kretynów. Mi się to niestety nie udało i coś tam o bałwanie i śniegu w eter rzuciłem :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...