Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia Roba spotkane dziś na myjce oraz dla takiego samego zielonego wolnossacego forka mijanego i obmachango wczoraj rano na Modzelewskiego :)

heheh odpozdrawiam oczywiście :lol:

ps.

Ten pan z maserati jak odjeżdżalismy tak się jakoś z zazdrością popatrzył na nasze subarki... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vergette pozdrawiam. Wypatrzyłem przy Mirkowskiej, a dopadłem vergettowóz dopiero przed Vogla. Nie było mi dane zrównać się z Toba - ciasno na obu pasach, a musiałem uciekać właśnie w prawo ;-) Zdaje się coś kolorystyczny 17 było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vergette pozdrawiam. Wypatrzyłem przy Mirkowskiej, a dopadłem vergettowóz dopiero przed Vogla. Nie było mi dane zrównać się z Toba - ciasno na obu pasach, a musiałem uciekać właśnie w prawo ;-) Zdaje się coś kolorystyczny 17 było.

 

Odpozdrawiam serdecznie, podobne trasy pokonujemy widzę 8)

 

Jubileuszowa strona pozdrowień stuknęła :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia Roba spotkane dziś na myjce oraz dla takiego samego zielonego wolnossacego forka mijanego i obmachango wczoraj rano na Modzelewskiego :)

heheh odpozdrawiam oczywiście :lol:

ps.

Ten pan z maserati jak odjeżdżalismy tak się jakoś z zazdrością popatrzył na nasze subarki... :wink:

 

hehehe bardziej patrzyl czemu to rodzinne kombi jest tak glosne ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując wątek pod kryptonimem "Bluźniercze imiona Bestii, której liczba wynosi 666" przesyłam pozdrowienia mojej sprzątaczce co popsuła jak zawsze kilka rzeczy nie przyznając się do tego. Lista rośnie: Żelazko, termometr, kontakt, rozlany ocet ..... drugi raz śniadania w donaldzie nie zjem ;)

 

Ale żeby nie było OT to pozdrawiam kierownika GT (PCT) oświeconego ze dwa dni temu pod Galmokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz właściciela pięknego białego :!: STI z czarną świnią i karteczką "sprzedam" zaparkowane przy Stryjeńskich :-)

 

A gdzie dokładnie on stoi?

stał - na przeciwko kościoła, to mój sąsiad - pesszi

 

Dzisiaj jeszcze stał... 8) Około 14.00

 

Vergette znów pozdrawiam. Hotel Mrówka przed korkiem. Poszedłem do Konstancina bezdrożem... Udało się 8)

(korzystam z okazji, bo strona 666 za chwilę zmieni się w 667 ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...