Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja NIE pozdrawiam kierownika imprezy STi KRA..... na Wrocławskiej, kolega mnie zobaczył i odwrócił głowę w drugą stronę... Jakiś wstydliwy czy coś... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ładnej niebieskiej imprezy mijanej w Bielsku około 12, machałem i trąbiłem

Jakoś tak się kręciłem po mieście i raz ktoś trąbił, ale nie pamiętm gdzie...

Jak by co to odpozdrawiam!

:wink:

Ta ładna niebieska impreza z dużym parapetem skręcała z nowowybudowanej drogi w jej lewa stronę - tak jak na Katowice Cieszyn, a ja w tym czasie kierowałem się na Żywiec i skręcałem w prawo, trąbiłem już jak się mijaliśmy bo moje machanie było niewidoczne chyba - jechałem ze słońcem w plecy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla... kogoś od niebieskiego STI 06-07, blachy WZ, białe felgi. Zaparkowany był przy Warszawskiej w Łomiankach, koło 18.30.

Powiedziałbym, że to Przemeq, ale zaraz ktoś posądzi mnie o obsesję - więc powiem, że to na pewno nie on :mrgreen:

Yo! też dla właściciela srebrnego WRX/STI zaparkowanego przy Górczewskiej, obok starszego bloku stojącego między Tesco a skrzyżowaniem z Górczewską :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vergette znów pozdrawiam. Hotel Mrówka przed korkiem. Poszedłem do Konstancina bezdrożem... Udało się 8)

(korzystam z okazji, bo strona 666 za chwilę zmieni się w 667 ;-) )

 

 

Pozdrawiam, ja myknęłam oesem przez Bielawę 8) - ufff jeszcze się udało na tej stronie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla:

22102010008.jpg

Oraz pozdrowienia z dzisiaj dla:

- OBK combi błękitny ze świnią na trasie WZ przed wjazdem do tunelu o godzinie: 08.30,

- oraz dla pięknego Bloba Sti oklejonego we wszystko co się da i powinno być na Subrze skrzyżowaniu Solidarności z Jana Pawła 2 o godzinie: 08.35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Niumena, z którym spiknęliśmy się dzisiaj pod M1

 

oraz dla kierownika niebieskiej Imprezy z dużym skrzydłem, który minął mnie w okolicy M1 na trasie Bytom-Tarnowskie Góry (chyba trąbiłeś stojąc za mną, ale ciemno było i nie widziałem kto to :P). Skręciłem zaraz za światłami na stację benzynową bo od dłuższego czasu jechałem na rezerwie :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich zdziwionych po odmachaniu kierowców i kierowniczki subaraków bez swiniacza na lusterku, i co z tego ze sie na mnie patrza jak na wariata ich miny są bezcenne :)

 

oraz dla dwóch imprezek sti stojacych przed koncem dwopasmówki przed konstancinem pod sklepem ogrodniczym, jeden to sti lanos oklejony w barwy subaru, a drugie to chyba furka vergette, ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich zdziwionych po odmachaniu kierowców i kierowniczki subaraków bez swiniacza na lusterku, i co z tego ze sie na mnie patrza jak na wariata ich miny są bezcenne :)

 

oraz dla dwóch imprezek sti stojacych przed koncem dwopasmówki przed konstancinem pod sklepem ogrodniczym, jeden to sti lanos oklejony w barwy subaru, a drugie to chyba furka vergette, ??

 

vergette ma chyba wolnego sysaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla niebieskiego STI (WPI *****) z malym logo TEIN na tylnej klapie, który mrugnął mi awaryjnymi (odmachałem, nie wiem czy widział) na starcie z Czerniakowskiej na Siekiery dziś, chyba około 18.30... Zjechał potem na Gocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1yearold, pytanie mam, co to znaczy Stoleczne miasto Krakow :?:

 

A przepraszam Cię bardzo, jak jako "PRAWDZIWY POLAK" możesz nie wiedzieć co to znaczy...?? :roll: :roll: :wink: :wink:

To jest pełna nazwa miasta Krakowa, nazwa używana już od wieków :twisted::mrgreen:

 

Dla ciekawych tematu wklejam linkę: http://pl.wikipedia(kropka)org/wiki/Sto%C5%82eczne_Kr%C3%B3lewskie_Miasto_Krak%C3%B3w

 

-- N paź 24, 2010 12:42 am --

 

Prawdopodobnie mniej więcej (raczej więcej, niż mniej), tyle samo co "Kraków stolicą Polaków" 8)

 

No właśnie o to mi chodziło :)

 

Pozdrawiam mojego brata, którego spotkałem dzisiaj na Alejach w czarnym Forku z żółtymi świniami. Kiwka była, bo musiała być :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...