Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w domu mieszkam wiec mam miejsca sporo, wszystko zawalone, do tego jeszcze klasyk w postaci Puga 205GTI oświniaczony ale chwilowo nie chodliwy :lol:

 

Powiem Ci eMTe, masz gust w kwestii samochodów... Już Impreza RS jest fajna, a u Ciebie jeszcze taki klasyk... :) Wypada tylko pogratulować :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu mieszkam wiec mam miejsca sporo, wszystko zawalone, do tego jeszcze klasyk w postaci Puga 205GTI oświniaczony ale chwilowo nie chodliwy :lol:

 

Powiem Ci eMTe, masz gust w kwestii samochodów... Już Impreza RS jest fajna, a u Ciebie jeszcze taki klasyk... :) Wypada tylko pogratulować :) 8)

205GTI to pamiątka rodzinna, dziadek go kupił w 1987 roku we Francji i jezdził nim do 2004 roku, potem auto stało 3 lata niestety w garazu unieruchomione a teraz chce go odrobic na funkiel nówke. Najlepsze jest to, że auto ma 93tyś km orginalnego przebiegu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205GTI to pamiątka rodzinna, dziadek go kupił w 1987 roku we Francji i jezdził nim do 2004 roku, potem auto stało 3 lata niestety w garazu unieruchomione a teraz chce go odrobic na funkiel nówke. Najlepsze jest to, że auto ma 93tyś km orginalnego przebiegu :D

 

Powiem krótko: OKURCZEBLADE!! Ale masz materiał na klasyka :D Coś jeszcze kryje się w Twoim przepastnym garażu?? :P Szkoda, że ja nie mam takich pamiątek rodzinnych :)

To jak go odrestaurujesz, to koniecznie musisz pojawić się z Pugiem GTi na jakimś spocie Subarakowym :) Jestem pewny, że wzbudziłby niewiele mniejsze emocje niż niejedno STI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla KRP big city teren zabudowany 176km/h .....sprawca tego wykroczenia nie zatrzymany :evil::evil::evil: :shock: :shock: chyba byłem zajęty że tak wolno jechałem :shock: :shock:

 

-- Pn lis 22, 2010 6:22 pm --

 

siema bakupno :D:D:D musiałbym zobaczyć jak ta decha wygląda po takim zabiegu masz jakieś foty????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu mieszkam wiec mam miejsca sporo, wszystko zawalone, do tego jeszcze klasyk w postaci Puga 205GTI oświniaczony ale chwilowo nie chodliwy :lol:

 

205 to są zajebiste samochody :) Przed Subaru miałem taką zwykłą 205 z silniczkiem 1.0 45 KM, a to leciało w 3 osoby 150 km/h :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Gwidon-ia z ktorym ucieliśmy krótka pogawędkę, a ktory sie poruszał ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu oświniaczonym .................... oplem Vectra ale za to OPC :mrgreen:

 

Odpozdrowienia serdeczne. Ciekaw jestem Twoich pierwszych myśli, jak Cię takie łajno zaczęło obmrugiwać :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

205 to są zajebiste samochody :) Przed Subaru miałem taką zwykłą 205 z silniczkiem 1.0 45 KM, a to leciało w 3 osoby 150 km/h :lol:

 

Legacy lepsze... 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Gwidon-ia z ktorym ucieliśmy krótka pogawędkę, a ktory sie poruszał ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu oświniaczonym .................... oplem Vectra ale za to OPC :mrgreen:

 

Odpozdrowienia serdeczne. Ciekaw jestem Twoich pierwszych myśli, jak Cię takie łajno zaczęło obmrugiwać :mrgreen::lol:

 

 

pierwsza myśl była taka: WTF :?: przecież nikomu nie zajechałem :?: a potem pomyślałem że jakis napięty kierownik w opc chciałby abym na trzeciego wyprzedził cały ten korek a on się za mną zabierze :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

w tym całym bajzlu padającym z nieba i zasyfiającym lusterka nie było po prostu widać świniaczy u ciebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam białego Lanosa STI z wlepą Adrenalina we włosach na tylnej lewej szybie, za którym jechałem dzisiaj ok 16 od placu unii lubelskiej do rotundy (troche mnie przyblokowałeś na końcu jak skręcałeś w lewo a ja chcialem dalej prosto jechać ale wybaczam :) )

Blachy amerykańckie (floryda chyba).

O tego:

 

19534156.jpg

 

Niebieski hawkeye startujący z chodnika na skrzyżowaniu Kolejowej z Towarową. Chciałem krzyczec przez szybe ale nie zdąrzyłem bo juz wsiadłeś. Jechałem (a raczej stalem w korku) eSką więc nie dziwie się, że nie zwróciłeś uwagi.

 

dziekuje za dostarczenie mi wrażeń emocjonalnych (jaram się każdą S napotkaną na drodze, a imprezą szczególnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zalamuj sie. Ja zrazu widzialem rozowo-fioletowe Tico ze swinia wymiarow ponadstandardowych. Zajmowala 1/4 klapy bagaznika.

 

W Tico zająć 1/4 klapy bagażnika naklejką to... Pikuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

205 to są zajebiste samochody :) Przed Subaru miałem taką zwykłą 205 z silniczkiem 1.0 45 KM, a to leciało w 3 osoby 150 km/h :lol:

 

Legacy lepsze... 8) :twisted:

 

Peugeot bije na łeb Subaru jeśli chodzi o blacharkę - w moim 17- letnim Pugu nie było nawet kropki rdzy. Więcej przewagi nie widzę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zalamuj sie. Ja zrazu widzialem rozowo-fioletowe Tico ze swinia wymiarow ponadstandardowych. Zajmowala 1/4 klapy bagaznika.

 

W Tico zająć 1/4 klapy bagażnika naklejką to... Pikuś :)

 

Na oko wydaje sie, ze ma calkiem duzo blachy na klapie. :wink: Faktem jest, ze te wielkie oczy wygladaly urzekajaco. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...