Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie pozdrawiam Pana w volkswagenie TDI daremnie probujacego podjechac pod leciutenkie ale zlosliwie zasniezone wzniesienie na skrzyzowaniu w Iwicznej. Mam nadzieje, ze znalazl sobie jakis objazd, albo ze mu zona doniosla obiad, bo nie zapowiada sie, zeby udalo mu sie jeszcze w tym roku podjechac :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted:

 

 

P.S Pan bardzo nie chcial mnie wpuscic przed siebie,za co potem zostal straszliwie i bezlitosnie za kare objechany. :P

 

DO KONFESJONALU :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon, ja to w tym roku po raz pierwszy poznałem i jest to super uczucie. :twisted: Można kopać ile się chce. A inni są w szoku ze "stara biała toyota corolla" (czyt. moja Impreza) ich wyprzedza i przez zaspy przejeżdża jak czołg :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też kiedyś myślałem że podjadę, pod górkę co zawsze podjezdzam w zakopanem, a tamtym razem nic a nic, tylko górka się ze mnie smiała, w zyciu nie zakładałem tak szybko łancuchów, gdybym sie wtedy spóźnił na pociąg, który miał mnie zawieźć do narzeczonej obecnie żony to nie wiem czy by się tak dobrze skończyło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak... Dziś po raz pierwszy poczułem symmetrical AWD, bo świeżak jestem :-)

Cudnie było zostawiać te "rzufie" w mielących kółkami "ośkach" na światłach i odjeżdżać sobie :twisted: Pogoda SuBarowa :-D

Siekiery od Czerniakowskiej były puste! Wszystkich zablokowało w Centrum Wawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Niebieską Subarynę WRX, z którą miałem przyjemność minąć się o 9;57 w Skawinie :) Kolega został przyjaźnie pozdrowiony "długimi", w odpowiedzi.... zaczął sprawdzać, czy ma włączone światła :) Świnka była (biała), więc to chyba ktoś z The Forum....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika czarnego forka spotkanego na zjeździe z Sikorskiego w Warszawską w Lbn, około 14.20, wczoraj. Zobaczyłem w ostatniej chwili, kiwka była, świnek nie zdążyłem dostrzec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1yearold, jechales o 7 50 ul. Wielicka w strone biezanowa?

 

eMTe jechałem w stronę Bieżanowa, o 7:50, ale na alejach koło Bonarki (skręcałem w Walerego Sławka w prawo). Na Wielickiej mnie nie było.

Jeśli wdziałeś mnie pod Bonarką, to ja :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...