Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam czarnego Legacy Diesel widzianego w niedziele 5.12.2010 okolo 14:30 na Kapelance/Monte - swinia byla, ale z przodu wiec nie widzialem wczesniej :)

 

To byłem ja z czternastką. Odpozdrawiamy serdecznie!

Wypatrywaliśmy świni, ale tylko jakieś logo/tribal (?) na klapie bagażnika zauważyliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Impezki ? na zgierskich numerach spotkanego wczoraj pod Realem około 21.00 . Parkował tuż koło mnie. Najpierw siedział z pasażerką w aucie, później chyba przymierzał kurtkę na zewnątrz. Patrzył na mnie nieufnie ;) bo nie mam jeszcze świniaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Artka (1yearold). Widzialem Cie jakies 15min temu (7:45) przy Jubilacie. Swoja droga wypatrywalem Cie od bonarki i wiedzialem, ze Cie spotkam :P

 

Michał, odpozdrawiam (wyjątkowo) z prawego :) Spałem po ciężkiej nocy ;) Na szczęście miałem kierowcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego Legacy Diesel widzianego w niedziele 5.12.2010 okolo 14:30 na Kapelance/Monte - swinia byla, ale z przodu wiec nie widzialem wczesniej :)

 

To byłem ja z czternastką. Odpozdrawiamy serdecznie!

Wypatrywaliśmy świni, ale tylko jakieś logo/tribal (?) na klapie bagażnika zauważyliśmy.

 

Na świnie czekam i czekam... może się doczekam, a co do logo to pewnie mówisz o tym: http://z.about.com/f/wiki/e/en/b/b5/NakajimaLogo.png :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, ja nie wiem gdzie Ty się chowasz, dzisiaj od Dębnickiego Cię wypatruję i znów nie wypatrzyłem :) Chyba, że dzisiaj nie jechałeś Subarakiem...

 

Oczywiście, tradycyjnie jak co rano, odpozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika (chyba ) GTka widzianego dzisiaj w lusterku jak zjeżdzał na Trase Toruńską z Wisłostrady, jakieś 15 minut temu.

 

Juz chcialem MOVE OVER -> zrobic ale swinia czysta byla na klapie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pozdro i dzieki za jazde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla szofera czarnego oświnionego WRX-a na WZ, który dziś około 8:00 jechał do W-wy od strony Łomianek. Jechałem miniakiem, jako pasażer - darowałem se machanie :).

 

Odpozdrawiam :-) Mini kojarzę, jechało obok mnie na lewym w korku :-) Trzeba było pomachać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...