Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Artek, dzis jechalem z kolezanka jej impreza ( bialy lanos diesel), skrecalismy na matecznym w kalwaryjską, wiec mogles nas nie widziec. Pozdro

 

No tak, a ja dokładałem do pieca, bo się sygnalizacja za chwilę zmieniała na żółte (i żeby nie było, na skrzyżowanie wjechałem na zielonym!! :) ), to mogłem nie widzieć.... Pech!! Ale może jutro spadnie białe, to się spotkamy na spocie w Krakowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego new age STI na blachach KR... spotkanego wczoraj po 21 na Trasie Łazienkowskiej - kiwka była :)

 

Odpozdrawiam! Jako człowiek z prowincji, nie nawykły do tylu pasów na jazdni, poruszałem się powoli i z godnością, próbując rozszyfrować, co ma na myśli Pani z nawigacji, mówiąc "trzymaj się lewej"... :D

 

-- 8 gru 2010, o 18:43 --

 

pozdrawiam Barbie ktorej wozidło widzialem wczoraj wieczorem pod Blue Citi, ja byłem inkoguto paskiem ale za to ze świniaczem :mrgreen:

 

Na sushi nie ma czasu, a po galeriach się włóczy...! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machane było więc tym bardziej - pozdrowienia dla kierowcy Legacy granatowego 98 lub 99r. (prosię na lusterku) około 14 przy Landzie na światłach na Wałbrzyskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela Imprezy w kolorze kości słoniowej + czarny naleśnik + złote felgi (bardzo podobną miał Pan Andrzej Koper), widzianej dziś około 08:20 na ul. Chłodnej oraz chwilę wcześniej właściciela niebieskiego wrX widzianego na rogu ul. Al. Solidarności i Towarowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżiiiz, dziś Łomianki estiajami hawk-eye stały :twisted:. Najpierw niebieski pod pocztą, około 8:40, potem, jakieś dwie minuty później, przy MarcPolu jadący Wiślaną w stronę Łomianek Dolnych (może ten sam, ale jak on tam się znalazł w dwie minuty - nie wiem; chyba się teleportował :mrgreen:). Kierowców obu pozdrawiam 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam piękną niebieską Imprezę GT ze skrzydłem (chyba nawet coupe!!!) skręcającą dziś o 8:40 z Podchorążych w Gagarina w stronę Czerniakowskiej. Byłem naprzeciwko na Czerskiej, ale schowany, nie miałem jak mrugać/machać :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi Xionc i jeszcze drugiego kolegi (imienia niestety nie zapamiętałem), od których to wczorajszym wieczorem bombki odebrałem w Galerii Mokotów. I dla wszystkich forumowiczów, którzy tam też byli, a nie dane było poznać. W0 GRIZZ - boski wydech, tak boski, że jak startowałeś to prawie bombki upuściłem :twisted:. I na koniec pozdrowienia jeszcze dla czarnego hawka STI - 21.10 wczoraj na Idzikowskiego w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOROwaty napisał(a):

Pozdrawiam czarnego new age STI na blachach KR... spotkanego wczoraj po 21 na Trasie Łazienkowskiej - kiwka była :)

 

 

Odpozdrawiam! Jako człowiek z prowincji, nie nawykły do tylu pasów na jazdni, poruszałem się powoli i z godnością, próbując rozszyfrować, co ma na myśli Pani z nawigacji, mówiąc "trzymaj się lewej"... :D

 

Ja też z prowincji ale już troche rozbestwiony a ulycach stolycy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 18

 

pozdrawiam, biale Sti z czawna maska i tylnia klapa, widziane przy al.lotnikow, dogonione i obtrabiane pobmachane przy karczunkowskiej :) kierownik byl lekko zdziwiony tak jak jego towarzyszka :mrgreen:

 

I chyba wariata Siele w srebrnej turbo wannie na szwajcarskich tablicach :?: skrecajacego w geodetow w mysiadle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 18

 

pozdrawiam, biale Sti z czawna maska i tylnia klapa, widziane przy al.lotnikow, dogonione i obtrabiane pobmachane przy karczunkowskiej :) kierownik byl lekko zdziwiony tak jak jego towarzyszka :mrgreen:

 

I chyba wariata Siele w srebrnej turbo wannie na szwajcarskich tablicach :?: skrecajacego w geodetow w mysiadle

 

tak tak to Siela, nowy nabytek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeżdżąc sobie z dwiema prześlicznymi kursantkami po Wawie ujrzałem i pozdrawiam przy okazji :mrgreen: na Odlewniczej pod WORD-em srebnego Bug-a WRX o 13.50 z parapetem,

- na parkingu przy szpitalu bródnowskim o 14.10 niebieską (lansiowatą) Impreze Sti, oraz czarnego Hawka Sti w złotych bucikach na Bartniczej przy blokach :)

Tekst kursantek: "To jest więcej niż pasja. Jak Ty to robisz, że wypatrujesz te swoje Siubaraki" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...