Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla Arcteryx

mam nadzieje ze dobrze bawicie sie w amsterdamku

 

 

 

Dzięki zoowty! Miło było poznać i cieszę się, że bezpiecznie dojechaliście do PL. Nam droga z Amsterdamu do Wawy zajęła dwa dni (koszmar w Niemczech, prawdziwy dramat).

 

...a Amsterdam..... :mrgreen: Było dobrze, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla bordowego forka na krajowej 7-ce w okolicy Mławy około 20j wieczorka:)

 

 

Odpozdrawiam serdecznie :idea::idea:

 

Jak tylko zobaczyłem w lusterku, że coś się szybko zbliża, to pomyślałem, że w tych warunkach to musi być jakieś Subaru :twisted: Pięknie brzmi :idea:

 

 

Przy okazji zaległe pozdrowienia dla Szakala, spotkanego w piątek wściekłym rankiem na Modlińskiej :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla oświniaczonego OBK SBI#### obok którego parkowałem dzisiaj rano w Szczyrku nieopodal tamtejszego skansenu narciarskiego [czyt. kolei na Skrzyczne] ;]

 

pozdr. ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy granatowego lub czarnego forka z "trumną" na dachu mijanego na Nałęczowskiej ok. 14.00.

Już kilka razy się mijaliśmy, kiwki zawsze były, więc kuma o co chodzi ale to chyba nie jest aktywny forumowicz; może tylko czyta....

A może ja się mylę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pozdrowienia wędrują dla:

- białego Legaca ze świnkami koło Dworca Wileńska o 10.40,

- po 11.00 czarny bądź granatowy Gt oświniaczony po przejściach z białymi drzwiami,

- niebieski Bug eye WRX w Al. Jerozlimskich z blokadą na kole, który już podobno stoi tak 3 tydzień na blachach WI 74..,

- dla Szakala oraz dla ciemno zielonej Toyoty Camry ze świnką w Blue,

- oraz dla klienta z forum, który kazał mojemu Tacie mnie pozdrowić :) Ja również Pozdrawiam i dziękuje za pozdrowienia. Dbaj o kwiatuszki, a będą Ci stały bardzo długo.... :) Rysopis niebieska kurtka i okulary ;) Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzala dla:

-> Spotkanego kolo 13-14 na jerozolimskich GTeka ktory polecial w kierunku BlueCity

Odpozrawiam :) Akurat jechaliśmy z Loqu na narciochy na szczęśliwice :) Trzeba jakoś rozpocząć ten sezon :mrgreen:

 

Pzdr dla Arcteryx'a :mrgreen: Jeszcze braciaka trzeba namówić na jakąś plejadę. Lubi zbierać "złom", ale może dołączył by do kolekcji coś bardziej na czasie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edge napisał(a):Strzala dla:

-> Spotkanego kolo 13-14 na jerozolimskich GTeka ktory polecial w kierunku BlueCity

 

 

Odpozrawiam :) Akurat jechaliśmy z Loqu na narciochy na szczęśliwice :) Trzeba jakoś rozpocząć ten sezon :mrgreen:

 

to mogłam być również ja, więc proszę o sprecyzowanie koloru owego GTka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edge napisał(a):Strzala dla:

-> Spotkanego kolo 13-14 na jerozolimskich GTeka ktory polecial w kierunku BlueCity

 

 

Odpozrawiam :) Akurat jechaliśmy z Loqu na narciochy na szczęśliwice :) Trzeba jakoś rozpocząć ten sezon :mrgreen:

 

to mogłam być również ja, więc proszę o sprecyzowanie koloru owego GTka :mrgreen:

 

To na pewno byl saracen44. Ciebie bym poznal... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...