Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam srebnego Forka z czarnymi świniami lustra + du... no ;) na Gdyńskiej w Wołominie przy remizie strażackiej o godzinie: 12:00 :) Wczoraj tam był dzwon autobus + osobówka. Jeździłem L-ką i pierwszego Subaraka u siebie widziałem z trzodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stałe pozdrowienia dla kierownika srebrnej Imprezki za którą zawsze muszę się obejrzeć jak idę do garażu przy Jutrzenki bo bulgocze fajnie :twisted: , i teraz nie wiem czy to GT czy wolny ssak :? Nie zauważyłem wlotu na masce a bulgot był przepiękny, hmmm.

naLeśnik, Myślałem, że mnie pozdrawiasz bo też codziennie jestem na Jutrzenki, i też srebrną imprezą, ale od strony Carrefoura. A Ty chodzisz do garażu? Już nie parking przy "szkielecie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam koleżankę z Plejad z Terenowej (srebrny Forek) z którą od czasu do czasu spotykam się w okolicach ul. Taśmowej. Mamy tego samego Klienta :) Miło było powspominać SOSENKI :)

 

Dzisiaj mi obiecała, że zapisze się na Forum :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że mnie pozdrawiasz bo też codziennie jestem na Jutrzenki, i też srebrną imprezą, ale od strony Carrefoura. A Ty chodzisz do garażu? Już nie parking przy "szkielecie"?

lukciosti twoją furkę znam i rozróżniam po dźwięku - oczywiście stałe pozdrowienia :wink: Kiedyś często się mijaliśmy na Jana Pawła z rana w drodze do pracy, teraz troszkę zmieniłem trasę. A strzeżony przy "szkielecie" zamieniłem na garaż przy Jutrzenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika czerwonej wanny GT, którą właśnie podjechał na Poleczki 21 ;)

 

Grze, dawno cie nie widziałem na naszej trasie.

Ale żeby nie było OT to cie chciałem pozdrowić świątecznie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika czerwonej wanny GT, którą właśnie podjechał na Poleczki 21 ;)

 

Grze, dawno cie nie widziałem na naszej trasie.

Ale żeby nie było OT to cie chciałem pozdrowić świątecznie ;D

 

 

ostatnimi tygodniami sporo pracy...i wychodze z domu o jakiejs barbarzynskiej porze (7-7.30) ale w przyszlym tygodniu wszystko powinno wrocic do normy ;)))

 

ps. rowniez swiatecznie pozdrawiam - nawet myslalem o jakims macu swiatecznym wczoraj wieczorem ale...zasnalem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukciosti twoją furkę znam i rozróżniam po dźwięku - oczywiście stałe pozdrowienia Kiedyś często się mijaliśmy na Jana Pawła z rana w drodze do pracy, teraz troszkę zmieniłem trasę. A strzeżony przy "szkielecie" zamieniłem na garaż przy Jutrzenki.

Odpozdrawiam i wróć na starą trasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebiskiego Klasyka, z którym wymieniliśmy pozdrowienia wczoraj ok 23 na światłach pod bankiem Pekao S.A., skrzyżowanie Kapelanka / Monte Cassino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wiśniowego WRX'a na blachach WN i ramkach nie-ASO spotkanego dziś na odcinku Wilanów - Hotel Mrówka ok. 17:30. Świń na tylnej klapie nie było, a na lusterkach już nie zauważyłem, bo miałem okazję pójścia ostro do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...