Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

I dla czarnego STI który mijał mnie dwa razy jak stałem na myjni koło centrum onkologii

Na pewno sti? :P

 

 

 

Zaległe pozdrowienia dla ekipy z Mysiadła, dzięki za pomoc.

I dzisiejsze dla Pana Andrzeja Kopra i Raja za pomoc i kilka cennych informacji. 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oaks - naklej świnki na auto, żebym nie miałem więcej problemów z rozpoznaniem kto jedzie :D

Zaki powiedział, że kanapowóz, Ty następny?

Myślisz, że po naklejeniu świnek już nie będę

wyglądał jak emeryt? ;)

 

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dla czarnego STI który mijał mnie dwa razy jak stałem na myjni koło centrum onkologii

Na pewno sti? :P

 

Głowy na pieńku położe :wink: widzialem go dwa razy i zawsze z boku. Wygladal zaje...e to uznalem ze to Sti :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oaks - naklej świnki na auto, żebym nie miałem więcej problemów z rozpoznaniem kto jedzie :D

Zaki powiedział, że kanapowóz, Ty następny?

Myślisz, że po naklejeniu świnek już nie będę

wyglądał jak emeryt? ;)

 

Pozdrowienia :)

Jak na kanapowóz to nieźle "idzie" :twisted: Generalnie to przyczajony wóz, ale ja bym się z chęcią zamienił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mstar to twój Forek parkuje teraz pod Teatrem Wielkim :?:

 

pozdrawiam z okna mojej pracy 8)

 

Odpozdrawiam z 'Pędzącego Królika' ;) Widziałem Cię w blue strzale gdzieś przed 11. Machnąłem łapą, ale skoncentrowany byłeś na drodze. I dobrze. Ulice bezpieczniejsze, no i forum potwierdza swoją przydatność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrówka dla Blue Forka, z którym minęliśmy się dziś koło 18.00 w Nowej Iwicznej.

 

Jeśli forek był blue mica i N/A - to byłem ja. Odwoziłem kolegę i nie był to Simon ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"shyha"

Po trzeciej wyjdź na Kościuszki, codziennie przemykam tamtędy :D

 

hmm, koło czwartej pm posłychuję zakiego zazwyczaj przez okno jak otwarte.

Albo tak mi się wydaje że to zaki - okna mam na podchorążych więc z kościuszki musiałbyś zdrowo zaryczeć żeby się aż do mnie odbiło: )

Ale kto wie co tam na końcu za urządzenie do włączania alarmów :)

Choć może jednak kiedyś się zgubisz po drodze :wink: i na światłach skręcisz w lewo w powstańców i potem dwa razy w prawo aby powrócić na kościuszki ???

pomarzyć można przecież :)

niestety przerwa mi wypada koło 14 więc na 15 raczej na dole mnie nie będzie - ale i tak będę próbował Cię upolować- choćby tylko uchem : )

 

pozdrawiam też kierownika OBK pięknego białego z kurnikiem ( US GT ?) dzisiaj pod wieżą na granicy pięknej dzielnicy Pitków :)

kiwka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"oaks"..

To ja w innej fabryce pracuję. WSS5 w Sosnowcu.

Przynajmniej 2 Subaru parkują na pracowniczym,

ale chyba tu nie zaglądają.

 

ongiś bywało że często bywałem u "Baśki" - ale wtedy miałem inne mniej gulgoczące (sic) polnische "ferrari" RWD...

btw - w Twojej fabryce to raczej naprawy główne i przeglądy bieżące delikwentów a nie produkcja : ) ale rozmiarowo to istotnie nie w kij dmuchał gmaszysko

wielkie jak jasny pieron. Jaki oddział jeśli wolno spytać ?

 

my u nas w naszej biurowej fabryczce wydzielonego parkingu nie posiadamy

- ale jakbyśmy trafili miejsca obok (w strefie bezpłatnego parkowania to nie łatwe : ) to trzy subaraczki z naszej małej biedroneczki można by ustawić.

serce rośnie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na kanapowóz to nieźle "idzie" :twisted: Generalnie to przyczajony wóz, ale ja bym się z chęcią zamienił :D

 

Świnki zamówione :)

 

 

ongiś bywało że często bywałem u "Baśki" - ale wtedy miałem inne mniej gulgoczące (sic) polnische "ferrari" RWD...

btw - w Twojej fabryce to raczej naprawy główne i przeglądy bieżące delikwentów a nie produkcja : ) ale rozmiarowo to istotnie nie w kij dmuchał gmaszysko

wielkie jak jasny pieron. Jaki oddział jeśli wolno spytać ?

 

Chirurgia ogólna.

Wprowadzili karty magnetyczne do kontroli czasu pracy, jak w fabryce, więc fabryka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

 

niebieski drop/blobeye z ładną kierowniczką w środku :twisted: korek na Marynarskiej w strone GalMoku tez około 10tej

Odpozdrawiam w imieniu małżonki :wink:

 

Eee no Łukasz fajną masz tą żonkę, a nie wygladasz :mrgreen::mrgreen::P

 

Poza tym, odezwalbys sie bo twoja "stara" komorka to juz chyba nie abla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"shyha"

Po trzeciej wyjdź na Kościuszki, codziennie przemykam tamtędy :D

 

hmm, koło czwartej pm posłychuję zakiego zazwyczaj przez okno jak otwarte.

Albo tak mi się wydaje że to zaki - okna mam na podchorążych więc z kościuszki musiałbyś zdrowo zaryczeć żeby się aż do mnie odbiło: )

Ale kto wie co tam na końcu za urządzenie do włączania alarmów :)

Choć może jednak kiedyś się zgubisz po drodze :wink: i na światłach skręcisz w lewo w powstańców i potem dwa razy w prawo aby powrócić na kościuszki ???

pomarzyć można przecież :)

niestety przerwa mi wypada koło 14 więc na 15 raczej na dole mnie nie będzie - ale i tak będę próbował Cię upolować- choćby tylko uchem : )

 

Mnie napędza N/A i na pewno tak daleko nie doleci, ale niech tylko jakiś tramwaj zatarasuje koniec górki to skręcę w lewo i pojadę w Wita Stwosza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam i gratuluję wyobraźni kierownikowi turbo dziadka legacy, (chyba nawet z klatką, na pewno nakleiki na szybie), który próbował zgranąć cztery osoby z przejścia dla pieszych (środkowym pasem przyspieszanie jak lewy i prawy już stoi - szacun). Godz 14ta, Solec na wysokości ulicy Wilanowskiej. Na szczęście przechodzący zatrzymali się na pierwszym pasie widząć tańczący samochód bez szans na wyhamowanie. Starsza pani pewnie by nie popatrzyła.. Turbo chyba nie dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...