Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam i gratuluję wyobraźni kierownikowi turbo dziadka legacy, (chyba nawet z klatką, na pewno nakleiki na szybie), który próbował zgranąć cztery osoby z przejścia dla pieszych (środkowym pasem przyspieszanie jak lewy i prawy już stoi - szacun). Godz 14ta, Solec na wysokości ulicy Wilanowskiej. Na szczęście przechodzący zatrzymali się na pierwszym pasie widząć tańczący samochód bez szans na wyhamowanie. Starsza pani pewnie by nie popatrzyła.. Turbo chyba nie dla wszystkich.

 

Jak by co, to nie ja :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika zielonego dziadka Legacy wyprzedzanego za Pniewami jadąc w kierunku Poznania (kiwaka była) ok 18.30 oraz dla kierowniczki pięknej niebieskiej Imprezy z piękną żółtą plejadą na boku pędzącej w przeciwnym kierunku w okolicach Tarnowa Podgórnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, pozdrawiam Szakala, ktorego wypucowany wozek przed chwila mi mignal na ekranie TVN Turbo 8)

 

 

Przy okazji dowiedzialem sie, ze niektore (powtorze raz jeszcze) NIEKTORE egzemplarze silnikow 2.5T w subarakach maja podobno problemy z uszczelkami pod glowica... Dobrze jednak ogladac telewizje, zawsze sie czlowiek czegos madrego dowie :P:mrgreen:

 

A poza tym, to nie wiedziałem, ze z pana Irka Bieleninika taki fan rajdowego bulgotu wydobywajacego sie z Subarakow, ale zapraszamy na spota, niedlugo chyba bede mial czym porzadnie pobulgotac :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dowiedzialem sie, ze niektore (powtorze raz jeszcze) NIEKTORE egzemplarze silnikow 2.5T w subarakach maja podobno problemy z uszczelkami pod glowica... Dobrze jednak ogladac telewizje, zawsze sie czlowiek czegos madrego dowie :P:mrgreen:

 

ale chyba tylko te ze Stanów :roll: :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam kierownika srebrnego GTka kombi ze świniaczem na lusterku dzisiaj około 16tej koło Tesco w Gdańsku, kiwka była 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, pozdrawiam Szakala, ktorego wypucowany wozek przed chwila mi mignal na ekranie TVN Turbo 8)

 

A poza tym, to nie wiedziałem, ze z pana Irka Bieleninika taki fan rajdowego bulgotu wydobywajacego sie z Subarakow, ale zapraszamy na spota, niedlugo chyba bede mial czym porzadnie pobulgotac :twisted::mrgreen:

 

O takim mówisz :P:mrgreen:

traktor%20case

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezki kombi zaparkowanej na olsztyńskim osiedlu Belweder w piątek w godzinach popołudniowych. Świnka na lusterku była :idea:

 

Generalnie podczas mojego krótkiego weekendowego pobytu w Olsztynie widziałem całe zatrzęsienie Subaraków, ale świnek jak na lekarstwo :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla goluma, który dzisiaj ok. 8.15 zrobił nawrotkę na Alejach i wjechał w Karmelicką. Ja stałem na przejściu dla pieszych, jeszcze trochę zaspany, więc nie zdążyłem machnąć łapą. :D

 

pozdrawiam, pozdrawiam, aczkolwiek machanie by nic nie dało, kierowca również zaspany jak i pieszy ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam:

 

sobota:

 

- blue impreza MY03 ze świniaczem i naklejką "Wrobla" zaparkowana rano na AWF-ie;

- bordowy WRX z dwoma świniaczami jadący na JPII i dalej ok. 16 ?;

- zielony forek ze świniaczem zaparkowany w okolicach nowego miasta

 

- osobne anty pozdrowienia dla pana w gt który wieczorem w sobotę ok 20 z minutami postanowił sobie nagle skręcić do arkadii przecinajac wszystkie trzy pasy i zmuszając mnie do dosyć gwałtownego spowolnienia - gdybym nie przewidział mozliwości takiego manewru owego to już bym niestety zniszczył twoje piękne autko bo bym się elegancko w nie wpakował :evil: - mnie to ryba jechałem służbowym;

 

niedziela:

 

- jakaś duża ilość subaraków nawet nie zdołałem zapamiętać :mrgreen:

 

 

dzis rano:

 

- na poprawę nastroju z samego rana usmiechy i pozdrowienia od kierowniczki w oświniaczonym forku widzianego na racławickiej - odmachiwałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i mimo wszystko pozdrowienia dla kierowcy od ASO Subaru Michalczewski co sie nie chcial przywitac na Marynarskiej... Ale jak zauwazylem znaczek Subaru Impreza Diesel to mnie naszly jakies podejrzenia, ze to sie moze tak skonczyc... :wink:

 

:oops::oops::oops:

 

To był mój szwagier który dopiero co przesiadł się z A3 do Imprezy i zwyczajnie nie wiedział o co chodzi, mimo że mu tłumaczylem co i jak... No ja sobie go na członka rodziny nie wybierałem... :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie podczas mojego krótkiego weekendowego pobytu w Olsztynie widziałem całe zatrzęsienie Subaraków, ale świnek jak na lekarstwo :|

 

Zawartosc procentowa 'swinek' w ogolnej populacji scooby w Polsce oceniam na 0,1%.

Mniemam, ze lata temu bylo to wiecej.

 

Sam zarejestrowalem sie na Forumie dopiero po 1,5 roku od kupna czolgu...

W dodatku ciagle jezdze bez swinki...

 

Chyba bede musial tu w konfesjonale prosic o pokute....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...