Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A na dodatek kiedyś pisałeś, że Twój legac jest grafitowy...

 

Szary czy grafitowy, to nie to samo :?: :P

 

Świnke mam na razie w szufladzie i ciągle się waham czy przyklejać na lusterko czy na klapę :)

Jedną na lusterko, drugą na klapę - taki szablon. :)

 

To jedyna słuszna droga, musisz Knurek dokupić drugą :wink:

 

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowcy oświnionego GT, z którym kiwnęliśmy sobie w drodze na/z Bemowo/a 8).

 

A odpozdrawiam :) .

 

Przy okazji pozdrowienia z soboty dla załogi zielonego, oświniaczonego GT`ka (WD....), kiwka była (okolice Bazarku na Bemowie).

 

Sebastian

 

 

Odpozdrawiam.

 

Ja i moje Gt teraz tam mieszka więc pewnie widok wzajemny będzie częstszy.

 

Oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam oświniaczonego Forka WX cośtamcośtam dzisiaj w Kowalach k/Gdańska o 11tej, jechałam Oktą w stronę obwodnicy :wink:

 

A ja pozdrawiam Apal, poniewaz wlasnie o tej godzinie jechala kolo Janisza, gdzie stalem na parkingu swoim subarakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla:

-kierownika niebieskiego WRX/STI, chyba 03-05, kolo 7 45 jechal po Pulkowej w Lomiankach, na wysokosci skretu w Brukowa. Swiniacz na lusterku obecny.

-sfaragdas'a, ktory 10 minut pozniej minal skrzyzowanie Pulkowej z Woyciciego i wdrapywal sie swym Coupe na gore ;-) w strone Gdanska. Swiniacz tez byl :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam oświniaczonego Forka WX cośtamcośtam dzisiaj w Kowalach k/Gdańska o 11tej, jechałam Oktą w stronę obwodnicy :wink:

 

A ja pozdrawiam Apal, poniewaz wlasnie o tej godzinie jechala kolo Janisza, gdzie stalem na parkingu swoim subarakiem :)

 

Hmm, ja nie mam jeszcze OBKa i nie byłam tam dzisiaj, bo jeżdżę zastępczą Oktą, to kto się moim potworkiem lansuje? Chyba Krzysiak Janisz go dzisiaj testował :roll: .

No ale żeby Krzyśka ze mną pomylić? :evil: :shock: :lol:

A może to jeszcze ktoś inny :roll: .

 

Kogo tam za fajerą widziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

Kierowcy srebrnego Forestera S-Turbo spotkanego wczoraj w Tychach na Harcerskiej.

Kierowcy grafitowego Outbacka z felgami momo widzianego dzisiaj na Al. Niepodległości w Tychach. Skąd ten grill, opcja z katalogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam oświniaczonego Forka WX cośtamcośtam dzisiaj w Kowalach k/Gdańska o 11tej, jechałam Oktą w stronę obwodnicy :wink:

 

A ja pozdrawiam Apal, poniewaz wlasnie o tej godzinie jechala kolo Janisza, gdzie stalem na parkingu swoim subarakiem :)

 

Hmm, ja nie mam jeszcze OBKa i nie byłam tam dzisiaj, bo jeżdżę zastępczą Oktą, to kto się moim potworkiem lansuje? Chyba Krzysiak Janisz go dzisiaj testował :roll: .

No ale żeby Krzyśka ze mną pomylić? :evil: :shock: :lol:

A może to jeszcze ktoś inny :roll: .

 

Kogo tam za fajerą widziałeś?

 

hehe:) no nikogo, widzialem swiniacza na tylnej klapie i naklejke z plejad jak odjezdzal od zakladu i po tym poznalem autko :D

kto siedzial za kiera - nie widzialem, moze Chuck Norris? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam pana z beczkowozu, z ktorym spedzilem upojne 2h odtapiajac swoja dzialke... Martwi mnie tylko, ze jutro pewnie sie obudze a wody znow bedzie tyle samo... :evil:

 

Pan po otworzeniu garazu od razu mnie polubil za posiadanie takiego warczacego samochodu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:) no nikogo, widzialem swiniacza na tylnej klapie i naklejke z plejad jak odjezdzal od zakladu i po tym poznalem autko :D

kto siedzial za kiera - nie widzialem, moze Chuck Norris? :mrgreen:

 

Heh, to wszystko jasne, KJ dzwonił do mnie, ze poupalał OBKiem dzisiaj trochę i nerwowa jestem, że mi go jeszcze nie oddali :wink:

 

Pozdrawiam ofkors :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika granatowego Forka WPI za świnką na klapie, za którym to podróżowałem incoguto :wink: dziś rano Puławską w kierunku Piaseczna.

 

 

 

 

Przy okazji pozdrawiam swojego Forka (skoro nikt inny mnie nie chce go pozdrowić :twisted: ), którego odwiedziłem u lakiernika. Smutno wyglądał... ale mam nadzieję, że już niedługo wróci do życia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam starą, białą turboprezkę SRB, która zrobiła sobie OS sobotnim popołudniem 15-go maja na tradycyjnie OS-owym odcinku Bujaków-Mokre ;) Spokojnie puściłem bo dziecko na pokładzie ale odmrugane chociaż wrażenie miałem, że załoga nieobkumana z pozdrowionkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "Kajto" na codzień porusza się niebieską SI STI MY'08 na numerach z Krakowa? Bo jeżeli tak to my sobie dzisiaj pomachali w B-B na Warszawskiej przed 14:00. Tak mi się zdaje, że to On ze względu na łysinę i szczery uśmiech jakie zauważyłem.

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam blue mica forka zaparkowanego przed knajpą gesslerów (nie wiem która to ciągle zmieniają nazwy :roll: ) :mrgreen:

 

ps. anakinsky to twój foryś :?:

 

Jeśli przy Placu Piłsudskiego (u Kucharzy - Ossolińskich) to byłem ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrawiam swojego Forka (skoro nikt inny mnie nie chce go pozdrowić ), którego odwiedziłem u lakiernika. Smutno wyglądał... ale mam nadzieję, że już niedługo wróci do życia

 

ale będzie błysk na Plejadach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam blue mica forka zaparkowanego przed knajpą gesslerów (nie wiem która to ciągle zmieniają nazwy :roll: ) :mrgreen:

 

ps. anakinsky to twój foryś :?:

 

Jeśli przy Placu Piłsudskiego (u Kucharzy - Ossolińskich) to byłem ja ;)

 

w takim razie pozdrawiam już imiennie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...