Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Dyzio poruszał się S1 w kierunku Cieszyna około 12.10 to pozdrawiam, jak nie to też pozdrawiam :mrgreen:

Aaa! Poruszałem się :wink: Czym Ty jeździsz, ciągle inkoguto???

Odpozdrawiam!

Różnie, Suzuki Wagon R+, Suzuki Swift GTi, Punto JTD, Volvo 960 2.3 Turbo :) Zależy od dnia. Forkiem w tym miesiącu raczej rzadko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się trochę nazbierało... 8)

 

Ale zacznę od antypozdrowień - dla buca w czarnym Forestrze 06-07, który dziś parę minut przed 8 zaszalał w Łomiankach, na ulicach Dolnej i Brukowej. Najpierw wyprzedził pod prąd korek na Dolnej, odbił w lewo w Brukową, wyprzedzając kolejny korek, tym razem nie tylko pod prąd ale i po drugiej stronie wysepki, a na końcu wjechał na Kolejową na czerwonym.

 

Pozdrowienia:

-srebrny GT, zaparkowany koło 8 15 na Kolumbijskiej.

-czarna Impreza kombi 06-07, chyba wolnyssak, jechała koło 12:10 po Al. Solidarności koło kina Femina, w stronę Pragi. Świniacze na lusterkach były 8)

-czarna Impreza kombi, tym razem GF. 15:30, zaparkowana na Al. Solidarności przed skrzyżowaniem z Andersa. Blachy WF

-niebieski GT na złotych, koło 16 jechał łomiankowską Kolejową w stronę W-wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naleśnik - odpozdrawiam, ale dzisiaj jakoś umknąłeś mojej uwadze :cry:

pozdrowienia dla kierowniczki srebnego WRX-a mijanej rano na Sowińskiego, oraz zaległe pozdrowienia dla kierownika czarnego Forka mijanego na Głuskiej kilka dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wcisnąć na dole tematu POSTREPLY

 

A potem przewijać do dołu, zaznaczyć wybrany fragment i wcisnąć QUOTE

 

Widzisz - ja pisałem o PORZĄDNYM cytowaniu selektywnym. Podane przez Ciebie owszem działa, ale do wygody poprzednio tu dostępnego jest mu tak daleko, jak Evo do odjeżdżającego mu STI :mrgreen:.

 

Przy okazji pozdrowienia dla vibowita, spotkanego na Chomiczówce 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pozdrowieniami przybywam na forum. W słoneczny dzień przesyłam pozdrowienia właścicielowi(ce) prześlicznego GT ze skrzydłem i prosiakiem w lustrzycy, spotkanego na rogu Korotyńskiego/Pawińskiego, gdzie za kierownicą brunetka zamyślona w korku czekała na zbawienie. Bardzo się spieszyłem, ale popatrzyłem w lustro i oderwać oczu nie mogłem.... od samochodu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- Intaka, który zaparkował swojego furacza na Hawelańskiej (ok. 18.15)

- kierownika białego bugeye'a STi widzianego na Naramowickiej w Poznaniu, ok. 18.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla goorego jadącego swoim Selbergiem koło 13 koło Smyka, pięknego masz tego STIaja :roll:

 

Pozdrowienia również dla kierownika niebieskiego GTka WN... jadącego koło 18 Marszałkowską od Świętokrzyskiej w kierunku centrum (Simon :?: ) oraz jadącego obok niego srebrnego buga N/A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla:

 

Kierownika Niebieskiej Imprezy STi MY 03-05 KN ****** widzianego na rondzie Grzegórzeckim koło 17:00

Kierownika Czarnego Sti MY 05-07 widzianego na ul. T. Kościuszki koło 18:20 mruganie było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieskiego GTka WN... jadącego koło 18 Marszałkowską od Świętokrzyskiej w kierunku centrum (Simon

 

Moj GT-ek jest niebieski, oklejony i na WU 8)

I podobno nie da sie go pomylic z zadnym innym Gt-ekiem :wink:

 

aa to sorry za pomyłkę, ale i tak pozdrawiam Simon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

Pozdrowienia dla:

- ekipy z czarnej turbowanny na trasie A-K w korku ok. 15 ;)

- kolegi w niebieskim bugu spotkanego ok 18 na rogu Grójeckiej i Korotyńskiego

- kolegi w srebrnym GT chwilę później na Banacha

- no i jeszcze: szubaru, czarny i srebrny forek parkujące w okolicach Teatru Wielkiego - się co prawda nie widzieliśmy, ale co tam ;) parking Subaru był :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...