Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika zielonego GTka spotkanego kołko stadionu Polonii koło 16:30 oraz kierownika i pasażerki STIaja MY04 WWL... spotkanego koło 17 na Andersa. Oba miały świnki na lusterkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika bialego turbodziadka widzianego na popularnej okolo godziny 17 8)

 

To mogłem być ja 8). Jest to wysoce prawdopodobne.

Tak podejrzewalem bo w Warszawie jest chyba tylko jeden biały Turbodziadek w sedanie z napisami na szybach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika bialego turbodziadka widzianego na popularnej okolo godziny 17 8)

 

To mogłem być ja 8). Jest to wysoce prawdopodobne.

Tak podejrzewalem bo w Warszawie jest chyba tylko jeden biały Turbodziadek w sedanie z napisami na szybach ;)

 

Zwłaszcza, gdy są to napisy "Kudłaty, Siela" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siela został usunięty, został tylko Kudłaty. Zresztą ku uciesze wielu dzieci, które mijam, a które oglądają polską wersję "Scooby Doo" :mrgreen:.

 

Naklej sobie "KUDŁATY" na...Scooby'm :mrgreen:

 

(Tak, wiem, że powyższe zdanie dziwnie brzmi. Spieszę z wyjaśnieniem - chodzi mi o slangowe określenie Imprezy :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hodzi mi o slangowe określenie Imprezy :mrgreen:

 

No właśnie już mam naklejone - scoobie to slangowe określenie każdego subaraka, nie tylkko imprezy. Na zasadzie subaru -> subie (ta wersja funkcjonuje - stąd główna wymiataczka na NASIOC to SubieGal -> "scoobie" (to wersja przejściowa, nie używana) -> scooby 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hodzi mi o slangowe określenie Imprezy :mrgreen:

 

No właśnie już mam naklejone - scoobie to slangowe określenie każdego subaraka, nie tylkko imprezy. Na zasadzie subaru -> subie (ta wersja funkcjonuje - stąd główna wymiataczka na NASIOC to SubieGal -> "scoobie" (to wersja przejściowa, nie używana) -> scooby 8).

 

Przez Twój cytat wyszedłem na nieuka, który nie umie używać CH i H! :mrgreen:

 

A jeśli chodzi o Scoobie/Scooby - dobrze wiedzieć, myślałem, że to tyczy się tylko Imprezy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na tym gópim forum porządnego cytowania selektywnego i to dlatego. Sorry 8).

 

Jest.

 

Wystarczy wcisnąć na dole tematu POSTREPLY

 

A potem przewijać do dołu, zaznaczyć wybrany fragment i wcisnąć QUOTE

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pozdrowienia dla kierowników:

* Zielonego Legasia SK **** kombiwara mijanego na światłach (kiwka była)

* Czarnego uturbionego Outbacka Sk ****, który mnie mijał pod City Rock a później SCC

* oraz kierownika czerwonego turbo Foresia SK **** spotkanego pod Green Parkiem (panie, rejestruj się :!: )

 

Peace :twisted:

 

Dzisiejsze pozdrówki dla kierownika zielonego GT'ka kombiwara z przyciemnianymi tylnymi szybami, który pomykał Murckowską w kierunku Tychów :D

Z okna widać wszystko... permanentna inwigilacja :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Dyzio poruszał się S1 w kierunku Cieszyna około 12.10 to pozdrawiam, jak nie to też pozdrawiam :mrgreen:

Aaa! Poruszałem się :wink: Czym Ty jeździsz, ciągle inkoguto???

Odpozdrawiam!

Ja natomiast pozdrawiam Zdziska obtrąbionego pod domem i Pana w srebrnym Legacy SB*****, który z uśmiechem mi odmachał kiedy mrugnąłem mu awaryjnymi na Beskidzkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...