Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla goorego jadącego swoim Selbergiem koło 13 koło Smyka, pięknego masz tego STIaja :roll:

 

To ja oczywiście odpozdrawiam i dziękuję :D

 

Kiwki niestety żadnej nie wyczaiłem :-)

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla goorego jadącego swoim Selbergiem koło 13 koło Smyka, pięknego masz tego STIaja :roll:

 

To ja oczywiście odpozdrawiam i dziękuję :D

 

Kiwki niestety żadnej nie wyczaiłem :-)

 

goory

 

Nie mogłeś bo autobusem 517 jechałem. :P A Ty mnie wyprzedzałeś z pięknym bulgotem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam oświniaczonych spotkanych i obmachanych dzisiaj rano:

 

granatowa imprezka na al. zjednoczenia :mrgreen:

zielony (?) gt na broniewskiego :mrgreen:

srebrny foryś na parkingu pod metropolitanem (obmachany pod nieobecnosc właściciela)

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro, pozdro dla spotkanych dzisiaj bladym switem Norbi-ego pod Auchanem i MStara przy cybernetyki 8)

 

Pozdrawiam także. Rzeczywiście Twojej Niebieskiej nie da się pomylić z żadną inną ;) Choć gdy zobaczyłem Ciebie na skuterze :shock: , pomyślałem, że to znajomy listonosz :twisted:

 

Harvestera i jego rodzica co to tłumik ®o(z)grzewał - pozdrawiam. W sumie chyba z pięć razy się wczoraj spotkaliśmy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam także. Rzeczywiście Twojej Niebieskiej nie da się pomylić z żadną inną ;) Choć gdy zobaczyłem Ciebie na skuterze :shock: , pomyślałem, że to znajomy listonosz :twisted:

 

Hmmm... Listonosz, to jak to mowia puka dwa razy... Ja... Hmmm... Ja jestem mlody i... wole uzywac dzwonka :P:mrgreen:

 

 

Pozdrawiam ekipe z Mysiadla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla srebrnego STI bloba na LU obmachanego na gocławiu, dzisiaj kolo 10 tej... niestety wiozłem ojca i nie moglem sie poganiac :D

 

Odpozdrawiam :)the.wolf bardzo ładne gt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro, pozdro dla spotkanych dzisiaj bladym switem Norbi-ego pod Auchanem i MStara przy cybernetyki 8)

 

Pozdrawiam także. Rzeczywiście Twojej Niebieskiej nie da się pomylić z żadną inną ;) Choć gdy zobaczyłem Ciebie na skuterze :shock: , pomyślałem, że to znajomy listonosz :twisted:

 

Harvestera i jego rodzica co to tłumik ®o(z)grzewał - pozdrawiam. W sumie chyba z pięć razy się wczoraj spotkaliśmy :roll:

 

 

Mstar - odpozdrawiam i żone też ! :mrgreen:;)

Rzeczywiście wczoraj coś mieliśmy sobie po drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika tego WRX-a,

img8311y.jpg

który stał w deszczu dzisiaj ok. 13 w Zakopanem na Pardałówce

oraz dla kierownika innego, też czarnego, ale ze skrzydłem, który ukazał się zza zakrętu na Drodze do Olczy tak szybko, że nie zdążyłem zareagować. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela niebieskiego GT-ka z blachami "TK", który dziś przed 13 stał zaparkowany (samochód, nie właściciel :P) przed jednym z bloków przy Grochowskiej, w okolicy skrzyżowania z ulicą Bliską :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika tego WRX-a,

img8311y.jpg

który stał w deszczu dzisiaj ok. 13 w Zakopanem na Pardałówce

oraz dla kierownika innego, też czarnego, ale ze skrzydłem, który ukazał się zza zakrętu na Drodze do Olczy tak szybko, że nie zdążyłem zareagować. :(

 

Jezeli to bug-eye to widzialam go na Zakopiance jakos w okolicach południa :)

Rowniez pozdrawiam :)

P.S. Sporo subaryn sie po Zakopanem kręci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...