Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Anty pozdrowienia dla kierownika Subaru Forester GA0439F, który jest inwalidą ale umysłowym . Dzisiaj rano zaparkował przy samym wejściu do Tesco na miejscu dla nich wyznaczonych :evil: . Miejsc wkoło było sporo wolnych :roll: Samochód sprawdziłem cały i nigdzie informacji o osobie niepełnosprawnej nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, jaki kolor tego Forka?

Bo ja pozdrawiam jednego czarnego XT z numerami GA.., oświniaczonego, który puścił mnie na ciężkim wyjeździe w lewo na skrzyżowaniu Łodzkiej / Świętokrzyskiej w Gdańsku. Srebrny Forek na blachach WN to ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pozdrowienia dla kierownika Subaru Forester GA0439F, który jest inwalidą ale umysłowym . Dzisiaj rano zaparkował przy samym wejściu do Tesco na miejscu dla nich wyznaczonych :evil: . Miejsc wkoło było sporo wolnych :roll: Samochód sprawdziłem cały i nigdzie informacji o osobie niepełnosprawnej nie znalazłem.

A propos miejsc dla inwalidów to czasami zdarzają się też przegięcia w drugą stronę jak np. na parkingu pod real-em na Osowie. Tam jakby inwalidzi urządzili sobie zlot to i tak by nie zajęli wszystkich miejsc dla nich wyznaczonych :lol:

Tomir, a może to było miejsce typu inwalida/matka z dzieckiem, bo ZTCW to pod Twoim Tesco też są takie miejsca :idea:

 

Pozdrowienia dla kilku forków, które dzisiaj mijałem :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto dzisiaj wyjezdzal o 8.30-8.40 z oisiedla Derby na Bialolece niebieskim blobem na zlotych felach ze swinka i tablica EL.... ??

To samo auto mijalem wczoraj w korku na torunskiej jadac na karty.

Milo wiedziec ze to juz 3ci klubowicz w tej okolicy bedzie :mrgreen:

 

Chyba jest ich więcej, tylko cicho siedzą ;) Dzisiejsze pozdrowienia dla srebrnego WRXa ze skrzydłem z tyłu i SSQV ze skarbka z gór, kolegi Dariusza z blue GT kombi z żółtą rybą na boku z Reniferowej, kierownika równie blue wrx/sti chyba bloba, bo zaparkowany tyłem i nie widziałem za dobrze zaparkowanego kilka domków dalej. Wczorajszy czarny potwór (przynajmniej tak brzmiał) z różowymi wstawkami, jak i niebieski lanos wrx z cb anteną pędzące z BB w stronę czeskiego cieszyna koło 16-17 niech również będą pozdrowione :mrgreen:

Swoją drogą przez ostatni czas bywałem u gebelsów, w austrii, słowenii, chorwacji, w czechach i na słowacji i nie dane mi było ujrzeć nawet złamanago subaraka. WTF? Wszyscy się już na skody przesiedli???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto dzisiaj wyjezdzal o 8.30-8.40 z oisiedla Derby na Bialolece niebieskim blobem na zlotych felach ze swinka i tablica EL.... ??

To samo auto mijalem wczoraj w korku na torunskiej jadac na karty.

Milo wiedziec ze to juz 3ci klubowicz w tej okolicy bedzie :mrgreen:

 

nie dane mi było ujrzeć nawet złamanago subaraka.

 

Tak, ja też nieczęsto widuję złamane Subaraki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrowienia dla skromnej blondynki ktora po skromnym machnieciu .... tak od niechcenia ;-) przewiozla nas w poscigu po trasie laź i wale miedz ok godz 22:40 z srednia predkoscia 170-200 hmmmm.... znaczy 70-100 ;-) Dobrze ze nie zdazylismy odbic w lewo bo.... byla by oferta matrymonialna razy 2 :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrowienia dla skromnej blondynki ktora po skromnym machnieciu .... tak od niechcenia ;-) przewiozla nas w poscigu po trasie laź i wale miedz ok godz 22:40 z srednia predkoscia 170-200 hmmmm.... znaczy 70-100 ;-) Dobrze ze nie zdazylismy odbic w lewo bo.... byla by oferta matrymonialna razy 2 :-D

 

podłączam się do pozdrowień 8) usłyszałem tylko "za tym GTkiem poproszę"... :D i pasażer o mało co z radości nie wyskoczył przez dach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

Pozdrowienia dla kolgi w srebrnym GT, który tak śliczne machał do mnie oboma rączkami, stojąc za mną na światłach obok CH Reduta dziś rano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce niebieskiego STi DW... jakoś tak chyba, mijanego gdzieś pod Toruniem ok 14.00 (kiwka ręką była) bo świniaki były. Z godzinę wcześniej czarne Legacy z białą świnka ale bez kiwki.

 

 

odpozdrawiam :mrgreen: kiwałem i kiwałem ale nie wiedziałem czy widziałeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Wcześniej mrugałem światłami i trochę pobulgotałem, ale słonko i ładna pogoda miały nade mną sporą przewagę :D

A jednak zdecydowałaś się śmignąć przez parking Reduty

 

Odpozdrawim :D

Machacz obiema rączkami... ślicznie ;)

 

widać słonko zdecydowanie zagłuszyło Twoje miganie światłami :wink:

No a jak siedzę u siebie w środku to swojego bulgota jeno słyszę (mam takie dziure w grodzi, bo zaslepka gdzieś zaginęła, więc czasem cięzko własne mysli usłyszeć) :wink:

 

A na parking reduty wróciłam, bo autko się pojechało umyć, posprzątać i nawoskować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

1. Kierownika czarnego Forestera z rejestracją RLA ...., który pędził w sobotę przed południem do Rzeszowa i potem szukał miejsca na placu Mickiewicza (dawno nie widziałem tak goniącego samochodu).

2. Załogi srebrnego Outbacka, który grzecznie posunął się za Łańcutem (pomrugałem awaryjnymi).

3. Kierownika niebieskiej, oświniaczonej Imprezy z złotymi felgami i rejestracją LU ....., który zaparkował to cudo przy stacji Statoil w Lublinie (przy wyjeździe w kierunku Przemyśla), popatrzył na nas niewidzącym wzrokiem (ja karmiłem akurat Foresia w Statoilu) i poszedł sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, jaki kolor tego Forka?

 

Czarny, bez świnek .

 

 

 

 

 

Tomir, a może to było miejsce typu inwalida/matka z dzieckiem, bo ZTCW to pod Twoim Tesco też są takie miejsca :idea:

 

Nie miejsce dla rodzin z dziećmi , ale miejsce najbliżej wejścia dla inwalidów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawienia dla Tomira, wczoraj, spacerowa 19.

 

O proszę :D Odpozdrawiam ale na 100% żadnego Subaru nie widziałem :P

 

Jak oddzwaniałem to też nie widziałeś. :P

 

Pogadamy na żywo to Ci opowiem, oczywiście o moją fabrykę chodzi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...