Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dodatku ciagle jezdze bez swinki...

 

Chyba bede musial tu w konfesjonale prosic o pokute....

 

Chyba nie dostaniesz tam rozgrzeszenia. :P

 

Pozdrawiam czarnego Gt-ka, ktory mi mignal w Gorze Kalwarii dzisiaj ok. 14stej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Szakala z którym sobie dzisiaj w ślimaczym tempie pokonywaliśmy korek na Prymasa około 18.

Odpozdrawiam i wielkie dzięki za miejscówke przed Tobą :D , ja póżniej już straciłem cierpliwość do takiej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- pani kierowcy STI hawk-eye z czerwonymi chlapaczami, która sunęła dziś rano majestatycznie Puławską :mrgreen:

- kierowcy forka 2.5XT, który, też dziś rano około 8:55 w ostatniej chwili zmienił zdanie i skręcił pod kinem Moskwa w Rakowiecką

- kierowcy czarnego legaca, który około 9:00 wyrwał jak gumka z majtek na rondzie de Gaulle'a i pofrunął w stronę Kruczej

- właściciela STI hawk-eye WN xxxxx zaparkowanego wczoraj pod Bomi przy Bukowińskiej

- zaległe pozdrowienia dla właściciela STI z ósemkami i dwójkami w numerze rejestracyjnym i chyba "F" na końcu zaparkowanego na parkingu podziemnym pod Placem Defilad w ubiegły piątek, albo czwartek

 

Generalnie: yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- właściciela STI hawk-eye WN xxxxx zaparkowanego wczoraj pod Bomi przy Bukowińskiej

 

Generalnie: yo!

 

 

Od-pozdrawiam Przemeq :) Wielkie dzieki i pozdrawiam serdecznie.

 

Ps. w sklepie bylem naprawde moment :) nic nie da sie ukryc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od-pozdrawiam Przemeq :) Wielkie dzieki i pozdrawiam serdecznie.

 

Ps. w sklepie bylem naprawde moment :) nic nie da sie ukryc :)

 

Ja przejeżdżałem legacem i tęsknie wzdychałem do swojego STI, który od ponad miesiąca stoi w Poznaniu... :cry:

 

Co nie zmienia faktu, że zobaczenie oświnionego STI hawk eye sprawiło mi dużo przyjemność :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja póżniej już straciłem cierpliwość do takiej jazdy.

 

Chyba widziałem na Toruńskiej, jak straciłeś :mrgreen:, chyba, że to inne takie STi mi smignęło prawym koło 19.30 :) Tak czy inaczej pozdrowienia.

Serdeczności również dla kierowcy zielonego obświniaczonego GT na złotych z Jana Pawła wczorajszego poranka. Miła przejażdżka, pozwoliła mi sie obudzić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia pisemne, dla miłego Pana ze srebrnego GT (po goorym) z którym sobie wesoło pogadalismy o tym i o tamtym. Dziś na parkingu koło Pruszkowa.

Ujawnić się proszę bo zapomniałam jaki miałeś nick człowiekuuu meeeenn :D:D:D:D ...i spozniłam się do pracy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia pisemne, dla miłego Pana ze srebrnego GT (po goorym) z którym sobie wesoło pogadalismy o tym i o tamtym. Dziś na parkingu koło Pruszkowa.

Ujawnić się proszę bo zapomniałam jaki miałeś nick człowiekuuu meeeenn :D:D:D:D ...i spozniłam się do pracy :P

 

polunho bodajże

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja póżniej już straciłem cierpliwość do takiej jazdy.

 

Chyba widziałem na Toruńskiej, jak straciłeś :mrgreen:, chyba, że to inne takie STi mi smignęło prawym koło 19.30 :) Tak czy inaczej pozdrowienia.

Serdeczności również dla kierowcy zielonego obświniaczonego GT na złotych z Jana Pawła wczorajszego poranka. Miła przejażdżka, pozwoliła mi sie obudzić :mrgreen:

Zgadza się, ale Ciebie nie widziałem, wczoraj Toruńska była wyjątkowo zabita, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro ( :roll: ) dla ekipy stojącej przy czarnym WRX blob-eye ze świnką pod Hiltonem w W-wie. Wyjeżdżałem legacem - nie zareagowali ani na widok, ani na dźwięk, ani nawet na klakson. Czyżby jacyś nowi nabywcy i nie wiedzą jeszcze, do czego zobowiązuje świniak? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod kinem Moskwa

 

To jakieś nowe?

 

:mrgreen:

 

Wiem, wiem :P

 

A ja pozdrawiam kogoś od czarnego STI (chociaż może to i WRX) blob-eye, stał koło 15 30 za Merkurym przy Słowackiego. Wyglądał na konkretnie zrobionego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezki kombi zaparkowanej na olsztyńskim osiedlu Belweder w piątek w godzinach popołudniowych. Świnka na lusterku była :idea:

 

Generalnie podczas mojego krótkiego weekendowego pobytu w Olsztynie widziałem całe zatrzęsienie Subaraków, ale świnek jak na lekarstwo :|

 

I tu kolezko masz calkowita racje,Subrow sie namnozylo ale srednia to powyzej 50 i jak mrugniesz albo kiwniesz to jeszcze Ci sie w glowe postuka,mimo to pozdrawiam niebieskiego OTB do ktorego machalem z daleka bo stalem i bylem pewny ze to kolezka kris13 alez jakie bylo moje zdiwienie gdy Pan sie zatrzymal i zapytal skad sie znamy.Masakra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy mi bulgotali na Jana Pawła przy Hali Mirowskiej od godz 9.00 do 21.00 Jak ktoś będzie w Dniu Matki przejeżdżał przy zielonych namiotach niech da trochę w gaz 8) W ten zapierdziel mi się banan pojawi na Twarzy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niebieski STI krecące się na Szczecińskiej we Wrocławiu koło 22.30, autko czesto widuje w tych okolicach! Jechałem akurat motorem ale smród opon i piruety we wstecznym lusterku dostrzegłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy POM zakonczony wiec czas na pozdrowienia:

- niebieski bug ze swinkami spotkany i obmachany na Gorczewskiej ok 23.25

- piekne srebrne EVO 6 rejestracja W0 EVO65 na powstancow slaskich ok 23

- srebrny bug i niebieski GT na cargo ok 24

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...