Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Kierownika Srebrengo GTeka z którym jechałem w Krakowie koło 17:30 Wielicką, potem Kaminskiego przez Mateczny az do Ronda Grunwaldzkiego ja jechałem Białą Corsą D ze Świnią na lustrze 8)

 

Pozdrawiam również kierowce Czarnego Oświnionego STI skręcającego z Praskiej w strone Kopca koło godziny 14:00.

Oraz wszystkie Forki/Legace/Outbacki spotkane dziś na Woli Justowskiej w godzinach 10-14, jezdzi ich tam cała masa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego na złotych STI 06-07, wczoraj punkt 13 przejeżdżał przez Plac Konstytucji w stronę Centrum ;-)

jakbyś w opisie dodał "brudne" to byłem ja :P odpozdrawiam 8)

 

Było brudne :twisted: Ale i tak fajne! ;-)

A ten na placu Wilsona to też Ty, tyle że po myjni, czy sobowtór? :mrgreen:

I zapomniałbym - tradycyjne pozdrowienia dla zamieszania, jego srebrny GT stał wczoraj koło 16 30 tradycyjnie przy Kątowej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJWIĘKSZE POZDROWIENIA DLA SZAKALA!!! za dzisiejszy dzień :D Dziękuję!!!! Oraz pozdrowienia dla tych którzy słuchali muzyki Boxera silnika jedynej takiej Indywidualistki czyli Szakala Subary, która pokazała co potrafi na Powstańców Śląskich. Staliśmy na światłach i pozdrowienia lecą szczególnie do pary w zielonym Roverze i tych co grali silnikami razem ze mną (Opel Vectra, polonez chyba Caro ;) i nie wiem kto jeszcze) :twisted: Kurcze długie tam są światła ;) Ale potem był ogień :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Oraz pozdrowienia dla tych którzy słuchali muzyki Boxera silnika jedynej takiej Indywidualistki czyli Szakala

 

Oj malo jeszcze slyszales :twisted:

 

Pozdrowienia dla Agi i Macka spotkanych na pysznosciowej kolacji u Kasi, dla ktorej rowniez pozdrowienia, hamburgery pletwy lizac, i te McDonaldsowe sie nie umywaja (mimo, ze tam maja kostnice :P )

 

I pozdro dla Harva co mi dzisiaj po poludniu dzielnie przez swoje okno machal i malo z niego nie wypadl 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika Srebrengo GTeka z którym jechałem w Krakowie koło 17:30 Wielicką, potem Kaminskiego przez Mateczny az do Ronda Grunwaldzkiego ja jechałem Białą Corsą D ze Świnią na lustrze 8)

 

Odpozdrawiam serdecznie :) W okolicy Ronda Grunwaldzkiego zauważyłem świnkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...