Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam oświnione subaraki spotkane na drogach i parkingach Mazur z okazji Rajdu Polski.

 

Współczucia dla rozbitego niebieskiego STi ? z Oleśnicy? na szczęście wyglądało na to, że osobom nic się nie stało, jednak auto było bez przodu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam oświnione subaraki spotkane na drogach i parkingach Mazur z okazji Rajdu Polski.

 

Współczucia dla rozbitego niebieskiego STi ? z Oleśnicy? na szczęście wyglądało na to, że osobom nic się nie stało, jednak auto było bez przodu :(

 

A nie mignął Ci gdzieś siwy pan na rusku z wózkiem, oczywiście uświnionym? :) Gdzieś tam się mój staruszek kręcił na takim sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z piątku:

 

Wiśniowy Turbodziadek ze świniami gdzieś w okolicach Opola - jakaś miejscowość na G... - generalnie jechałem w kierunku Kluczborka/Częstochowy. Godzina chyba 12.30

 

Wiśniowy GT z blachami WN ***** widziany na DK8 w kierunku Warszawy. Godzina gdzieś 16.00. Jechałem przez chwilę za tym autem. Potem moje Megane dCi było za słabe aby gonić. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieściutkiego hawk eye Sti na Jana Pawła 2 pod Halą Mirowską o godz. 15.00. Czyżby Przemeq 8)

Oraz pozdrowienia dla srebnego WRX Bug eye pod Zagościńcem godz. 19.14. Z napisami na bokach"WWW. SUBARU....MARZENIE.PL" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie widziane dzisiaj Subarynki ( w zdecydowanej większości Forki) na trasie Kozienice-Piaseczno-Janki (IKEA) i oczywiście w drodze powrotnej, pomiędzy godz. 10:00 a 17:30. Kiwki były ale nie od wszystkich.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla wszystkich Subaraków spotkanych w Zakopanem między 2 i 6 czerwca, m. in. czarne WRX (STI?), kilka innych WRX oraz Forków, Legaś kombi ze świnką na lusterku, niebieski GT ze świnką na lusterku, który w niedzielę zakurzył przy BP :-) oraz na trasie Zakopane - Lublin, szczególnie dla ekipy dokumentującej mini przeprawę przez zalewaną drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Matiego i jego Sabiny widzianych w piątek w Chałupach :)

 

Pozdro 8)

 

Również pozdrowienia dla Matiego, którego widziałem w niedzielę w korku na obwodnicy trójmiejskiej ;)

 

Odpozdrawiam, i przy okazji kiwka dla zielonego GF8 spotkanego przy bramce na A1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich wracających z Plejad (i nie tylko :P ) mijanych wczoraj na trasie Kielce - Warszawa.

Zliczyć ani też wymienić nie sposób :wink:

Ja niestety jechałem w przeciwną stronę :oops::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich wracających z Plejad (i nie tylko :P ) mijanych wczoraj na trasie Kielce - Warszawa.

Zliczyć ani też wymienić nie sposób :wink:

Ja niestety jechałem w przeciwną stronę :oops::cry:

ale że jak, pod prąd? :shock: :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich wracających z Plejad (i nie tylko :P ) mijanych wczoraj na trasie Kielce - Warszawa.

Zliczyć ani też wymienić nie sposób :wink:

Ja niestety jechałem w przeciwną stronę :oops::cry:

ale że jak, pod prąd? :shock: :mrgreen: :wink:

 

Wszyscy inni jechali pod prąd. :idea:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...