Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich wracających z Plejad (i nie tylko :P ) mijanych wczoraj na trasie Kielce - Warszawa.

Zliczyć ani też wymienić nie sposób :wink:

Ja niestety jechałem w przeciwną stronę :oops::cry:

ale że jak, pod prąd? :shock: :mrgreen: :wink:

 

Wszyscy inni jechali pod prąd. :idea:

:mrgreen:

Czy to efekt tego niebieskiego? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich wracających z Plejad (i nie tylko :P ) mijanych wczoraj na trasie Kielce - Warszawa.

Zliczyć ani też wymienić nie sposób :wink:

Ja niestety jechałem w przeciwną stronę :oops::cry:

ale że jak, pod prąd? :shock: :mrgreen: :wink:

 

Wszyscy inni jechali pod prąd. :idea:

 

 

:mrgreen:

 

 

Widać procenty z nich jeszcze nie zeszły :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla obkiwanego czarnego Foresia dzisiaj w korku na Puławskiej i dla niebieskiego Forka Mycha ;-) Czarny Forek z lewej, niebieski z prawej, ja w środku - raczej niecodzienna sytuacja..... 8)

Aaaa ... to ja z tego czarnego Forka, co to go elegancko obkiwałeś - odpozdrawiam ! A niebieskim jechała sympatyczna blondMYSZA, ale że świnek nie widziałem to się kiwać nie ośmieliłem ... coby nie być źle zrozumianym ... i ewentualnie po pysku na najbliższych światłach nie otrzymać ;) też pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla wszystkich widzianych na rajdzie polski. Strasznie mało subaraków, chyba plejady weszły w paradę :roll:

 

 

grygo, byłeś :?: Bo próbowałem gonić takiego GTka jak Twój wczoraj w drodze na pierwszy odcinek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Pozdrowienia dla saracen44, za którym dziś jechałam do pracy :wink:

nie machałam bo jechałam volvo :|

 

goodbye1.gif No wiesz... trzeba było machać :D

jutro będę jechać Niebieską, to może znów się spotkamy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kilkadziesiąt plejadowych subaraków widzianych w Borkowie k/Kielc w sobotę. Przypętałem się zupełnie przypadkiem, ja i mój grill (nie ten z przodu) i pewnie nikt nie zauważył nienumerowanego zagubionego OBK w kolorze piaskowym, ale i tak było mi miło posłuchać i popatrzeć przez chwilę. W pamięci mi utkwiła "jajecznica" w postaci GTka - świetny kolor :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POzdrowienia dla srebrnego Forka XT co mi od mehoffera do klasyków (?) na zadku siedział i świszczał hksem dzisiaj wieczorkiem. Ukłony również Wełniaczowi, co mu kartkę za wycieraczkę wraziłem w wiosce turystycznej z niewłaściwym forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana w GT-ku granatowym któremu machałam na przejsciu dla pieszych przy ul. Prostej. Była świnka na lusterku nawet z nickiem coś na "L" chyba Luqu czy coś w ten deseń. :mrgreen: Bardzo nieładnie nieodmachiwać. :twisted:

Pewnie myślał, że ma podryw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrna imprezke w sedanie z dużą lotką, rej. z tego co pamietam OOL lub ODL, na bocznej szybie imionka z flagami pl - widziana dzis w okolicy 10:40 przy Hiltonie w Wawie

 

Dokładnie DOL - też ją tam widziałem wczoraj. I już nie miała naklejek, albo jestem ślepy :twisted:.

 

pozdro dla Przemqa - wczoraj koło 18ej na Trębackiej - coś długo kręcił zanim zapalił ;) - no ale odpalił bo jeszcze sie mijaliśmy na Puławskiej

 

Taki urok "mocarnych" listew paliwowych - najpierw musisz poczekać, aż pompka dopompuje, a potem dłużej kręci. Ale czasem kręci tyle, co normalnie. Nie wiem, od czego to zależy :twisted:.

 

To czemu Cię nie widziałem - ani na Trębackiej, ani potem na Puławskiej :shock:?

 

Pozdrowienia dla niebieściutkiego hawk eye Sti na Jana Pawła 2 pod Halą Mirowską o godz. 15.00. Czyżby Przemeq 8)

 

Hmmm - byłem tam ale ponad godzinę wcześniej. Ale odpozdrawiam anyway :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dzisiejsze dla obtrąbionego zielonego Legaca kombi*(oświniaczonego) przy stacji LOTOS w Ząbkach godz.10.00. Za szybko jechałem i kolega w ostatniej chwili może mnie ujrzał. Trąbiłem z mojej NISSANICY 8)

Oświniaczonego srebnego gtka na Radzymińskiej koło godz.13.30. Wjechałeś do serwisu czegoś tam, a ja wychodziłem z Nippona ;)

Więcej Subaraków nie pamiętam, ale wszystkie bardzo serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...