Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Yo dla Przemqa :D

 

No właśnie też miałem napisać - Yo! dla Skajłokera, który pełnym ogniem przeleciał obok mnie w Dolinie Służewieckiej. Czekając do lewoskrętu zauważyłem go w lusterku i tak cyrklowałem, by zatrąbić, jak przejeżdżał - i chyba się udało :mrgreen:.

wyczułem Cię w Mocy, ale dopiero sms mnie upewnił, że to BOOYAKASHA! :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla marro spotkanego na Okopowej, z którym potem jechaliśmy aż na daleki Żoliborz. Niestety ja w tempie patrolowym, bo wóz na dotarciu... :roll:

 

 

 

 

PS Ale jak już dotrę... :twisted:

 

hej :mrgreen: zanim nie pogadalismy o tym docieraniu wozu - to się zastanawiałem czy przypadkiem mega chory nie jesteś, że się tak ślimaczysz :mrgreen: najbardziej mnie ubawił gościu który jak zobaczył dwie imprezki to spokojnie poczekał az obydwaj zmienimy pas :mrgreen:

 

ps. i masz czego żałowac ze przegapiłeś ta lasię na rowerze na okopowej, o mały włos nie zaparkowałem w bagażniku jakiegoś wozu :mrgreen::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczułem Cię w Mocy, ale dopiero sms mnie upewnił, że to BOOYAKASHA! :mrgreen:

 

No właśnie sygnał, że nadjeżdżasz, dały mi moje midichloriany - patrzyłem przed siebie, ale widziałem Cię oczami Mocy :mrgreen:.

 

hej :mrgreen: zanim nie pogadalismy o tym docieraniu wozu - to się zastanawiałem czy przypadkiem mega chory nie jesteś, że się tak ślimaczysz :mrgreen:

 

Piotrek K., autor tego potwora, którym teraz jeżdżę, byłby ze mnie dumny :).

 

Choć na tego gościa w S3 miałem taką chrapkę, że do dziś mi się ręce trzęsą :mrgreen:

 

ps. i masz czego żałowac ze przegapiłeś ta lasię na rowerze na okopowej, o mały włos nie zaparkowałem w bagażniku jakiegoś wozu :mrgreen::oops:

 

Ja teraz w trakcie jazdy oglądam odczyty wskaźników, resetuję co chwilę w Blitzu odczyt najwyższego doładowania, żeby wiedzieć, czy nie przepałowuję, tak że nie rozglądam się za laskami na rowerze :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz w trakcie jazdy oglądam odczyty wskaźników, resetuję co chwilę w Blitzu odczyt najwyższego doładowania, żeby wiedzieć, czy nie przepałowuję, tak że nie rozglądam się za laskami na rowerze :wink:.

 

Droga Filipinko,

 

Czy nasz Przemeq nie zachorował :?:

Ostatnio przestał jeździć tak jak powinien to robić właściciel Subaru, nie ogląda się za ładnymi dziewczynami jak powinien to robić zdrowy samiec płci męskiej :P:mrgreen:

Co ty na to Droga Filipinko :?:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika uświnaczonego, zielonego Forka na lubińskich blachach widzianego dziś koło 15.00 godziny pod Tesco w Jeleniej Górze

oraz dla czarnego GT-ka na dzierżoniowskich tabulach kilka razy obmiganego na A-4 z Wrocka do Katosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...