Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Simona spotkanego niedawno na Energetycznej,

 

Heh, odpozdrawiam 8) Sa w zyciu czlowieka wazne i wazniejsze. Ten byl wazniejszy :mrgreen: Do pospiechu sklonil mnie rowniez radiowoz i panowie dziwnie sie przygladajacy czemus, co slyszeli z pewnoscia od dawna... Wolalem nie dac im szans na dyskusje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze cos wykombinowac, zeby to kiedys zobaczyc i uslyszec z zewnatrz... 8)
chetnie pomoge... :mrgreen:

 

Krzysiek to i ja swoje z chęcią bym zobaczył :mrgreen:

 

Czy to jakiś ludzki odpowiednik psiej zabawy w wąchanie zadków? :mrgreen:

Bo ja też bym chętnie zobaczył swoje :lol:

 

Musze cos wykombinowac, zeby to kiedys zobaczyc i uslyszec z zewnatrz... 8)

 

A na jakiej karnitynce jeździsz? :P na szelowym racingu? :P

Parę dni temu jakiś nieźle zakręcony gość jeździł za mną na motocyklu przez pół miasta, a potem podjechał i krzyczał, że tak go zahipnotyzowały marchewy, że to będzie jego następne H. Gość siedział na BMW w boxerze :D (serdecznie go pozdrawiam, tak na przyszłość ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników goory i vergette, którzy byli dzisiaj łaskawi zawitać i zaparkować w okolicach pałacu w Wilanowie.

 

lanczyk za 16 był grany u mnie.

Dziś udko kaczki z ziemniaczkami a wcześniej żureczek.

 

odpozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A na jakiej karnitynce jeździsz? :P na szelowym racingu? :P

 

PlumBum 95' w sumie wszystko jedno co mi detonuje w rurze a taniej* mi te zabawy wychodza :twisted:

 

A co do psiejskich obyczajow to... hmmm... niekoniecznie musze wsadzac morde w rure, po prostu chcialbym uslyszec swoja fure tak jak to slysza ludzie ktorych mijam. :wink:

 

 

 

 

 

*nieduzo, ale taniej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika niebieskiego STI (z powiekszona chlodnica) wyjezdzajacego dzis z Bukowinskiej. Swinke zauwazylem na spojlerze :)

 

To nie powiększona chłodnica, a FMIC :). Chociaż z drugiej strony FMIC to też w końcu chłodnica. Ale znów z drugiej strony powiększoną chłodnicę też mam w tym wozie, tylko jej bez otwarcia maski nie widać. Czyli w rezultacie można powiedzieć, że to faktycznie było "niebieskie STI (z powiększoną chłodnicą)", choć to nie ją akurat widziałeś - no chyba, że jesteś kotem, który przebiegał pod moim samochodem, a takich na Bukowińskiej jest sporo :mrgreen:.

 

W każdym razie byłem to ja i odpozdrawiam 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników goory i vergette, którzy byli dzisiaj łaskawi zawitać i zaparkować w okolicach pałacu w Wilanowie.

 

lanczyk za 16 był grany u mnie.

Dziś udko kaczki z ziemniaczkami a wcześniej żureczek.

 

odpozdro

goory

 

Widzę, że nie tylko ja do Króla zaglądam. Zawsze mnie tylko ściska jak jest gorąc, środek dnia a chłopaki obok mają takie oszronione szklanice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam blond kierowniczkę niebieskiego forka o początkowych SH.. spotkana o 13.40 na Al. Górnośląskiej w Kat, oraz kilka minut później kierownika mijanego czarnego forka na ul. Mikołowskiej prawie pod wiaduktem kolejowym - kiwki nie było niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapomniałem :oops: o pozdrowieniach dla Pablonasa i jego Żółtej Żaby. Mijałem Cię w Szczytnie na Paderewskiego w niedzielę (06.06) (ale godziny to już nie pamiętam :? ) - akurat jak przygotowywałeś się do startu :) Nie wiem czy widziałeś kiwkę (wykonaną w ostatniej chwili) z fotela pasażera bo trochę się zagapiłem, zajęty byłem oswajaniem Małżonki z forkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników goory i vergette, którzy byli dzisiaj łaskawi zawitać i zaparkować w okolicach pałacu w Wilanowie.

 

lanczyk za 16 był grany u mnie.

Dziś udko kaczki z ziemniaczkami a wcześniej żureczek.

 

odpozdro

goory

 

Widzę, że nie tylko ja do Króla zaglądam. Zawsze mnie tylko ściska jak jest gorąc, środek dnia a chłopaki obok mają takie oszronione szklanice.

 

Odpozdrawiam, ja po słodkości do Wedla zaglądałam :P

 

Pozdrowienia dla pana w srebrnej bejcy bodajże 3, mijanego w okolicy skrótu na Ursynów ok. 17 ze świnką na lustrze, z wrażenia odmachałam z opóźnieniem :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...