Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Forumowiczow, ktorzy wczoraj parkowali autka na wprost od wejscia na trybune na Rajdzie Polskim. W szczegolnosci czarnego STI WZ... stojacego obok :)

 

Odpozdrawiam :-) Tak się zastanawiałem - ktoś z forum, czy nie? Jak tylko zobaczyłem, że Twoje niebieskie cudo stoi samotnie na wprost wejścia to nie mogłem się postawić gdzie indziej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla wszystkich Subaraków spotkanych w Zakopanem między 2 i 6 czerwca, m. in. czarne WRX (STI?), kilka innych WRX oraz Forków, Legaś kombi ze świnką na lusterku, niebieski GT ze świnką na lusterku, który w niedzielę zakurzył przy BP :-) oraz na trasie Zakopane - Lublin, szczególnie dla ekipy dokumentującej mini przeprawę przez zalewaną drogę.

 

Ekipa dokumentująca odpozdrawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika chyba Legasia I generacji kombi (jeszcze się dobrze nie znam)- waniliowego, za którym miałam przyjemność jechać Wąwozową i kierownika srebrnej imprezki na olsztyńskich blachach, która koło mnie bulgotała na Niepodległości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana w GT-ku granatowym któremu machałam na przejsciu dla pieszych przy ul. Prostej. Była świnka na lusterku nawet z nickiem coś na "L" chyba Luqu czy coś w ten deseń. :mrgreen: Bardzo nieładnie nieodmachiwać. :twisted:

 

O kurcze ale wtopa :oops::oops::oops:

Fakt na światłach przy prostej z głebokiego zadumania przed ciezkim dniem pracy wyrwał mnie niecodzienny widok

ślicznej dziewczyny idąej przejsciem dla pieszych uśmiechniętej i machającej w moim kierunku :shock:

Sytuacja była na tyle niecodzienna i autorka uśmiechu tak urocza że z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnościa uznałem ze nie ja jestem obiektem docelowym owych wyrazów sympatii tylko pewnie jakiś przystojniak w mercu stojącym za mną :wink: i z wrażenia nie odmachałem :oops::oops::oops:

Przepraszam i proszę o wybaczenie i obiecuje poprawe :oops::D

p.s okularki :wink: dziekuje Ty również fajnie wyglądałaś ... całościowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Przemqa - wczoraj koło 18ej na Trębackiej - coś długo kręcił zanim zapalił ;) - no ale odpalił bo jeszcze sie mijaliśmy na Puławskiej

 

To czemu Cię nie widziałem - ani na Trębackiej, ani potem na Puławskiej :shock:?

 

Na Trębackiej to ci nawet wykręciłem przed maską ale byłem "incognito" - czarnym peziotem 406 a że byłem z żoną zajęty dyskusją gdzie zjeść to jakoś takoś zanim pomyślałem to już pojechałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Forumowiczow, ktorzy wczoraj parkowali autka na wprost od wejscia na trybune na Rajdzie Polskim. W szczegolnosci czarnego STI WZ... stojacego obok :)

 

Odpozdrawiam :-) Tak się zastanawiałem - ktoś z forum, czy nie? Jak tylko zobaczyłem, że Twoje niebieskie cudo stoi samotnie na wprost wejścia to nie mogłem się postawić gdzie indziej :-)

tak wiec i ja pozdrawiam, zastanawiałam się "kto wy" teraz już wiem. :D

 

 

 

 

W MERCU ? aleeee no wiesz co? teraz to już obraza totalna. :lol:

Pozdrowienia uznaję za przyjęte z opoznieniem, i może do zobaczenia w przyszłości. :D 8)

 

P.S ciesz sie że, już mi zielone na przejsciu mrygało bo normalnie starym zwyczajem zaatakowałabym Cię osobiście, szczerząc się prosto w twoją szybę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Lanosa STI (bodajże WB) spotkanego dzisiaj po południu na Grota.

Toć pewnie Szakal :wink: Też pozdrawiam :twisted:

A jo odpozdrawiam, pewnie i szakal, jak bez zderzaka z tyłu to jo :D

 

To prawie jak znak firmowy. Szkoda nawet zakładać zderzak, bo wypracowany brand stracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały poprzedni tydzień w Krakowie - moc subaraków, czasem nawet ze świnką tu i ówdzie. Niestety, większość nie odpowiadała na zaczepki :cry: Odpowiedzieli za to biorący udział w Plejadach, których mijałem w okolicach Skarżyska sobotnim popołudniem. Blue impreza STI '05 i szary OBK. Oba obklejone na bokach 'plejadowo' ...

 

Pozdrawiam panią w czerwonym OBKu na łomżyńskich numerach i ze świnią (czarną!) na klapie. Wczoraj wieczorem Auchan - Piaseczno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Apal.... mijaliśmy się w Gdańsku o 15.30 na wąskiej uliczce i tylko mi mignęła różowa świnka na lusterku a że jechałem motorem to nie zdążyłem machnąć ;)

Odpozdrawiam :D , motocyklistów jest teraz tak dużo, że nie odnotowałam :roll: . Może następnym razem :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MERCU ? aleeee no wiesz co? teraz to już obraza totalna. :lol:

Pozdrowienia uznaję za przyjęte z opoznieniem, i może do zobaczenia w przyszłości. :D 8)

 

P.S ciesz sie że, już mi zielone na przejsciu mrygało bo normalnie starym zwyczajem zaatakowałabym Cię osobiście, szczerząc się prosto w twoją szybę. :mrgreen:

 

Mercem :wink: hmmm mówisz ze pogrążam sie z kazdym kolejnym ruchem i napisanym zdaniem :lol:

Wiesz jak to jest nie spodziewalem sie ze w drodze do pracy spotkam ten absolutnie unikatowy typ kobiety która niedoj że potrafi odróżnic subaru od reszty samochodów to jeszcze docenia jego dość krzykliwy, wulgarno-chuligański charakter :lol: i nie mówi "o rany ale on ma brzydki ten plastikowy stolik na kawe z tylu i chyba sie psuje bo robi takie pssssss" :lol:

 

P.S Czekam na bezpośredni atak i bede wypatrywał codziennie miedzy 7:25-7:40 :mrgreen: Słychac mnie juz na 5 minut wcześniej co potwierdza moj kolega pracujacy w biurowcu na prostej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słychać Cię to fakt i to całkiem nieźle :twisted: diabelstwo piekielne. :twisted::twisted:

potrafi odróżnic subaru od reszty samochodów --------nie tyle odróżnić, co nie widzieć innych samochodów OPRÓCZ subaru. :D

 

Uważaj z tymi życzeniami bezpośrednich ataków, bo pewnego dnia możesz się nieźle zdziwić. :lol:

Co do godzin hmmm zazwyczaj o tej porze przewracam się na drugi bok. Ja nie wiem jak można tak wcześnie dygać do pracy :cry:

 

 

Pozdrawiam Srebrne STi widziane w Tarczynie, chyba tam zamieszkuje bo to już nie pierwszy raz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...